Motul 300V - komentarze do oferty Roball'a

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Andiqqqq
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nie chce robić konkurencji ale na allegro nie trzeba robić zakupu grupowego żeby go taniej kupić.
Allegro Motul 300V 15W50

I koleś robi akcje że przy zamówieniu 2 opakowań wysyłka gratis więc po czyste 159zł za bańkę. Brałem od niego z pół roku temu więc nie jest to jednorazowy strzał z tą ceną. I odbiór w warszawie.
Ostatnio zmieniony śr 23 gru, 2009 10:12 przez Andiqqqq, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Na allegro są oleje ze stanów magazynowych,
też mogłem je kupić w cenie sporo niższej niż świeże,
być może wiek nie ma znaczenia dla oleju - ale z jakiegoś powodu cena na tę partię została obniżona...

Co ma oznaczać koment o ZG?
Wymagana grupa to 1 osoba...

PS.
Następnym razem załóż osobny wątek
Ostatnio zmieniony śr 23 gru, 2009 12:56 przez roball, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Andiqqqq
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

roball pisze:Na allegro są oleje ze stanów magazynowych,
Co ma oznaczać koment o ZG?
przecież sam w tytule ogłoszenia napisałeś [ZG]

Może i olej jak jajka się psuje.
Ja słyszałem ze dopóki się nie otworzy i nie wpuści powietrza to nie traci właściwości.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

buhahahah, nie no Andiqqqq nie psuj interesu roballowi , święta są daj i mu zarobić. A jak będziesz jeszcze przeszkadzał to roball pokaże Ci tyle wzorów i zasłyszanych teorii oraz wpadnie Oddin i mu przyklaska... także żartów niema.

Jeśli chodzi o ZG to bez sensu, sporo osób brało ten olej od pana z allegro i nie śmierdział starymi jajami LOL
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Forest pisze:buhahahah, nie no Andiqqqq nie psuj interesu roballowi , święta są daj i mu zarobić.
Przejrzałeś mnie - miałem sobie za zarobek z tych kilku olei kupić nową chaupę :lol:
Forest pisze: A jak będziesz jeszcze przeszkadzał to roball pokaże Ci tyle wzorów i zasłyszanych teorii oraz wpadnie Oddin i mu przyklaska... także żartów niema.
Np. Wzory na to że panewka CA wcale nie jest za wąska...
A Odinn udowodni że za Motula wcale nie trzeba płacić 800zł/1L
Forest pisze: Jeśli chodzi o ZG to bez sensu, sporo osób brało ten olej od pana z allegro i nie śmierdział starymi jajami LOL
Estry po rozkładzie śmierdzą zjełczałym masłem a nie siarkowodorem

Ogólnie Forest widzę że nie możesz przeżyć że zostały ci wytknięte głupoty które głosiłeś i próbujesz się odszczekiwać na wszelkie sposoby. Taka żałość że nawet warna mi się nie chce dawać za OT. Chcesz się wyżalić - napisz PW, załatw to jak mężczyzna a nie urażona księżniczka.

Potem weź kilka głębokich oddechów, policz do 10, ponownie przeczytaj swój post i zastanów się :
CO SOBĄ REPREZENTUJESZ


PS
Ciągnę to OT wyłącznie w celu zachowania twojej wypowiedzi, gdyż mają one tendencję do znikania (wkrótce wydzielę to co nie na temat do osobnego wątku) :lol:
Ostatnio zmieniony czw 24 gru, 2009 12:35 przez roball, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

zakup grupowy ma służyć kupieniu taniej czegoś niż jest w detalu. twoja cena jest za wysoka i to sporo za wysoka jak na zakup grupowy wiec przestań pier***** .
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Jedni kupują grupowo żeby było jak najtaniej, inni olewają koszty a cenią wyższą gwarancję oryginalności. Zależy jaki towar i na czym komu zależy...

Osoby z Krakowa i okolic które decydują się na odbiór osobisty, dostają olej w sumarycznej cenie jak na allegro, ale mogą przed zakupem oglądnąć co kupują...

Mamy wolny rynek, pozwól ludziom wybierać gdzie chcą kupić ...


PS.
W końcu post który jest w całości na temat, jak chcesz to potrafisz...
Ostatnio zmieniony pt 25 gru, 2009 04:17 przez roball, łącznie zmieniany 4 razy.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

roball pisze:Jedni kupują grupowo żeby było jak najtaniej, inni olewają koszty a cenią wyższą gwarancję oryginalności. Zależy jaki towar i na czym komu zależy...

Osoby z Krakowa i okolic które decydują się na odbiór osobisty, dostają olej w sumarycznej cenie jak na allegro, ale mogą przed zakupem oglądnąć co kupują...

Mamy wolny rynek, pozwól ludziom wybierać gdzie chcą kupić ...


PS.
W końcu post który jest w całości na temat, jak chcesz to potrafisz...
Czyli dostałeś większy rabat czy chciałeś przyciąć 20zł na swojej braci turbokillersowej?

