MLM Praca

Moderator: Moderator

mlodyrumak17
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: pt 06 lut, 2009 13:50
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

mam do zaoferowania fajną prace w firmie marketingu wielopoziomowego.
Ogółem bardzo dobra kasa, przyjemna praca i najważniejsze żadnych wałków, np: coś zrobimy a kasy niema, znam wielu ludzi którzy tylko i wyłącznie utrzymują się z tego biznesu, są jasno ustalone reguły ! http://www.rentierklub.com.pl/
jakby ktoś miał pytania to w tym temacie może pisać a nie w tam w ankiete.
wolałbym znaleźć ludzi do współpracy z okolic świętokrzyskiego lub łódzkiego ale jak ktoś by bardzo chętny to może być skąd chce .
ProLans
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: sob 30 sie, 2008 21:50

hahaha i tu chcą naciągnąć ludzi :lol: Skandia/prowizje/3tys pln co roku/werbowanie ludzi/wiązania wieloletnie/ no sorry ale z czym do ludzi, nie dajcie się w to wciągnąć! już ja dobrze znam tych panów "bez wizji" (novision) i to nie tylko z teorii ale i praktyki także od razu uprzedzam :wink:


PS będzie bajka z rurociągiem i wiaderkami? :P a i nie zapomnijcie kasy za pierwsze "szkolenie" w jakimś hotelu po którym poznacie jak być madafaka w tej branży hah, nie no poprawił mi ten temat humor w tym ponurym dniu :D
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Można się uśmiać ...

A jak ktoś wierzy, że innym zależy na tym żeby miał kasę to spoko - ewolucja polega na tym głupi umierają szybciej i pula genów ludzkości zyskuje na jakości :D
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
mlodyrumak17
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: pt 06 lut, 2009 13:50
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

tego trika z rurociągiem i wiaderkami to nie znam. Nie wiem czemu kolega tak sceptycznie nastawiony, Mi tam pasuje polatać w garniturku pogadać z ludźmi i wódki popić.
Nie wiem ja tam z panami nie współpracuje ino tylko młodymi koleszkami, a jeżeli stać ich z tego biznesu na mazde RX 8 no to ja też tak chce :D
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

mlodyrumak17 pisze:tego trika z rurociągiem i wiaderkami to nie znam. Nie wiem czemu kolega tak sceptycznie nastawiony, Mi tam pasuje polatać w garniturku pogadać z ludźmi i wódki popić.
Nie wiem ja tam z panami nie współpracuje ino tylko młodymi koleszkami, a jeżeli stać ich z tego biznesu na mazde RX 8 no to ja też tak chce :D
Zejdz na ziemie, to sciema - pranie mózgu i gow*o warte... zresztą popracujesz miesiąc, dwa, trzy i sam zobaczysz (bo albo Ci tak mózg wypiorą ze będziesz widział tylko ich albo skapniesz sie o co kaman i sam odejdziesz)

Wiem co pisze bo "pracowałem" w podobnej firmie przez dwa miesiące, az wstyd się przyznać... ale jednak...

Poszukej o nich informacji w necie, na jakimś forum czy coś i bedziesz wiedział.

Masz link do dtc marketing/GQ marketing itp poczytaj w googlach

http://forum.gazeta.pl/forum/w,140,7129 ... 255&wv.x=2

Ja bym Ci radził jak najszybciej out :roll:
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

mlodyrumak17 pisze:tego trika z rurociągiem i wiaderkami to nie znam. Nie wiem czemu kolega tak sceptycznie nastawiony, Mi tam pasuje polatać w garniturku pogadać z ludźmi i wódki popić.
Nie wiem ja tam z panami nie współpracuje ino tylko młodymi koleszkami, a jeżeli stać ich z tego biznesu na mazde RX 8 no to ja też tak chce :D
Ta specjalnie wypożyczonego na ta okazję co by takim naiwniakom jak ty podnieść ciśnienie.

