pimp my ride

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

panowie każdy wie o co toczy się gra według regulaminu, (z tego co wyczytałem) z 15 najwyżej ocenionych aut zostanie wybrany jeden do odpicowania.... jest kilka os z forum które skusiło sie na w/w promocję w tym ja proponuje aby w tym temacie linka zamieścił każdy zainteresowany (unikniemy 10 bliźniaczych tematów o 10 autach).

może uda się żeby więcej niż 1 nismo był w finale zwiększy to szanse że się komuś "od nas" uda tak czy inaczej

http://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=727

link do mnie oczywiście proszę o klikanie nawet jeżeli uważacie że wieśniaczą auta :)
Supri
Stały gość
Stały gość
Posty: 260
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 19:56
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Ja nie lubię Pimp my ride, bo oni wszędzie utykają te pieprzone LCD ! Raz kolesiowi do terenówki zamontowali w chlapaczach nawet, więc nie ma opcji wjechania takim autem na polną drogę :D Ale głos na Ciebie oddałem Marcin, powodzenia ! :)
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

W sumie odradzał bym odpicowanie nissana w pimp my ride. Dlaczego? A otóż dlatego że s13 z jakąś dziwną skórą, jaskrawym wielo kolorowym malowaniem i car audio ważące tone to nie najlepsze połączenie. Ba! Może nawet mikrofale tam wpakują bo była już taka akcja z gościem z polski któremu trabanta kombi odpicowali. No i jeżeli chodzi o mechanikę nie zrobią Ci tego na jakiś porządnych częściach do bokolota. No jak by była możliwość dania im własnego projektu to wypasik, ale z tego co wiem. Raczej tak dobrze nie ma.
Fakt to wszystko kwesta gustu. A głosia nie oddałem bo nie mam konta na fejskupie.

A no i jeżeli zależy ci na tym to nie zostało nic niż życzyć Ci powodzenia!
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Głos oddam ;) także powodzenia, ale sam bym się na to nie pisał. Nie widzieliście odcinka z Pimp My Ride z S13 Silvią? W USA było. Zrobili je na styl z jakiegoś intro do NFS'a. W porównaniu z innymi jeszcze nie wyszło tak źle... Ale podobać mi się nie podobało :D

Moja opinia o tym programie jest daleko odbiegająca od pozytywnej. Może było to fajne jak byłem mały, ale wyrosłem z takiego z-alfonsowania fury ;) Ale co kto lubi :)

Marcinrat1 co do samego startu w tym programie - zalecałbym posiadanie totalnego złoma, żeby przejść dalej. Jak była ta edycja z trabantem mój znajomy przeszedł do etapu gdzie już wybierali auto na zrealizowanie programu. Załapał się dlatego, że kolektor wydechowy miał owinięty taśmą montażową i podwieszony gdzieś za silnik bo mu to wszystko odpadało. A dziury w podwoziu były wręcz dramatyczne.
Autem w dobrym stanie nie będą zainteresowani bo nie będzie takiego show jak by miało być z totalnym gruzem, albo takim trabantem, który wpasowuje się idealnie do zachodniego stereotypu "polaka-biedaka".

Także z autem w dobrym stanie nie masz co podchodzić...

Kiedyś czytałem wyjaśnienie tego szału jak właściciele zobaczą odpicowaną furę. Szło to jakoś tak:
Zabierają Ci złoma spod domu, po czym po tygodniu sprowadzają Cię do hali, w której prowadzą Cię wśród super aut typu MacLaren, Ford GT, Ferrari, Porshe itp. itd. Ty dostajesz oczopląsu i widząc te wszystkie fury spodziewasz się jakiejś totalnej rakiety którą dla Ciebie przygotowali. Oczami wyobraźni widzisz się już w Lambo, którego zazdroszą Ci kumple, a na które wyrwiesz pełno dup. Jak już się naoglądasz tych Astonów to pełen nadziei dostajesz spowrotem tego samego złoma tylko z nowymi, kolorowymi plastikami i monitorkami, wszyscy dookoła się śmieją a Ty wściekasz się i dostajesz szału co w telewizji jest pokazane jako idiotyczny atak radości :D
(jakoś tak to szło)
Ostatnio zmieniony pt 23 wrz, 2011 15:18 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

w pimp my ride to robia samochody typu fast and festyn.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Podobno jakaś kobiecina z jakiejś wiochy niedaleko mnie się dostała i będą picować :D
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
Awatar użytkownika
Matt Castillo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 23:20
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

wiec trzeba mieć nismo wolnossaka haha z wymontowaną turbiną na zardzewiałych dojazdówkach i dziurą w podłodze ala flinstone hehe jeszcze najlepiej bez szyby w klapie i dziurami po lotce :D
ma ktoś stojącą w krzakach starą budę?
to dalej niech startuje :D może zreanimują za darmo hehe
Ostatnio zmieniony pt 23 wrz, 2011 16:43 przez Matt Castillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Taki by serio miał szanse ;) Aby tylko byli nim w stanie odjechać spod bloku na nagraniu ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

no jest także wywiad wcześniejszy z właścicielem:
co lubisz/hobby...
-lubisz jeść? -masz mikrofale grilla albo lodówke beko w bagażniku :D
-lubisz gry? -3 xboxy i 5 lcd: w błotnikach, kierownicy, zamiast zegarów...
-jeździsz na snowboardzie albo serfujesz? -nie wiem jak oni to zmieszczą do bagażnika :mrgreen:
-masz psa? spotkasz sie z zabudową ala car audio tylko że miski dla swojego doga

-bagażnik daje dużo możliwości, spodziewaj sie tam także zamrażalki, pralki, wanny/prysznicu, zmieniarki do kół(dla fana driftu), telewizora, grzejnika wielkiej szafy czy automatu do gier

-obojetnie co by to nie było nie może zabraknąć lcd, musi ich być conjmniej kilka :lol:
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

a tak pozatym, jak Marcin chcesz zwiększyć swoje szanse o 50% to wbij narte przez tylną szybę i weź młotek do ręki, bo w tym stanie to raczej nie ma szans...chociaż lusterka pourywaj
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

raz widzialem co z 240sx zrobili to powiem tak ze zaden samochod mi tak za skore nie zalazl w naprawie zebym go tak oszpecil ;], tez oddam glos pozdraiwiam Cie marcin
Awatar użytkownika
Matt Castillo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 23:20
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

no ja głosa też dałem


ale no co zmieniarka do kół to pożyteczna rzecz :D
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Panowie ale mnie nie interesi co oni mi tam zrobia zrobia blache i pomaluja na taki kolor j chce :) poza tym ja lubie plastik a szpachla tuning mnie nie bawi mimo ze to "modne" jezeli dadza mi mikrofale super suszarke super x box jeszcze lepiej bedzie co sprzedac :) a jak nie bede mogl rozebrac auta to go do szwabii upchne i kupie cos do odnowienia :) a jak go bede robic sam to i tak nfs mi z tego wyjdzie czy to sie wam podoba czy nie....
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Osobiscie przygotowalem zgloszenie zgodnie z regulaminem w kazdym calu. Wielkosc do 15 MB, filmik, foty ble ble ble. Zero odp. nawet potwierdzajacej przyjecia zgloszenia...
Nie to nie... sam sobie zbuduje :mrgreen: zajmie mi to kolejne 2 lata ale nie interesuje mnie to ;)
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Sam nie wiem czy jak otrzymam do reki progi i na konto wplynie kolejna wyplata czy nismo od razu na blacharke nie pojedzie :D wszystko zalezy ile bedzie glosow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”