Heh, nie spotkałem się z podróbką motula. 15W50 jest tak gęsty że ciężko go zastąpić jakimś tanim olejem. Ale oczywiście wszystko jest możliwe . W Poznaniu jest przedstawiciel motula i spokojnie sprzedaje w cenach podanych na allegro.
Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

dla mnie to żenada co piszesz i po co to piszesz

Czyli dostałeś większy rabat czy chciałeś przyciąć 20zł na swojej braci turbokillersowej?

Kto chce to kupi a kto nie chce to nie kupi proste jak budowa cepa roball dał tylko swoją ofertę a wy zaczynacie pisać kto ma taniej chyba każdy umie sobie ceny porównać z tymi na allegro i sam zdecydować kto chce niech kupuje od roballa a kto nie to niech nie pisze takich bzdurnych postów dla mnie to forum zaczyna upadać przez coraz częstsze kłótnie
Ostatnio zmieniony pt 25 gru, 2009 21:56 przez kali, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

nie no jak tak czytam to niewiem czy sie smiac czy plakac... a moze robal dostal cene 10zl tansza i niemial niewiadomo jak zajebistej promocji i ledwo na zapakowanie by przycial kase.... a odliczyc koszty jazdy po oleje, wystania sie nieraz na poczcie to i doklada sie nieraz.... ale ktos kto siedzi i tylko kupuje to latwo mu jest narzekac.... a jesli ktos ma lepsze miejsce to moze poprostu pokarze ze mozna to kupic taniej a nie pretensje bo ktos chce zarabiac na kims....


a co do foresta to juz poraz kolejny widze straszne problemy ma chlopak... moze wezmiesz cos zaoferujesz innym w super cenie w super jakosci i jeszcze z dozywotnia gwarancja...
no i najlepiej zebys jeszcze na tym zarobil....
Ostatnio zmieniony pn 28 gru, 2009 16:18 przez przepson, łącznie zmieniany 1 raz.
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
Andiqqqq
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

przepson pisze:nie no jak tak czytam to niewiem czy sie smiac czy plakac... a moze robal dostal cene 10zl tansza i niemial niewiadomo jak zajebistej promocji i ledwo na zapakowanie by przycial kase.... a odliczyc koszty jazdy po oleje, wystania sie nieraz na poczcie to i doklada sie nieraz.... ale ktos kto siedzi i tylko kupuje to latwo mu jest narzekac.... a jesli ktos ma lepsze miejsce to moze poprostu pokarze ze mozna to kupic taniej a nie pretensje bo ktos chce zarabiac na kims....


a co do foresta to juz poraz kolejny widze straszne problemy ma chlopak... moze wezmiesz cos zaoferujesz innym w super cenie w super jakosci i jeszcze z dozywotnia gwarancja...
no i najlepiej zebys jeszcze na tym zarobil....
Widzę że mój ostatni post został skasowany :o.
Napisze więc jeszcze raz że producenci daja 5 lat gwarancji na to że olej utrzyma właściwości jeśli nie zostanie otwarty. Co nie znaczy ze po 6 latach jest do niczego. Gwarantują, że parametry w 5 lat się nie zmienią.
Tylko Shell daje 3 lata.

Odnośnie dobrych ofert to wiem że wasz moderator Tigra ma taki olej za 147zł dla forumowiczów więc z wysyłką jeszcze lepsza cena.
Myślicie że robi to za darmo?
Sądze, że nie, tylko że przycinka mniejsza i tyle.
Zwraca sobie za zachód wysyłki i pierdzielenia.
I jak sie tu ma 179zł do 147zł??
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Którego słowa w określeniu "wolny rynek" nie rozumiesz?

Każdy ma prawo NIE skorzystać z mojej oferty.
Klaruje się?
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
geniula1
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 642
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 21:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

I to jest 147 zł bez żadnego zakupu grupowego ;)
N/A-LPG KILLER ;)

Japan Auto
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

I to jest 147 zł bez żadnego zakupu grupowego ;)
to też nie jest zakup grupowy ;)

Rzuciłem dystrybutorowi linkiem do aukcji (są to ceny niższe niż ja dostałem).
Twierdzą że na aukcjach są wyprzedaże magazynowe związane z końcem roku i w styczniu wrócą na poprzedni poziom. Jeśli to ściema i dali mi za wysoką cenę, to się przeliczyli i po prostu nie zarobią. Nie ma o czym dyskutować.
Ostatnio zmieniony wt 29 gru, 2009 20:47 przez roball, łącznie zmieniany 2 razy.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Andiqqqq pisze:Odnośnie dobrych ofert to wiem że wasz moderator Tigra ma taki olej za 147zł dla forumowiczów więc z wysyłką jeszcze lepsza cena.

Andiqqqq, proszę nie przekręcać faktów...

Nie mam dla forumowiczy żadnej oferty na zakup oleju MOTUL.
Poprostu ... Kto szuka to znajdzie....

Ja znalazłem :D

142,78 PLN za 4 litry MOTUL 300V competition 15W50
90 PLN za 3 butelki MOTUL MOTYLGEAR 75W90 do skrzyni
84 PLN za 5 litrów chłodziwa MOTUL Ingual Optimal -30*

FOTKA DLA NIEDOWIARKÓW WKRÓTCE... Razem ze skanem paragonu fiskalnego :P

Dzięki FOREST za namiary na zajebistego dostawcę :D :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zablokowany

Wróć do „Wszystko o wszystkim”