szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Moderator: Moderator

maziR13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 43
Rejestracja: pt 04 maja, 2012 19:48
Lokalizacja: Lublin

Witam potrzebuje kogoś kto ma 4 mapowca . A mianowicie zdjęcie pptecjometra tego co się przekreca srubokretem . On jest od diod . Potrzebuje wartości co jest na nim napisane . Ponieważ po ostatnich driftach się ulamal
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

Siema pytanie dosc niecodzienne bo dotyczy niemca. Kumpel pyta sie mnie dlaczego moze mu sprezyna w gwincie strzelac obkrecac sie przy skrecaniu w e36. Ja nie mam zadnego pomyslu bo mam tak samo zastosowany camber plate i talezyk bez lozyska i mam sztywno wszystko a mu sie kreci od czasu do czasu... ma ktos jakis pomysl jak to zniwelowac?
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

masz uniballa ktory spelnia zadanie lozyska,
niech kolega podleje wd40 czy czyms podobnym lekko uniballa od gory i sprawdzi rezultat,
a druga sprawa to na opuszczonym aucie sprawdzcie czy gdzies sie w kielichu nie blokuje sprezyna czy talezyk o kielich podczas skrecania od min do max,
tylko patrzcie z kanalu chyba najlepiej, tak zeby auto stalo na kolach bez podstawiania/podnoszenia go.

edit: jeszcze jedna sprawa czy z racji gleby/zle ustawionego gwintu nie jest sprezyna zbyt luzna??
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2014 18:25 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

szaman nie ma opcji od gwintu do kielicha jest mega duzo miejsca, sprezyna jest skrecona na stale praktycznie
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale od gory sprawdzales, jak jest mocno kolo w negatywie to moze u gory kielicha drze talerzyk o kielich?
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

negatyw minimalny bo to auto nie do latania bokiem tylko PIP.

jedyny problem jest taki ze jak wsadzil cambery to stracil lozysko (orginalny talezyk byl na lozysku) a ten tego nie ma. wpadlismy na opcje zeby przerobic talezyk od gwintu i dac tam lozysko tylko teraz pytanie jakie lozysko tam dac zeby sie nie rozpadlo odrazu..
Awatar użytkownika
wolek1993
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: pn 17 mar, 2014 16:56
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

Jaki oleum wlać do skrzyni do 300zx z31? Wg. serwisówki jest 75W90 albo 80W90 z zaleceniem 80W90 dla turbo, gdzieś zaś czytałem że lepiej do turbo lać 75W90... No i jaką firmę polecacie?
300zx z31 '86 przyszłe drift machine
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

kacus wrzuc zdjecie tego co tam macie na gorze tej beemki,jakies lozysko musi byc
kuduaty
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 65
Rejestracja: pn 20 lut, 2012 21:39
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Mógłby ktoś podrzucić jakiś link gdzie mam opisane co muszę zrobić, żeby uruchomić prędkościomierz i obrotomierz po swapie SRa do s13?
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

zeby dzialal predkosciomierz,nie robisz nic,poza przekreceniem czujki do skrzyni z skrzyni CA.
zeby dzialal obrotomierz wrzucasz rezystor 1k ohm miedzy kabelek odpowiedzialny za obrotomierz , ktory wychodzi z kompa i idzie do wtyczki kabinowej a +12v .
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jak masz przypadkiem taki cambery http://allegro.pl/camber-plates-bmw-e30-e-30-e34-tuning-drift-i4075079671.html
to obciera po kolei:
- końcówki pierścienia zabezpieczającego o tulejkę w środku.
- górny talerzyk sprężyny o camber plate w 2 miejscach jak je zdejmiesz to będzie widać.

Poza tym uniball jest tak ciasno osadzony że przekręca się na sprężynie a nie na uniballu.
Awatar użytkownika
karols
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 204
Rejestracja: pt 21 mar, 2014 10:13
Lokalizacja: Warszawa

W którym sklepie w warszawie mają największy wybór foteli kubełkowych? Chciałbym w paru usiąść i zobaczyć jaki będzie najwygodniejszy pod moją chudą dupę ;)
Awatar użytkownika
echo
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 615
Rejestracja: czw 03 maja, 2012 14:14
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Od czego podpasuja spryskiwacze z maski do s14?
Jest ten Dubaj, czuć ten Berlin!

Proud owner of s14a
topics35/s14a-270-vt22765.htm
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

scooter u siebie kombinował z jakimiś mgłowymi z hondy (?) - niby S13, ale może warto iść tą drogą.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

Mogę fotki i tych sprysków zrobić i mocowania maski. Od 85r. honda z tego co wiem do 2000 klepała te same ;) ja w crxie zamontowałem np. z peugeota jakiegoś z 2013r, ale podpiłować lekko musiałem płaskim i pasują idealnie... sądzę, że eska ma takie same ;) skoro alternatory takie same to sprysków by nie zrobili tych samych ? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”