Off-Top v. 3.00

Moderator: Moderator

Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Zakladam juz trzeciego off-topa. I zwracam sie z prozba do moderatorów i administratorów o nie kasowanie go. Swoja prozbe motywuje:
- Off-top No 1 znikną bez sladu w niewyjasnionych okolicznosciach
- Off-top No 2 został skasowany
- Jezeli pojawi sie jakis niesmaczny temat w tym off-topie tj v 3.00 prosze o skasowanie posta urzytkownika a nie calego tematu...


Jak w karzdym off-topie mozna tu pisac o wszystkim... (przygodach na drodze, foto radarach, popijawach itd itp)...


Ok ok ogłaszam ver. 3.00 (mam nadzieje ze ostatnia) ZA OTWARTA :airborne:
Asia Fili

Fila. pisze: Jak w karzdym off-topie mozna tu pisac o wszystkim... (przygodach na drodze, foto radarach, popijawach itd itp)...
:
prosimy tylko o NIE spamowanie czyli NIE pisanie postow typu "kubus"

dziekuje za uwage a teraz z serii "urzekla mnie twoja historia":

chcielismy wczoraj zrobic niespodzianke.. psu Szymona i kupilismy mu pilke. pod pilka byla naklejka ze kosztuje 7,99, a pies na widok pilki az sie trzesie z emocji i przegryzienie jej zajmuje mu kilka sekund ale frajdy jest co niemiara. podobno dzis jeszcze ciagle wlecze ja za soba, slini i pilnuje. a ja dzis spojrzalam na paragon ze sklepu bo zakupow bylo duuuuzo.... i ta pilka kosztowala nas nie 7 ale... 40zł..

ps. szymon tylko zeby twoja mama sie nie dowiedziala bo sie zalamie..
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

to ladna wpadka za 40zeta. Ja tam mojemu pieskowi nie mam co kupic np pilka do tenisa ziemnego jest twarda ale wytrzymala ze 20 minut i co mam z tym zrobic.
Ten pies ma za wielką mordke 8)


Acha KUBUS nie pozdrawiaj juz nikogo tutaj, gdyż teoj repertuar jest niezmienny i bez urazy kochamy ciętakie małe zebyscie mnie nie wzieli za geyka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Melchior
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 22:09
Lokalizacja: Włocławek

To ja na temat wyboru samochodów przez Filę : BMW 850. Przyznam że też rozglądam się nad innym samochodem, i ten model biorę pod uwagę. Ma jednak jeden mankament : złe opinie o awaryjności.

Ja myślę o zmianie na Subaru SVX, boję się tylko o ewentualne naprawy, bo już z 200sx mam kłopoty by znaleźć kumatych mechaników.
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

biernik pisze:to ladna wpadka za 40zeta. Ja tam mojemu pieskowi nie mam co kupic np pilka do tenisa ziemnego jest twarda ale wytrzymala ze 20 minut i co mam z tym zrobic.
Ten pies ma za wielką mordke 8)


Acha KUBUS nie pozdrawiaj juz nikogo tutaj, gdyż teoj repertuar jest niezmienny i bez urazy kochamy ciętakie małe zebyscie mnie nie wzieli za geyka :mrgreen:
szczerze mowiac pozdrawiac bede wtedy kiedy bede miec na to ochote ........ czyzby ktos mial z tym jakis problem ??

"prosimy tylko o NIE spamowanie czyli NIE pisanie postow typu "kubus" "
dziekuje Asiuniu za troszke szacunku bardzo milo... ale z tego co ja wiem Kubus ale spoko.
pozdrawiam
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Kubus co sie tak denerwujesz. Nikt tu cie nie obraza jest luzny tamat wiec napisalem sobie jakąś bzdurke. Juz sie Ciebie nie czepiam i Pozdrawiam :P
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Melchor wlasnie wiem :cry: :cry: ale zastanawia mnie dlaczego one ciesza ( raczej nie ciesza sie) taka opinia.... W sumie sa to wielkie gabloty z wielkimi silnikami 5 l V10... Zajebiscie wygladaja ( mówie o tym z chowanymi swiatełkami) i nie maja turbo :). Niestety chyba 90% tych samochodów wystepuje tylko w automacie.... i cena za taki samochód to okolo 40 tys zł za 92r

Btw. Wiesz moze co sie w nich sypie??

