s14a i jego osiagi w porownaniu z s13

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

no i sie wszystko powoli wyjasnia :P hehe
dziekuje za wszystko wypowiedzi
Manson na spokojnie jak wrocisz to Twojego nissana sprawdzimy i jak powtarzalnie bedzie wychodzilo 6.9 to tylko pogratulowac dobrego egzemplarza :P
hehe no to do zobaczenia
pozdrawiam.
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
ChEsTeR

A m<font class="red">u</font>j ma seryjnie 9.3 do 100 a mi sie udało około 6.5 i to mi sie jeszcze wacha skończyła na dwujce wiec dociągnołek kaszląc :D
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Cheaster to naprawde b.doby wynik jeszcze nie słyszałem o takim S12 to chyba najlepszy wynik w europie :D
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
ChEsTeR

Moze i w europie ale nie na swiecie.
Porównujac czasy na 400 mam siodmy czasz na swiecie. Ale na tym modlinie go poprawie , mam nadzieje.
A najszybsze s12 robi 400m w 9.909 @ 144.24 mph (silnik FJ20ET )
Tak ze nie ma co stawiać krzyzyka na starych s12 bo nasza najlepsza 1000 konna supra robi laske prawie 18 letniej nysie z czterogarowym dwu litrowym silnikiem. :mrgreen:
Zapytajcie ubawa jak poszedł nasz wyścig. Dogonił mnie dopiero na 4 biegu jak bylo juz pod złoty siedemdzieśiąt.
Dewik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 110
Rejestracja: pt 15 paź, 2004 22:14
Lokalizacja: Sieradz (łódzkie)
Kontakt:

Dzisiaj mierzylem swoja S13 na G-techu w wersji comp.
Fele 17cali i lacie na tylnych kolach to 235 :)w samochodzie 2 osoby(razem ze mna)kolo zapasowe i kilka gratow w bagazniku...
startowalem z 3.800 obrotów,najlepszy wynik wyszedl mi 7.29 do 100km/h(moglo byc lepiej bo troszke za dlugo kapcie sie mielily :wink:
Mierzylem jeszcze na 400metrów :15,81 i wydaje mi sie ze moglem tez ciut lepsze czasy zrobic,ale niestety tylko raz probowalem na 400m sie rozpedzac :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”