Bye bye nismo.... fotki z crasha.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

Obrazek

moj po dzisiejszej niemilej przygodzie z TYPOWYM WIEŚNIAKIEM zostawia 4 ślady... do tego gratis typowy se odjechal i sprawcy nie mam...... wahacz tylny papa i felga tez kibel ;]
Ostatnio zmieniony wt 15 wrz, 2009 14:36 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 1 raz.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: ndz 01 mar, 2009 13:37

lekkie uderzenie to to raczej nie bylo .. :shock:
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

kraweznik po tym jak mi frajer droge zajechal...
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

mi kiedys przy dosc mocnym uderzeniu w kraweznik zgial sie dolny wahacz i zerwalo sie mocowanie tego wahacza do wozka, wymienilem caly wozek i wahacze, co najlepsze mialem oryginalne fele i przy takim uderzeniu felga sie tylko porysowala :D widac material solidny na fele szedl 8)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
DarekAMS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:53
Lokalizacja: AutoManiaSłupsk
Kontakt:

No mnie to samo spotkało , tyle że głupi krawęznik we mnie uderzył jak jechałem bokiem obok niego 8) :D
Ale na szczeście też miałem serie alu i tez przeżyła , odniosła tylko rany powierzchowne.
Za to dolny wahacz szlag terafił :/
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 16 wrz, 2009 17:10 przez DarekAMS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Dokladnie seryjne felgi naprawde sa pancerne i potrafia duzo zniesc.
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Ok, rozmawialem dzis z gosciem ktory robil wycene. Powiedzialem mu, ze wartosc jest nierealna itp. On bronil sie tym, ze taka maja wartosc w programie, w ktorym robia wyceny i nie moze nic z tym zrobic. Polecil napisanie odwolania.

Teraz prosba do Was, czy ktos kiedys pisal takie odwolanie? Bylbym wdzieczny za jakies przyklady bo nie umiem doszukac sie w necie. Narazie jedyny pomysl to faktycznie podsuniecie im cen z paru serwisow aukcyjnych. Jesli ktos z Was ma wyceny robione niedawno przez inne zaklady ubezpieczeniowe bylbym wdzieczny za kopie.

Walke o zwiekszenie wartosci z racji modyfikacji, ktore mam raczej odpuszcze, nie mam za bardzo rachunkow i ciezko bedzie to udowodnic. Pozatym czesc i tak sie sprzeda wiec poprostu dam spokoj.

Bede wdzieczny za pomoc :)
AERO7 - tym się teraz zajmuje. Nissana chwilowo brak :(
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Przeczytałeś wklejkę na nisantechu z forum civica? Sporo się dowiesz łącznie z podstawą prawną.

I nic nie odpuszczaj. Idź do zakładu lakierniczego i poproś o wycenę lakierowania na podstawie zdjęcia swojego nissana (nie mów oczywiście że jest obecnie do kasacji). Masz BOV'a pro-perfekt - wydrukuj najdroższą ofertę sklepu internetowego na niego.. i tak ze wszystkim, tusz do drukarki wiele nie kosztuje..

A zasłanianie się "że tak mają w programie" po prostu wyśmiej i nie traktuj jako argument. W każdej rozmowie i korespondencji sugeruj że ci się nie spieszy i jeśli odszkodowanie cię nie zadowoli to sprawa skończy w sądzie.

I najważniejsze - nic na gębę, wszystko załatwiaj przez listy polecone.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dokładnie jak roball pisze - nic nie odpuszczaj, napisz na tym odwołaniu co zostało zrobione w Twoim samochodzie i odrazu ceny tego lub ile to kosztowało.

Zdięcia ze sklepów z ceną itp (to co ze nie masz rachunków) wazne ze jak pokazesz co zrobiłeś w samochodzie to przeciez nie ma tego w seryjnej s13 i moze to dokładnie sprawdzić ten niby rzeczoznawca ze to rzeczywiście jest zrobione co wyszczególniłes a tym samym wartość samochodu jest inna/wyzsza niz u nich w jakims tam systemie.

Nie odpuszczaj! (troche pracy włozysz w opis/kosztorys - to nie kosztuje duzo)
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

dzieki za zachete do walki, przyznaje moze za bardzo pacyfista ze mnie ;)
AERO7 - tym się teraz zajmuje. Nissana chwilowo brak :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”