Zadnych awantur mi tutaj nie rozpetywac.... Ja juz jestem dzisiaj po jednej i mam dosc na caly tydzien...
Ostatnio zmieniony śr 25 kwie, 2007 21:20 przez Fila., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dominik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: sob 01 lis, 2003 14:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Moim zdaniem Fila miałeś super dzień. Tak sobie ślicznie pokrzyczałeś na gościa i pobiegałeś troszkę :D
Bmw 850 ma V12- BMW to moja druga miłość po mojej kochanej Tatiance :wink:
Znam gościa który miał 850 i raczej nie narzekał. Raz tylko kopcił mu silnik i w servisie powiedzieli mu że do kapy i krzykneli za to 8 tyś plus części tj. niecałe 15 tyś :mrgreen: ale gość pojechał na Carbon Clean i wszystko wróciło do normy. Aha to autko pali przy spokojnej jeżdzie około 25l/100 :mrgreen:
Oby asfalt zawsze był suchy, gładki i lśniący. Amen
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Cos przyuwazylem ze gadacie o BMW 850. Myslalem tez o takim, gdyz jest to ladne. Raz bylem na forum BMW i pytalem o ten model to sami Klubowicze bmw zle o nim mowili mowili, ze jest to zabawka, i jest podobno dosyc awaryjne. nie mowiac o spalani.
Mysle ze najlepiej bedzie poczekac az 350Z stanieje i bedzie nas na to stac.

A co historyjki to mnialem podobny przypadek tydzien temu jak jechalem do kliniki weterynaryjnej z moim psem na operacje oczów, wiec jade sobie powoli rozmawiajac z zoną i patrzac na pieska no i jechal taki koles jakim tiko czy czymś takim i najpier nie chcial mnie wpuscic w sznur aut a gdy juz wjechalem to machal rekami, błyskal i te sprawy lecz ja spokojnie powoli jechale.
No i skrecilismy na inna droge i koles tak jak by za mna zaczal jechac i siedzial mi na dupi e to mowie kij niech wyprzedzi moze będaą dymu.koles wyprzedzil (zrownał sie do mnie)spojzal szybkim wzrokiem,odwrocil sie zwolnil i tyle go widzialem
I nie bylo dymow obeszlo sie nawet bez wyzwisk z mojej strony
Awatar użytkownika
Melchior
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 22:09
Lokalizacja: Włocławek

No to chyba się wyleczę z 850-ki.

Ale mam kilka typów innych autek. Ciekaw jestem czy spotkaliście się z jakimiś opiniami na ich temat : Jaguar XJ z 1996 (w zmienionej nieco budzie) : silniki 4.0, 6.0 lub 4.0+turbo (nadal mógłbym być turbokillersem)
SUBARU SVX - ciekawy wygląd, ale w polsce do kupienia nie widziałem.
O suprze MK3 nasłuchałem się już opinii, niepozytywnych, ale myślę że nie jest aż tak źle z tymi autami. Nasze nissany też się sypią i nie są to drobne naprawy.
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Kurcze zapomnialem o istnieniu Subaru SVX to auto jest kozackie jezdzilem takim (jak zwykle kolegi szkoda ze nie mój) , ma powera, ladne ,wnetrze jest ladne i te szyby w dzrzwiachprzy predkosci 100km/h mozna otworzyc i nie wieje do srodka ta szyba tak ladnie przedzielona na pol.
To auto jest godne uwagi.

Czy to nie jest ladne mi sie to podaba ,do tej pory myslalem o DODGE STEALTH, kurcze teraz bede myslal o takim
Załączniki
SVX.jpg
SVX.jpg (18.41 KiB) Przejrzano 20701 razy
svx tyl.jpg
svx tyl.jpg (17.42 KiB) Przejrzano 20697 razy
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Melchior pisze:No to chyba się wyleczę z 850-ki.

