Diesel w S13

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Ale jaja by były... 4 litry V8... i podjeżdżasz warcząc spod maski pod LPG czekając w kolejce za Tico, Golfem i Astrą... :)
Awatar użytkownika
kamyk1988
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 01 wrz, 2010 12:36
Lokalizacja: Jelenia Góra/Dublin

kumpel; ma beje 3 litry w dieslu i jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem. Sam nie jestem fanem ropniakow, ale ten ani nie klekocze, a brzmi calkiem calkiem i przy jego aucie ktore wazy ponad 1500kg wierzcie lub nie pali mu okolo 5,5-6 litrow w miescie przy 200 KM mocy. Nie klamie bo na kompie pokazywal spalanie, na trasie schodzi nawet ponizej 5, a zapier... tez calkiem calkiem :wink:
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

BloodS, znajomy mechanik ma campera przywiózł gdzieś z zachodu (chyba USA) złom odrestaurował i zrobił na cacy ma gaz 40-50L na setkę :) silnik teraz nie pamiętam ale chyba hemi teraz kupił RAM'a też z tym silnikiem do ściągania ładzi :)... obydwa w gazie.... czyli jak można takie kolosy LPG zalać to i nismo v8 ujdzie :)...

wolałbym v8 LPG zatanknąć niż 200sx diesla...
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

sekwencja do tak mocarnego v8 jakim jest 1uzfe nie będzie droga,napewno będzie tańsza od swapa na diesla ;) .Kiedyś na allegro za 390 pln poszła sekwencja od dodge hemi 5,7,więc jak się chce to można znaleźć tanio.Butla na szrocie to 30-40pln będzie.
pozdro
Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

i wylecę w powietrze razem z nissanem :lol:, weźcie pod uwagę ze mam ecu mastera chyba ze to niema żadnego wpływu na to jak podjadę do firmy co zakładają gaz czy wo gule by się tego podjeli i tam przy tym silniku nie mam połowy podciśnień i innych pierdołek :?
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Wiscoo

Jakie wylecę w powietrze... Większe i mocniejsze silniki od Twojego V8 jeżdżą w gazie. Poczytaj trochę, były tematy o LPG, popytaj ludzi którzy mają i zapytaj komu, kiedy gaz eksplodował...
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

nikt nie mówi że masz go sam montować :)
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

taa ludzie w cayennach lpg mają, a tu ludzie do starej s13 boją się włożyć.
A mniejszy wstyd podjechać na gazownie,niż np. w starych butach popierdzielać ;) bo nie stać na nowe :P
pozdro
Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

panowie stał się cud zrobiłem 1uz co walczyłem ponad rok z obrotami :( i spalaniem jakieś30min temu rozwiązałem problem z obrotami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i za to się najebie bo doprowadzało mnie to do szału :evil: ale się udało i spalanie spadło o połowę ludzie nie wiecie jak się ciesze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

piotras1554, temat do zamknięcia? :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

tak jak najbardziej ale nie macie pojęcia jak się ciesze taki PIP ze nie mogę w końcu po tak długim czasie naprawiłem chyba nissan usłyszał ze zmienię na ropniaka i się przeraził ale naprawdę cieszę się jak małe dziecko kocham wasz wszystkich :P :mrgreen: Tigra do zamknięcia !!!
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

a co było nie tak z silnikiem roku 92' ?:)

ps. 15l/100 lpg było by całkiem spoko :P
Ostatnio zmieniony wt 22 mar, 2011 19:18 przez steveo, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdro
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Zamknąłem, ale jednak otworzyłem... Gdyby jeszcze komuś trzeba było wybić pomysł z klekotem. :D
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

steveo pisze:taa ludzie w cayennach lpg mają, a tu ludzie do starej s13 boją się włożyć.
A mniejszy wstyd podjechać na gazownie,niż np. w starych butach popierdzielać ;) bo nie stać na nowe :P
Moje buty nie mają podeszwy ale nysa ma pełne prawo do dystrybutora :mrgreen:

Powinienem sie wstydzi czy założyć gaz? g:(\

Co było z 1uz?
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

I w ogóle tak szybko sprawdziłeś spalanie ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”