szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Moderator: Moderator

Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

Szczurek pisze:Ma ktoś może wiedze jeśli chodzi o piaskarki?

sprawdź gg
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
luk
Stały gość
Stały gość
Posty: 206
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 17:50
Lokalizacja: Węgierska Górka

kacus13 pisze:jak wyregulowac blow offa blitza? skrecic go mocniej czy rozkrecic? zalozylem wiekszy stozek i wali mi golebiem a nie przez blowoffa tylko nie wiem w ktora strone bo rozkrecilem dosc sporo i nie widze roznicy
Musisz rozkręcić
Też mam blitza ss który zachowuję się w ten sposób
Otwiera się przy pełnym bucie ,a normalnie jadąc puszcza gołębie i nie pomoże żadna regulacja
Te blow offy chyba są mniej czułe niż inne
Można kombinować z jakąś bardziej miękką sprężyną
tylko może się wtedy nie domykać na wolnych
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

luk pisze:
kacus13 pisze:jak wyregulowac blow offa blitza? skrecic go mocniej czy rozkrecic? zalozylem wiekszy stozek i wali mi golebiem a nie przez blowoffa tylko nie wiem w ktora strone bo rozkrecilem dosc sporo i nie widze roznicy
Musisz rozkręcić
Też mam blitza ss który zachowuję się w ten sposób
Otwiera się przy pełnym bucie ,a normalnie jadąc puszcza gołębie i nie pomoże żadna regulacja
Te blow offy chyba są mniej czułe niż inne
Można kombinować z jakąś bardziej miękką sprężyną
tylko może się wtedy nie domykać na wolnych
no wlasnie tak mam ze jak buta do konca to puszcal a tak to nie ale chcialem zeby troszke wczesniej tez dzialal golabek mi nie przeszkadza bo tez fajny jest ale blow off powinien dzialac :) a jak duzo to ma gwintu? cos sie stanei jak mi wypadnie ta srubka do regulacji?(jak za bardzo odkrece)
Awatar użytkownika
luk
Stały gość
Stały gość
Posty: 206
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 17:50
Lokalizacja: Węgierska Górka

kacus13 pisze:a jak duzo to ma gwintu? cos sie stanei jak mi wypadnie ta srubka do regulacji?(jak za bardzo odkrece)
Nic się nie stanie bo wcześniej tłok się oprze
Jak jest bardzo czuło ustawiony tak że na wolnych tłok jest lekko otwarty to ważne jest którą mamy wkręconą końcówkę
Jak jest przykręcona końcówka ta w postaci trąbki to nie zasysa powietrza na wolnych bo ma z dołu przegrodę, a ta druga nie ma przegrody i na wolny trochę zasysa przez blow offa dlatego na niej jest mały filtr (druga opcja dobra jak mamy mapa)
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

luk pisze:
kacus13 pisze:a jak duzo to ma gwintu? cos sie stanei jak mi wypadnie ta srubka do regulacji?(jak za bardzo odkrece)
Nic się nie stanie bo wcześniej tłok się oprze
Jak jest bardzo czuło ustawiony tak że na wolnych tłok jest lekko otwarty to ważne jest którą mamy wkręconą końcówkę
Jak jest przykręcona końcówka ta w postaci trąbki to nie zasysa powietrza na wolnych bo ma z dołu przegrodę, a ta druga nie ma przegrody i na wolny trochę zasysa przez blow offa dlatego na niej jest mały filtr (druga opcja dobra jak mamy mapa)
okej dzieki duzo mi pomogles jutro rozkrece na maxa i zobacze czy jest otwarty najwyzej troche go skrece mocniej zeby nawolnych byl zamkniety 8)
Awatar użytkownika
GRAQ
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: śr 21 lut, 2007 18:23
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Jak miałem blitza to tak się właśnie działo. Ale od 0,3bar już się otwierał. Z miękką sprężyną też eksperymentowałem. Miny przechodniów nie do opisania jak dajesz w palnik a słychać świst odrzutowca :P Da się wyregulować wszystko. Z tym że zakres czułości to pół obrotu śrubą.
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

GRAQ pisze:Jak miałem blitza to tak się właśnie działo. Ale od 0,3bar już się otwierał. Z miękką sprężyną też eksperymentowałem. Miny przechodniów nie do opisania jak dajesz w palnik a słychać świst odrzutowca :P Da się wyregulować wszystko. Z tym że zakres czułości to pół obrotu śrubą.


graQu przecciez mam bova od cb :D
ale mam duzy stozek K&N taki 27cm i na odkreconym na maxa bovie przy pelnym bucie slychac bova nizej slychac tylko golebia przez stozek
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Potrzebuje poliuretan do przednich wahaczy (mam wywalone tuleje metalowo-gumowe w silentblockach w wahaczach) gdzie cos takiego moge dostac do s13?
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

EnDrIu, u scootera
Poszukuję...
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Czy ktoś ma rysunek wektorowy logasia 180sx?
Obrazek
Awatar użytkownika
GRAQ
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: śr 21 lut, 2007 18:23
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

kacus13 pisze:
GRAQ pisze:Jak miałem blitza to tak się właśnie działo. Ale od 0,3bar już się otwierał. Z miękką sprężyną też eksperymentowałem. Miny przechodniów nie do opisania jak dajesz w palnik a słychać świst odrzutowca :P Da się wyregulować wszystko. Z tym że zakres czułości to pół obrotu śrubą.


graQu przecciez mam bova od cb :D
ale mam duzy stozek K&N taki 27cm i na odkreconym na maxa bovie przy pelnym bucie slychac bova nizej slychac tylko golebia przez stozek
A no widzisz. Zmień turbo :) Na T28 znacznie bardziej dźwięk gołębia miałem słyszalny. Na Holsecie minimalnie. W sumie nie przeszkadzało mi to wcale a wcale. A w sumie to nawet ciekawiej było. W każdym razie obawiam się że nie usuniesz go do końca i będziesz musiał żyć z posrańcem pod maską.
bełzi77
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: wt 20 gru, 2011 19:02
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Podrzuci ktoś jak ustawić aparat zapłonowy w SR?
Dawid3017
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 20:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Mam ka24de i na wolnych obrotach coś mi rupocze pod klapą jakby łańcuch obijał się o coś, może byc że łańcuch rozrządu jest za luźny czy coś ?
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

to brzmi jak trafnie ustalona przyczyna
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Jaki polecacie pistolet do nanoszenia podkładu, farby? Jaka dysza? Coś dla amatora.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”