Ale mam kilka typów innych autek. Ciekaw jestem czy spotkaliście się z jakimiś opiniami na ich temat : Jaguar XJ z 1996 (w zmienionej nieco budzie) : silniki 4.0, 6.0 lub 4.0+turbo (nadal mógłbym być turbokillersem)
SUBARU SVX - ciekawy wygląd, ale w polsce do kupienia nie widziałem.
O suprze MK3 nasłuchałem się już opinii, niepozytywnych, ale myślę że nie jest aż tak źle z tymi autami. Nasze nissany też się sypią i nie są to drobne naprawy.
oj co do SVX to sie nie zgodze ostatnio byly jeszcze 3 sztuki z czego 2 na allegro. :P
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dobra to ja wam opowiem teraz moja przygode ....

Wyjezdzam wczoraj w nocy z warsztatu JSS, byla godzina 2:30am ... Dojezdzam do Alei Krakowskiej jadac od REALa ... pierwsza cywilizowana ulica i co jest ? .... wyjezdza patrol drogowki .... dzieje sie to na skrzyzowaniu. Ja mam zalozony nowy wydech .... 2,5" cala jeden tlumik koncowy - przelot. No to bach odrazu wciskam sprzegilko i jest w miare cicho .... no ale trzeba w koncu kiedys przejechac te skrzyzowanie ( niebylo juz swiatel - przypominam 2:30am ) ... Smerfy sie namnie gapia a ja troche niewiem co robic .. wiem ze jak rusze to troche "zadudni" a przeciez na ich oczach niewyskocze i niewloze silencera w wydech :D:D .... No nic ruszam .. przejezdzam .... no i co ? Oni jada zamna ...... na szczescie chyba nieinteresowal ich moj wydech bo jaechali dalej tempem patrolowym i spokojnie sie oddalilem ( puki niestracilem ich z oczu - oczywiscie przepisowo) ... No dobra Jade dalej Krakowska w strone centrum ... mijam z naprzeciwka jeszcze z jeden radiowoz ... Dojezdzam do Lazeinkowskiej ( tzn to jeszcze niejest lazniekowska ale nastepna rownolegla do Banacha ) no i daje troche ... nielece jakos szybako no ale ... przelatuje przez srzyzowanie ze zwirki i wigury ( akurat bylo caly czas zienole wiec niehamowalem ) i jak juz tak przelecialem to nagle zuwazylem ze tam staly psy na poboczu O_) przy tym stadionie po prawej .... Ja pondiole - mysle - pewnie mnie namierzali moze nawet machali a ja niewidzaielm O_O ... jade bez gazu ale niejada zamnao ani nic ... - do tej pory niewiemco robili , jedli paczki , stali z radarem ? Jakby stali z radarem to by mnie zdjeli na bank .. .. a moze zdjeli i pomysleli ze uciekam bo sie niezatrzymalem ? ... Qrde no niewidzialem aby machali .. ale jakby machali i bym niestanol to chyba by ruszli w "poscig" nie ? ... Qrde i taki zdegustowany deojechalem do domu .. mijajac jeszcze jeden (!) patrol juz na osiedlu. Do wydechu sie nieprzyczepili - to dobrze bo chyba mieli okazjie ( albo w nocy leniw byli) ale dreczy mnie ten patrol na Zwirki ? A jak mieli videoradar czy costam ? :( ....

... Normalnie qpa, wrocilem do domu - przeczytalem jeszcze post TOMa to juz wogle zwatpilem ... dobra noc. :|
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
pSyl0

mellow: co do tego patrolu drogowki to zalezy ile jechales, powyzej pewnej predkosci nawet jak cie namierza i im smigniesz nie zatrzymujac sie to nie beda cie gonili bo wiedza ze zanim wpakuja sie do pojazdu sluzbowego, odpala go i rusza, ciebie juz dawno nie bedzie :lol:
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

heh ma sie to doswiadczenie co :??? hehe
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”