Ile za s13

Moderator: Moderator

SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

Ja mam takie pytanie, ile by mozna wziac za s13 w ktorej odremontowano blache, pomalowano bude, odremontowane zawieszenie, silnik odremontowany.... tak zeby byla super stan seria....

jestem ciekaw czy s13 beda coraz drozsze czy tansze... beda drozsze oem czy po tuningu...
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

SMela21 pisze:Ja mam takie pytanie, ile by mozna wziac za s13 w ktorej odremontowano blache, pomalowano bude, odremontowane zawieszenie, silnik odremontowany.... tak zeby byla super stan seria....

jestem ciekaw czy s13 beda coraz drozsze czy tansze... beda drozsze oem czy po tuningu...
raczej pieniachy wsadzone w samochod sie nie zwracaja.

chyba ze zrobisz to TANIO, dobrze, i znajdziesz chetnych.

200sxy po remoncie moga byc chodliwe za 20-30 lat kiedy wszyscy beda pomykac cichymi slimakowymi hybrydami, zawsze znajdzie sie pasjonat ryku silnika i spalonego kapcia... :mrgreen:

dobra buda z zajechanym silnikiem (panewka?) - 3-5tys?

remont silnika...... robisz sam? to liczysz czesci... 2k? mniej? wiecej?

buda...... prawdopodobna rdza, moze malowanie?

zawieszenie........ raczej wiekszosc gumek + amorki? felgi, opony, hamulce?


Jezeli bedziesz miec np 10 bud z silnikami na podworku, zaplecze czesciowe + robocze, to mozesz to zrobic tanio i dobrze. Pamietaj tez ciekawa rzecz, jezeli bedziesz miec wyrobiona renome dobrego i uczciwego to swoja prace sprzedasz latwiej, i zwykle za odrobine wieksza cene.

czesci raczej tylko brac hurtem... inaczej oplacalnosc calej zabawy znacznie spada.

Z kolei cala ta zabawa zalezy od trendu, kiedys byla fajna nagonka na drift, teraz wpadl time attack.. itd itp


przedsiewziecie ciekawe, ale potrzeba troche kasy na start.


koszt super odnowionej serii s13? - 13tys, 15tys, 16tys?
tyle ile cenisz swoja wlozona prace. czasem mozna przesadzic, ale to sie przeklada na dlugie stanie i czekanie na chetnego...


a cena OEM/TUNED - zalezy jak i co zrobione. I zalezy od klienta, niektorzy wola sami grzebad od podstaw, niektorzy wola sie toczyc seria, niektorzy sa leniwi i wola od razu miec cos pod stopa
Ostatnio zmieniony pt 09 lip, 2010 21:13 przez ODINN, łącznie zmieniany 3 razy.
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

no to ile by ktos dal za nyske w ktorej zrobiono silnik to co potrzebne, zawieszenie na poli takze wozek i reszta praktycznie nowa, poduchy silnika, skrzyni, blacha rozebrana i powycinane to co trzeba, pomalowane na calkiem nowy kolor, wnetrze seria, wyglad seria...
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

poka foto o czym rozmawiamy
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

narazie tylko teoria... sprawdzam czy warto inwestowac czy sprzedac taki jaki jest :)
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

tak to sobie mozna pisac i pisac :)

jak dla mnie np to wazne jest jak to wszystko jest zrobione bo wiadomo mamy 'malowanie' i malowanie
to samo tyczy sie blach itp
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

nie chodzi o zadne podpicowanie, tylko rdze co trzeba to wyciac - wstawic nowa, co nie trzeba wyczyscic... malowanie takie normalne z podkladem, kolorem bezbarwnym.takie jak sie maluje:)
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Zdrowa, wyremontowana, ładna seria więcej jak 8-10 to chyba nie weźmiesz jak byś pod maską podłubał plus obnniżony zawias to odrazu jest większa wartość auta, bo jest gotowe do katowania. Czyli optymistycznie 1000 na silnik i 500 na zawias a za 11-13tys może byś sprzedał.
Eryko
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: ndz 09 mar, 2008 23:56
Lokalizacja: Wlkp

Ja się zastanawiam nad sprzedażą swojego S13 i nie wiem jaka cene na niego wystawic.
Do zrobienia ttroche rdzy na podłodze i w bagazniku. Silnik Wyremontowany podam link do projektu: topics34/s13-stock-nissan-200sx-ca18det ... t13195.htm
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

ja tam swoja S13 cenie na conajmniej 30k pln :)

wszystko zalezy ile i jakich modyfikacji jest w aucie
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Moj obecny jest bezcenny,mimo ze juz ponad miesiac kwitnie pod jabłonką :D
Ale gdyby ktos sypnał 30k to bym pocis :P
Eryko
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: ndz 09 mar, 2008 23:56
Lokalizacja: Wlkp

U mnie akurat modyfikacji nie ma.Zwykła seria na alu.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Eryko pisze:U mnie akurat modyfikacji nie ma.Zwykła seria na alu.
99% jest na alu :D nawet seryjnych :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2827
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a mi jakby ktos powiedzial ze 30 tys da to bym go wygonil z garazu - tyle juz wlozylem ze auta nie warto sprzedawac bo i tak nikt nie da
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

To jest najgorsze, przy nissanie szybko przekraczasz próg jakiejkolwiek opłacalności i ładujesz kase i ciężką pracę ze świadomością że to sie nie ma prawa zwrócić przy sprzedaży :x Z drugiej strony kto by sprzedawał dobrze przygotowane s13? :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”