Dynks

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

Ma jakas nazwe ten pomaranczowy dynks przykrecony do kielicha? :P
Obrazek

Ma ktos cos takiego moze na zbyciu, lub przynajmniej do pożyczenia? :)
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

tow hook ?? ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

taki hak holowniczy ma chyba tylko zastosowanie torowe,
normalnie policja cie bedzie meczyc, przy wypadku z pieszym moze zrobic masakre,
a dodatkowo podczas holowania moze pogiac kielich(slyszalem gdzies o takim przypadku ale nie mam potwierdzonych danych), dodatkowo lina holownicza bedzie ci rysowac maske ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

dzieki, to juz cos :)

Ale niestety takiego chyba kupic u nas ni dy rydy :( Na alledrogo sa ale do jakichs hond...

Btw jak rozwiazaliscie u siebie problem haka z przodu gdy macie FMIC'a, bo u mnie po prostu po chamsku zostal obciety, nie mowiac jeszcze o wielkim kawalku podluznicy i teraz jakbym chcial zaholowac gruza gdzies to zbytnio nie mam jak tego zrobic....

PS
Potrzebowałbym go tylko raczej na raz zeby przewiesc gruza do garazu i normalnie z nim bym nie jezdzil. Z tym kielichem to racja. A co do maski to nie jest pomalowana, wiec nie ma czego rysowac xD
Ostatnio zmieniony pn 20 lut, 2012 19:34 przez mielnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

ja tez nie mam, trakze obciety bo nie bylo miejsca, umnie to jesynie maske sciagac i za silnik :D
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

czarny1986r pisze:ja tez nie mam, trakze obciety bo nie bylo miejsca, umnie to jesynie maske sciagac i za silnik :D
silnik jest w garazu xD moje problemy sa zawsze skomplikowane ;p
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Ja raz byłem zmuszony do holowania nissana w taki sposób. Hak z przodu mam, ale wypada jakoś zaj..iście wyżej jak dziura w zderzaku poliftowym (w serii miałem przedlifta). Więc, żeby nie urwać zderzaka zapiąłem linkę do rozpórki - dokładnie przy kielichu. Szmatka między zderzak a maskę i dało radę. Punkt przyczepienia linki na pewno był niżej jak w takim haku, nic się nie pogięło, a auto ciągnałem dośc krótko bo z jakieś 500 metrów. Czy to było mądre? - wtedy to było jedyne rozwiązanie ;)
Jak masz silnik w garażu i auto jest rozprute to możesz spróbować zapiąć to do rozpórki jak da rade przy kielichu i powinno być bez problemów, chyba, że masz kielichy pożarte przez rudą ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

jest opcja podpiecia sie do hakow spawanych do podluznic one sa jakby pod dokladka,
bo poza nimi jest jeszcze ten hak o ktorym pisaliscie wyzej, co masz go obcietego.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

dokladnie tak jak szaman pisze.
aaaa ten element z zdjecia na samej gorze przydalby Ci sie w sytuacji jak zwloki Twojego wozu musialby sciagac z toru/jego pobocza jakis widlak :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”