Poszerzenia

Moderator: Moderator

Dawid3017
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 20:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Mam pytanko kupił już ktoś te poszerzenia z ABS-u ??? Są dość tanie i zastanawiałem się nad kupnem ich :mrgreen:

http://allegro.pl/poszerzenia-blotnikow ... 30833.html
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

To sa chyba takie same jak chlopaki z RPM Shop sprzedaja
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nie , to nie są takie same własnie.

Nie mielismy jeszcze styczności z tym produktem z allegro , ale nie wiem czemu nie wyglada mi to na ABS. No i zauważcie ze to co jest na zdjęciach auta to nie to co sprzedają ;)

PS. Sa bardzo podobne do tych co jakis czas temu były na allegro ( gdzie ukradli zdjęcia mojego auta i umieścili na swoich aukcjach :evil: :evil: ) , kupił je dla przykładu uzytkownik kikac z DF i bardzo żałował tego zakupu , rozwaliły sie podczas montażu KLIK


A tu masz nasze , mają mniej otworów :D
Ostatnio zmieniony śr 08 lut, 2012 16:53 przez Binio_, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

ja tam bym nie ryzykował. Dziś dostałem poszerzenia od Binia, pasują idealnie, nie trzeba rzeźbić nic, a poza tym ten laminat wcale nie jest kruchy i też się nieźle wygina :P
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

nie wiem nie znam sie ale jak Binio_, byś zrobił na próbę z absu to morze i dobra opcja bo nie pękały by (nie mówię ze od ciebie pękają!!!) przy jakimś uderzeniu były by trwałe tak jak zderzaki nissana seryjne nie do zajeb... ale mogę się mylić :)

i dodam ze nissana zderzak można wykręcić jak szmatę a laminatu i plastiku raczej nie czy innego materiału :)
Ostatnio zmieniony śr 08 lut, 2012 19:25 przez piotras1554, łącznie zmieniany 3 razy.
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Majkelll , ty dostałeś inne wyszerzenia niż te o których mówimy JUNstyle , ale dzięki za opinię ;)


Piotras , dla wyjaśnienia , ABS to twardy plastik a nie guma z jakiej jest zrobiony seryjny zderzak.
Plastik strzeli Ci podobnie a nie poszyjesz go już tak ładnie oraz ABSu nie naciagnie sie chyba aż tyle, ale ja sie nie znam na plastikach , to inna technologia 8)
Niebawem przy dobrych wiatrach wbijamy w carbon i to nie oklejany :D
Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

no i dobrze ze wyjaśniłeś bo naprawdę myślałem ze to jest z tego co zderzaki oryginalne nissana sora ot :P
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”