Co was wkur*ia.....

Moderator: Moderator

Bullseye
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 48
Rejestracja: wt 15 cze, 2010 14:22
Lokalizacja: Warszawa/Deinze
Kontakt:

Karol_LLE pisze:3. "BMW i wszystko jasne Debile którzy uważają że jak jedzie ktoś młody BMW pokroju E30/36 to wariat, burak itd, niestety wiem że modele te są w większości schamione przez rożnego rodzaju buractwo, ale to jest naprawdę dobra marka, i bywają naprawdę zadbane modele, a nie tylko "zajeżdzone przez chamów"
Tutaj BMW wolno wraca jako marka nie "zchamiona" a coraz częściej o dziwo takie zachowanie można przyporządkować do Octavii. Uważają się za panów ulicy, siedzą na zderzaku i trąbią bo przecież po mieście musi 200km/h jechać bo te 2min wcześniej go zbawia :)
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Bullseye pisze:
Karol_LLE pisze:3. "BMW i wszystko jasne Debile którzy uważają że jak jedzie ktoś młody BMW pokroju E30/36 to wariat, burak itd, niestety wiem że modele te są w większości schamione przez rożnego rodzaju buractwo, ale to jest naprawdę dobra marka, i bywają naprawdę zadbane modele, a nie tylko "zajeżdzone przez chamów"
Tutaj BMW wolno wraca jako marka nie "zchamiona" a coraz częściej o dziwo takie zachowanie można przyporządkować do Octavii. Uważają się za panów ulicy, siedzą na zderzaku i trąbią bo przecież po mieście musi 200km/h jechać bo te 2min wcześniej go zbawia :)
zgadzam sie teraz takie "nowsze" fury sa wiesniaczone, staly sie tansze co za razem w zasiegu reki, kupuja i uwazaja ze "oni moga" oczywiscie nie mowa o wszystkich ;)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Bullseye
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 48
Rejestracja: wt 15 cze, 2010 14:22
Lokalizacja: Warszawa/Deinze
Kontakt:

Oczywiście że nie wszyscy, nigdy tak nie ma że akurat wszyscy z BMW/SKOD są .....

Niech tacy panowie do Mercedesów się przesiądą :D Ich auta nigdy mi się zbyt nie podobały :)
Swoją drogą zauważam trend niespełnionego Kubicy także w alfach.
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

A mnie chamstwo na ulicy i to, że potrafi przejechać do 30 aut i nie wpuścić Cię, jak wyjeżdżasz z bocznej ulicy, głowa w druga stronę i "sorry, nie widzę Cie", a co ludzi zbawi wpuszczenie takiej to osoby.. I często przez to korkują się ulice, bo ktoś chce skręcić w lewo i stoi godzinę i nikt nie wpuści bo każdy akurat gdzieś się pilnie spieszy, a za nim robi się kocioł. A człowiek nie pomyśli, ze wpuści go i za max kilkaset metrów nadgoni auto które było przed nim.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

bo takie rzeczy to tylko w Irlandi... Jak tam mieszkalem 2 lata temu to wlaczyles migacz ze skrecasz i odrazu hamowali i Cie wpuszczali. NIGDY nie zdazylo mi sie czekac dluzej niz kilka chwil zeby skrecic.
Ostatnio zmieniony czw 09 lut, 2012 20:24 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wqrwia mnie to ze w mojej niespełna 2letniej skodzie fabii 1.6 TDI CR jest turbina do wymiany , po przelocie 42kkm.... I nie mam auta na 3 tyg :/
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

