zdrowa buda s14a

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
monterque
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: czw 31 maja, 2007 17:59
Lokalizacja: Torun

Witam

Mam pytanie. Ile można orientacyjnie zebrać za bezwypadkowe s14a bez silnika, skrzyni i szpery? oczywiście z dokumentami itp.?

Chętnie bym swapnął graty w inną budę.
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

jak masz fajną zdrową budę w dobrej kasie to bym był zainteresowany może być bez niczego ( drzwi maski klapy szyb itp itd ) byle podłoga , progi , podłużnice itp były w stanie igła:)

żeby nie było OT to ostatnio ktoś sprzedawał za 6k ale wszystko już było na laminatach + body itp. nie wiem czy tam nawet gwintu nie było.
Ostatnio zmieniony śr 06 cze, 2012 16:50 przez hiszpan, łącznie zmieniany 1 raz.
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
Awatar użytkownika
monterque
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: czw 31 maja, 2007 17:59
Lokalizacja: Torun

no mnie by interesowałą sprzedaż całęgo auta tylko bez silnika, skrzyni oraz szpery. Takie nysy w dobrym stanie chodzą po ok 20 tysi. Odliczając wartość silnika, osprzętu i gratów liczyłem na wyższą sumę niż 6k. Za tyle to nieopłacalny biznes. Tym bardziej, że zwieche robiłem plus nowe tarcze przó i klocki:) NO ale seria więc żaden rarytas.

Buda prosta i cała. Jedynie podwozie do zakonserwowania i z tyłu przy progu tradycyjnie mała loszka do pospawania. Generalnie oglądałem kilka sztuk i ten był najzdrowszy. 100% bezwypadek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”