Fajne i śmiszne rzeczy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Suseł
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 14:57
Lokalizacja: Myszków
Kontakt:

Na szczęście koleś nie z Myszkowa, ale z Żarek ;)
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

nie fajne i nie śmieszne


Obrazek

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PM-X6WF0S40[/video]
Ostatnio zmieniony ndz 01 gru, 2013 13:25 przez czarny1986r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

ehh... szkoda mi goscia bo go mega lubilem... :|
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Ja też go mega lubiłem i nie chodzi już o film ale o to co lubił czyli to co my.
Warto było w democie wspomnieć że on nie prowadził zapomniał autor demota
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Ostatnio się dowiedziałem, że w Płocku odbudowywany jest Nissan 240SX kabrio. Wiem, że był ciągnięty z USA. Na razie wiem tyle.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

kamilp1908 pisze:Ostatnio się dowiedziałem, że w Płocku odbudowywany jest Nissan 240SX kabrio. Wiem, że był ciągnięty z USA. Na razie wiem tyle.
Bardziej w Lipnie niż w Płocku gwoli ścisłości :) Widziałem, potwierdzam. Za wiele mówić nie chcę bo nie wiem ile można :mrgreen:
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
Konrad
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 954
Rejestracja: czw 31 sie, 2006 14:58
Lokalizacja: Koziegłówki
Kontakt:

borimichal pisze:
Konrad pisze:blachy ode mnie, ale gości nie kojarzę

To fajne auta do jazdy na co dzień, ale kupisz taką i od razu wszyscy Cię porównują do takich kolesi żal :?
wlasnie kasuje Twoj numer,maila,gg,usuwam Cie z pamieci,zajumie Ci nissany i skazuje na wieczne potepienie w niemcowni !

Michale, porównując do japońskiej elity, to nie ma co porównywać, ale patrząc na szmelcwageny itp to nie jest tak źle.


Wypadek Paula to jakiś koszmar, nie powinno się tak dziać :(

Trzeba było jechać GTR`em
Obrazek
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

tak tragedia sie wydarzyla bo Poul nie tylko byl aktorem jak wiadomo,rozne akcje charytatywne,biologia mial swoj wklad w ochrone naszej matki ziemi itp. zle sie stalo ,ze odszedl lecz taka smierc uczyni go niezapomnianym ;(
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

m0rr1s pisze:
kamilp1908 pisze:Ostatnio się dowiedziałem, że w Płocku odbudowywany jest Nissan 240SX kabrio. Wiem, że był ciągnięty z USA. Na razie wiem tyle.
Bardziej w Lipnie niż w Płocku gwoli ścisłości :) Widziałem, potwierdzam. Za wiele mówić nie chcę bo nie wiem ile można :mrgreen:
Wiem o tym z płockiego forum i nie wiedziałem, że koleś jest z Lipna.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

głupie gify usunięte

Admin
Ostatnio zmieniony ndz 01 gru, 2013 22:16 przez nismo33, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Człowieku ile ty masz lat że takie rzeczy ciebie bawią. Poza tym to nie on prowadził jeszcze raz powtarzam więc co wszyscy mają do jego umiejętności prowadzenia nie rozumiem. Widzieliście jak szalał GT-R'em od Mine's? Ciekawe ilu by tak zakręty brało jak on i wychodziło z nich bez szwanku.
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Swój wiek mam i poczucie humoru, sytuacja to jedno, żart to drugie. Wiem że to nie on był kierowcą, te gify są zrobione z dystansem. Nie rozumiem dlaczego dostałem warna, bo nie złamałem żadnego punktu regulaminu a najwyraźniej nie wpasowałem się bynajmniej w poczucie humoru administratora. Jeżeli uważacie że są nie odpowiednie to nie widzę przeszkód w usunięciu zawartości posta lecz warn to przesada.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

kamilp1908 pisze:
m0rr1s pisze:
kamilp1908 pisze:Ostatnio się dowiedziałem, że w Płocku odbudowywany jest Nissan 240SX kabrio. Wiem, że był ciągnięty z USA. Na razie wiem tyle.
Bardziej w Lipnie niż w Płocku gwoli ścisłości :) Widziałem, potwierdzam. Za wiele mówić nie chcę bo nie wiem ile można :mrgreen:
Wiem o tym z płockiego forum i nie wiedziałem, że koleś jest z Lipna.
Koleś jest ogólnie z Warszawy, ale autko stoi obecnie u jednego z naszych forumowiczów właśnie niedaleko lipna;) no chyba, że to dwa różne cabrio i drugi rzeczywiście w Płocku jest, ale wątpię raczej w dwie takie same historie 100km od siebie :D :D
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Te gify nie były zrobione z dystansem tylko były zrobione przez gimnazjalistów bo za dużo wolnego czasu w weekendy mają i w dupach im się przewraca a ciebie to bawi. Ciekawe poczucie humoru. Poza tym sprawdź co naprawdę znaczy mieć dystans do czegoś bo to wcale nie oznacza podchodzić na luzie czy z przymrużeniem oka.
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”