Wybor rodzinnego auta

Moderator: Moderator

SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

rodzinny nie znaczy van :)

ja na razie mam tylko jednego synka :)

a zona truje mi sie nie wygodnie sie siedzi i jest za nisko dach itp. itd :) wiec nawet sedan w porownaniu do s13 to rodzinne auto :D

a ty jarkowy ile twoja rodzina ma osob :)
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Wajser
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: śr 05 lis, 2008 21:15
Lokalizacja: Pleszew (Wielkopolskie)

Jak ile? Całe to forum to jedna wielka rodzina :D
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Wlaśnie moja rodzina ma przeszło 3500osób ;)
a tak naprawde 3os ale i tak się nie mieszcze w dłuższe trasy. jak jeździłem voyagerem to wsadzałem wózek i łużeczko w całości bez składania + walizki z ciuchami zony+ rowerek dzieciaka+ moja walizka z narzedziami ;) A w pace to juz musze myśleć jak sie spakować ...
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

jarkowy pisze: Obecnie Chrysler Pacifica 3,5L GAZ 16l 6os gazu wypas bardziej niezawodny od voyager ON, DUŻO mniej miejsca niż w vołku dynamika nadal niezadowalająca 10 sek do 100 Vmax 180km/h a silnik 250KM... Ale pokochałem automat i rośnie mi brzuch ..:)

HEHE fajne auto mojemu bratu kupiłem takie. tylko ma jedna masakryczna wadę, która kosztuje 12kzł :? ma beznadziejnie zaprojektowany przedni wózek. w zimie nie idzie nim przejechać przez głębszy śnieg niż 20cm i wszędzie nim się haczy! Niestety, wystarczy wcale nie mocno nim przywalić, żeby poduchy wywaliło - więc kolego radze uważać na poprzeczne przeszkody. mój brat na szczęście wyciągał kasę od zarządcy drogi- przywalił w płytę jumbo na uskoku.
Co do omegi miałem MV6 i przyznam, że to jedyny opel jaki można kupić za tą cenę pali po mieście 14 trasa 9 przy mojej jeździe. Town &country 3.8 średnio około 16-18 bardzo fajny samochód. pacyfica jak kolega wspomniał pali 16,na kółkach 20 cali bardzo przyjemnie się jeździ. Jeep jest beznadziejny jeśli chodzi o prowadzenie wystarczy jedna koleina most podskoczy i lecimy na zakręcie do rowu. spalanie trasa 12-14 miasto 20-30 zależy od nogi hehe koniecznie z silnikiem v8, dla porównania chevrolet Blazer k5 350 V8 na kołach 40cali pali 20 na trasie a o miasto nie pytajcie - za 600zł do pełna ;)

a co do spalania tych małych pojazdów typu lupo 1,0 czy ibiza 1,4 to faktycznie przyznam tez, że mi paliły więcej na trasie niż po mieście, a to z prostej przyczyny na trasie bardziej w dupę dostawał.
A diesle hmmm fakt spali mniej jak ktoś ma na to czas.
focus tdci 2004 1,8 pali około 8l pasat 2002 fl tdi 1,9 też mi palił - średnio 10, hehe focus kombi 2002 tddi trasa 7,5 miasto 7,5 ale można zejść do 5l. A focusa też mogę polecić byle nie tdci przed 2004.
ale jak koniecznie rwd to albo BMW 5 albo omega właśnie- minimum 2.5 bo reszta chleje a nie jedzie.

Ale jak bym miał wybierać w tej cenie to brał bym Miśka zwanego Galem, czyli galanta 2,5 v6 w wersi sport edition, Jest zajebisty pod każdym względem! Miałem takiego czarnego na czarnych skórach w kombi. To samochód którym zrobiłem raz głupotę i pojechałem z łodzi do gdańska w 2:15min po niżej 180km/h nie schodziłem :?
Ostatnio zmieniony pt 02 kwie, 2010 21:18 przez gh, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”