Gadzik.pl - oceń serwis BEZPŁATNYCH ogłoszeń motoryzacyjnych

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Gadzik.pl
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 14:05
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Witam!

Chciałbym Wam przedstawić Gadzika i poprosić o subiektywną ocenę – Wasz głos jest dla nas ważny! ;)

Gadzik.pl to nowy portal z DARMOWYMI ogłoszeniami motoryzacyjnymi.

Chcemy stworzyć miejsce gdzie:
:arrow: będzie można ZA DARMO wystawić ogłoszenie motoryzacyjne;
:arrow: ogłoszenia wystawisz szybko, nowocześnie i przyjaźnie (multiupload, do 20 zdjęć w dowolnym rozmiarze);
:arrow: podajesz więcej unikalnych cech pojazdu, np. spalanie, przyspieszenie, moc, dzięki czemu potencjalni nabywcy łatwiej odnajdą Twoje ogłoszenie;
:arrow: wyszukiwanie po parametrach auta a nie po marce! Nie musisz wiedzieć jakiej marki czy modelu szukasz – przesuń na suwakach kilka parametrów a nasza wyszukiwarka znajdzie auta spełniające wybrane kryteria!
:arrow: ogłoszenia promujemy na Niezależnym Portalu Motoryzacyjnym Przyspieszenie.pl – robimy własne moto testy i piszemy ciekawe artykuły.

Tyle najważniejszych informacji, żeby nie zanudzać.

Bardzo liczymy na Wasze opinie! Krytyczne również są mile widziane. Serwis jest ciągle w fazie rozwoju, tak więc za każde zdanie komentarza będziemy wdzięczni!

Jeżeli macie dość płacenia za wystawianie ogłoszeń i chcecie korzystać z nowatorskich rozwiązań to dajcie znać w odpowiedziach. ;)
Ostatnio zmieniony czw 12 sty, 2012 13:34 przez Gadzik.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Po pierwsze nie kupie old-timer'a.
Po drugie nie kupie czołgu ani nic co przyspiesza wolniej niż 16s do setki.
Elektrycznego też nie kupie bo spalanie jakieś musi być według suwaka.

Dlaczego w parametrach technicznych i dodatkowych kryteriach nie można nic wpisać tylko pojawiają się te check-boxy?

Cały search jak dla mnie do bani z tego powodu, że irytują mnie wszelkie ułatwienia, gdzie twórca wie lepiej czego chce kupujący... Połowy rzeczy nie da się przez to znaleźć, więc omijam takie serwisy z daleka (najprostrzy przykład - konfigurator felg, gdzie na chama twórca konfiguratora wie lepiej, że szersza felga nie wlezie mi do auta i wyszukiwarka zwraca mi same pizdryki 7 cali)... No ale to tylko opinia jednostki :wink:

A tak wogóle jak już ogłaszacie się na naszej stronie to gdzie u was jest link zwrotny do turbokillers? Coś za coś panowie, a takie testy kosztują... ;)

Edit: Serwis na pierwszej stronie ma pełno błędów, które widać na oko, a to co wypisałem to tylko część.
Ostatnio zmieniony pn 14 lis, 2011 13:27 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Wiscoo

Nie wspominając już o maksymalnej kwocie 100.000PLN.

Strona główna jakaś taka niespójna i tak naprawdę to mało jest danych - nie ma wyboru nadwozia, drzwi... Jeszcze sporo pracy przed Wami.
Awatar użytkownika
Gadzik.pl
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 14:05
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Witamy,

serdecznie dziękujemy za wszystkie sugestie, uwagi oraz komentarze z Waszej strony - są one bardzo pomocne, a także motywujące do dalszej pracy. ;)

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że Gadzik.pl zyskał zupełnie nowy wygląd (w tym także logo) oraz kilka ciekawych funkcji. Zajrzyjcie i napiszcie, co myślicie o wprowadzonych zmianach.

Zapraszamy także do polubienia nas na Facebooku oraz Google+!

Będziemy bardzo wdzięczni za komentarze pozostawione w tym temacie. ;)
Wiscoo

Jest dużo lepiej. Jeszcze tylko możliwość wyboru nadwozia/ilości drzwi i będzie bardzo profesjonalnie wyglądać, tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Pierwszy moj test i......... błąd servera :D niach
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

zaznaczam rwd i mi wyskakuje renault clio, traffic i inne... ktos wogole to testuje?
Obrazek
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

kolosezw pisze:ktos wogole to testuje?
tak - Wy za free :D
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

czemu piszesz Wy zamiast My, bo Ty tez skomentowales strone i wytknales pare bledow :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

dokładnie Wy, bo ja juz tam nie zaglądam :D
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”