Pomysł na LHD GT-R.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Binio_ pisze:W łodzi mamy juz S15 oraz 2x R34 LHD ;)
Wszystko zrobione, żeby wyglądało jak z fabryki czy może auta do sportu? Masz foto? Bo chyba nigdzie się nie opisali z tymi autami.
live fast, die sidewayz
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

R35 nie nadaje sie do sportowej jazdy. Chyba ze masz worek kasy na utrzymanie , albo rezygnujesz z gwarancji. Przykład : przegrzejesz olej w skrzyni biegów 3 razy i musisz jechac na wymiane , cena usługi 5000zł. A przegrzac olej mozna w 3 minuty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Witam
W sprawie nissanwów w Łodzi, w tej chwili stacjonują u nas :
-Skyline r34 gtr front, lhd-pełna przekładka włącznie z działającym klimatronikiem, i deską wykonaną u nas wygląd orgryginału(flok)
-Silvia s15 lhd- w trakcie końca prac, deska wykonana u nas wygląd oryginału (docelowo flok)
-Skyline r34 gt-t jeszcze nie przełożony, wersja street/drift ogromny kąt skrętu, itp
poza nissanami zrobiliśmy również toyotę suprę mk4 ale to inna historia...
macie jakieś pytania piszcie ściągamy na zamówienie samochody z japonii, anglii.
FB :
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001408052516
www
http://lhdcars.pl/
Against All Authority
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

malo o was na www.

ale dobrze ze jestescie.

dopiero "zaczynacie" czy prowadzicie uslugi od dluzszego czasu?
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
ludvik0105
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: czw 10 lis, 2011 14:15
Lokalizacja: Poznań

r35 to nie Skyline. Nie dlatego, że nie ma tego w nazwie. To już czysta klinicznie maszynka... Zresztą, jak pisał kolega parę postów wcześniej, maszynka nieidealna. I nie tylko czas na Ringu się liczy :3
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Działamy już od 3 lat niestety w różnym składzie i różnych miejscach, ale w tym roku udało się ulokowac w bardzo fajnej lokalizacji z dużym potencjałem. Co do dotychczasowych prac na koncie są:
-przekładka LHD R33 track/drift,
- przekładka LHD R34, full oryginalna deska, działający klimatronik (zarejestrowany)
- przekładka LHD silvia S14a od japońców, lekka deska (zarejestrowany), street/drift (w tej chwili prace nad mocniejszą skrzynią 6biegową)
-przekładka LHD supra jza80
-przekładka LHD silvia S15, oryginalna deska (w trakcie rejestracji), street/drift SR20 450km
- budowa streetowej s13.4- przebudowa i przygotowanie do driftu (dla nowego właściciela)
- wosiowe s14, swap RB25, przebudowa RB25 (bez kucia) 450km
- budowa s14/rb25 track/drift 450km
- modyfikacje R34 street/drift ogromny kąt skrętu, zawieszenie itp
- modyfikacja s13/RB25 Drift Patrol
tak z grubszych tematów...jest jeszcze kilka projektów o których na razie nie mogę pisac, ale wszystko w swoim czasie zostanie zaprezentowane...
Against All Authority
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Co do R35, nie zgodzę się że jest to maszyna niedzielna, jeździłem tym nissanem jest on bardziej udomowiony niż inne super sportowe samochody podobnej klasy. A jeśli właściciela stac na zakup takiego samochodu to stac go również na serwisowanie i na zabawy takim autem. Poza tym z doświadczenia wiem że obsługa R35 jest tańsza na sportowych"zamiennikach" (np od 4turbo) niż w ASO. Samochód jest dużą zabawką tak jak sx'y, sky'e tylko że dla bogatszych chłopców...
Against All Authority
gremlin245
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 25 mar, 2010 00:09
Kontakt:

Ten R34 LHD z przerabianą deską jest na Driftforum.
Robota jest bardzo profi :)
Więc w tym temacie mam do Ciebie pytanie Majku czy na zamówienie zrobicie deskę LHD do Skyline'a R32 albo R34 ? Żeby wyglądała jak z fabryki (tj w tym waszym R34) :) i np. kanały do nawiewów czy to już trzeba będzie samemu rzeźbić?
A tak po za tym całym tematem to już niebawem rejestracja RHD ma być w PL dozwolona... Komisja Europejska się bierze za dupe naszemu rządowi :D :)
Nawet w wydarzeniach na polsacie o tym mówili... :)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

juz sie pare lat bierze a z tej rządowej dupy i tak gów... leci
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

tak jak mowi domino, , dodaj jeszcze , ze jak juz przejdzie rejestracja w Polsce RHD to takie OC dopier*ola , ze Ci sie odechce .
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Biały R34 ma deske LHD, i wszystkie przewody klimy+działająca klima. W tej chwili w garażu jest jeszcze R32 GTR już przełożony i jeżdżący czeka na deskę. Każda przekładka jest kwestią ustalenia zakresu i kosztów, zrobic można wszystko...

P.S. S15 dostało instalację nitro wjeżdża power FC i na strojenie ]:->
Against All Authority
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

Majku, a mozesz wrzucic jakies pogladowe zdjecie , tak z ciekawosci chcialbym zobaczyc , i jakas przykladowa cene ile to u was kosztuje ??
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
domel
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: wt 09 mar, 2010 17:22
Lokalizacja: warminsko-mazurskie

dobry pomysl ja tez z checia bym sie dowiedzial czegos wiecej i zerknal na jakis projekt
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

S14a Silvia
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 516&type=3 deska z laminatu podstawowe nawiewy specyfikacja street/drift rejestracja

skyline r34
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater kompletna konwersja deski wszystkie nawiewy działająca klima detale itp rejestracja

S15 silvia
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

konwersja deski podstawowe nawiewy specyfikacja street/drift rejestracja

co do cen kwestia indywidualna konkrety na priv
Against All Authority
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”