Człowieku, oprzytomniej!!!!!!!!
mlodyrumak17
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: pt 06 lut, 2009 13:50
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

chłopie z matrixa nawet nie wchodze w ten link co go wysłałeś bo tam pewnie pisze tak
" Dajcie se wszyscy spokój z marketingiem to jest wykorzystywanie przyjaciół , na tym sie nie da zarobić i to bzdura zejdżcie na ziemie. I najlepiej sie pół życia uczyc żęby iść do roboty za 3 tysie i wszyscy bedą zadowoleni. to mi chciałeś powiedzieć ?
Ja tam pare michów nie pracuje tylko działam i już se nyske s13 kupiłem.
pablo nie rx 8 jest wypożyczone tylko merc slk żeby sobie prestiż firma podnosiła a rx8 koleś 2 lata ode mnie starszy kupił i nie to że jakiś gość na wyższych szczeblach tylko prosty człowiek mojego pokroju.
w ogóle to po co piszecie daj se z tym spokój i oprzytomniej jak jamam z tego dobrą kase. no kino.
przecież ja chce komuś pomóc a nie naciągać to zresztą jak ktoś chce to sam może zobaczyc na czym to polega...
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

mlodyrumak17 pisze:chłopie z matrixa nawet nie wchodze w ten link co go wysłałeś bo tam pewnie pisze tak
" Dajcie se wszyscy spokój z marketingiem to jest wykorzystywanie przyjaciół , na tym sie nie da zarobić i to bzdura zejdżcie na ziemie. I najlepiej sie pół życia uczyc żęby iść do roboty za 3 tysie i wszyscy bedą zadowoleni. to mi chciałeś powiedzieć ?
Ja tam pare michów nie pracuje tylko działam i już se nyske s13 kupiłem.
pablo nie rx 8 jest wypożyczone tylko merc slk żeby sobie prestiż firma podnosiła a rx8 koleś 2 lata ode mnie starszy kupił i nie to że jakiś gość na wyższych szczeblach tylko prosty człowiek mojego pokroju.
w ogóle to po co piszecie daj se z tym spokój i oprzytomniej jak jamam z tego dobrą kase. no kino.
przecież ja chce komuś pomóc a nie naciągać to zresztą jak ktoś chce to sam może zobaczyc na czym to polega...
Widze ze juz ci wyprali mozg - bez obrazy. Wiesz jak ja pracowałem w tym szicie koleś miał bogatych rodzicó i tez miał fajną fure (oczywiście na początku kazdy mowił ze kupił za kase z pracy co się okazało ściemą)

Pozatym powiedz ile tam zarobisz? Wiesz nyse tez sobie kupiłem i wiesz za co - śmiałbyś się jak bym ci powiedział...

Zycze powodzenia (ale daje se łeb uciąć ze daleko nie zajdziesz i będziesz stać w miejscu z "rozwojem" w firmie)

Ps. Dlaczego z takich firm pokroju dtc,GQ itp itd odchodzą ludzie którzy pracowali tam dwa, trzy lata? Dlaczego odchodzą ownerzy? Bo obiecywano im złote góry a po tym czasie przejzeli na oczy i zostali z długami.

Powiem ci jeszcze więcej, na początku tez zarabiałem fajną kase o ile tak to mozna nazwać a z kazdym tygodniem mniej... mniej... mniej... az zaczełem dokładać...

I proszę cie nie nazywaj mnie chłopem z matrixa bo ja ciebie nie obrazam, matrixem bym nazwał takie właśnie pseudofirmy.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

@mlodyrumak17

Ty chcesz pomóc innym i żądasz za to wdzięczności, a jak inni chcą pomóc tobie to się rzucasz...

Pomyśl przez chwilę - oni piszą że przez to przeszli.. ty jesteś na początku..,
albo te wszystkie osoby to głupki a ty geniusz, albo odwrotnie..
sam oceń co jest bardziej prawdopodobne
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”