Draxan pisze:bo takie rzeczy to tylko w Irlandi... Jak tam mieszkalem 2 lata temu to wlaczyles migacz ze skrecasz i odrazu hamowali i Cie wpuszczali. NIGDY nie zdazylo mi sie czekac dluzej niz kilka chwil zeby skrecic.
Mi zdarzyło stać 5minut przy wyjeździe na główna drogę i czekać, jak zaczynałem moja jeżdżąca prace i śmiganie po mieście. Teraz jak nikt nie chce wpuscić to wbijam się w luki albo wystawiam dziobem żeby im ewidentnie pokazać ze próbuje włączyć sie do ruchu.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

pavveli pisze:
Draxan pisze:bo takie rzeczy to tylko w Irlandi... Jak tam mieszkalem 2 lata temu to wlaczyles migacz ze skrecasz i odrazu hamowali i Cie wpuszczali. NIGDY nie zdazylo mi sie czekac dluzej niz kilka chwil zeby skrecic.
Mi zdarzyło stać 5minut przy wyjeździe na główna drogę i czekać, jak zaczynałem moja jeżdżąca prace i śmiganie po mieście. Teraz jak nikt nie chce wpuscić to wbijam się w luki albo wystawiam dziobem żeby im ewidentnie pokazać ze próbuje włączyć sie do ruchu.

Paweł w Poznaniu to norma - rada zmienic miasto bo poznanscy kierowcy sie nie zmienia
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

to nie chodzi o miasto, w Krakowie jest to samo... To raczej chodzi o sam fakt jak jezdzi wiekszosc polakow.
Co ciekawe, nie tak dawno bylem w Warszawie i mimo ze taka niby wojna jest krk vs wawa to jakos ludzie mnie wpuszczali do ruchu itp. az sie zdziwilem, bo jezdzilo mi sie lepiej niz po Krakowie.
Ostatnio zmieniony czw 09 lut, 2012 22:07 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

mnie wkurwia to ze nie mam pracy obecnie ;/ i ze nie wiem co nysce dolega ;(


a co do jazdy itd to polacy przejmuja duzo z tzw "zachodu" kiedys niky by nie pomyslal zeby przy hamowaniu po ciemku wlaczyc awaryjne czy jak stoi ostatni w korku, a bedac w irlandii widzialem to jako codziennosc a z czasem widze to u nas na drogach, takich przykladow jest sporo wiecej.

draxan co do "warszawiakow" to sa i kulturalni i sa skurwysyny ale z reguly trzeba sie wciskac ;)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

domino pisze:
pavveli pisze:
Draxan pisze:bo takie rzeczy to tylko w Irlandi... Jak tam mieszkalem 2 lata temu to wlaczyles migacz ze skrecasz i odrazu hamowali i Cie wpuszczali. NIGDY nie zdazylo mi sie czekac dluzej niz kilka chwil zeby skrecic.
Mi zdarzyło stać 5minut przy wyjeździe na główna drogę i czekać, jak zaczynałem moja jeżdżąca prace i śmiganie po mieście. Teraz jak nikt nie chce wpuscić to wbijam się w luki albo wystawiam dziobem żeby im ewidentnie pokazać ze próbuje włączyć sie do ruchu.

Paweł w Poznaniu to norma - rada zmienic miasto bo poznanscy kierowcy sie nie zmienia
Ja ich próbuje zmieniać moja kultura jazdy. :P
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mnie wkurwiają źle wyprofilowane zakręty które powodują mega duże zagrożenie dla kierowców którzy nie potrafią ocenić jaka jest prędkość bezpieczna dla danego zakrętu.
A nie mają tyle doświadczenia i odwagi aby sprawdzić gdzie jest limit przyczepności opon i jak opony tracą przyczepność to dla nich jest koniec.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

mnie wkurwiaja hondziarze bez urazy panowie, chodzi mi o konkretna grupe a mianowicie: wszyscy z silnikami 1.3 lub 1.4 z tylu rynny skradzione z budowy przy ktorych ich najpierw slychac potem dlugo.... dlugo....dlugo....nic i dopiero ich widac :D :shock: i scigaja sie spod kazdych swiatel ;/ moze to jakies nowe chodz w sumie nie tak nowe trendddy. :D rozumiem glosne przeloty ale to wtedy gdy trzeba, a nie gdy sie ma 1.3 75km i zaklada przelot 2.5" i potem placze czemu mi z 75 ktore mam na wykresie spadlo do 60 przeciez mam przelot :lol:
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Uwielbiam takich ziomków poniżać na światłach. :lol:
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Amerykańce to na takich mówią fucki'n GReddy ahhahaha.. na nas też :p
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”