szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Daniel's, sa do kupienia blaszki z nakretka do wspawania w bude chyba dostepne na rallyshop.pl i mozesz przeniesc miejsce mocowania ;)
mozesz posilkowac sie zalacznikem J co miejsca mocowania.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Daniel's
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: sob 29 cze, 2013 09:14
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

wiem, że są taki mocowania i zaglądałem też do załącznika J ale nie chcę ingerować w budę czyli nie chcę spawać ciąć itd.
myślałem , żeby do stelaża pod kubłem dokręcić lub dospawać ucho
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Co będzie lepsze jako pierwsza warstwa podczas konserwacji podwozia:
Podkład reaktywny czy podkład epoksydowy?
Czytając różne poradniki nie ma konkretnej odpowiedzi co będzie lepsze.
Docelowo na ten podkład będzie nanoszony baranek bolla.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Potrzebuję wymienić przewód olejowy turbo. "W rękach" mam teflon w oplocie ale do SRa (z jednej strony oczko, z drugiej strony końcówka. Pod maską mam CA + t28, i seryjny przewód (stalowy). Jakie redukcje/przejściówki potrzebuję nabyć aby podpasować? Tylko dokładne opisy fantów poproszę bo jestem w tym zielony ;) No chyba, że ktoś ma taki dedykowany pod CA to przygarnę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szczurek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008 10:53
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Weź oba przewody, podjedź gdzieś gdzie się zajmują hydrauliką siłową i niech Ci zakują takie końcówki jakie są w stalowym, raczej nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

st4t1c, do BanOff-a napisz on sprzeda ci co potrzebujesz

ban0ff,u,934.htm
Ostatnio zmieniony czw 21 sie, 2014 17:44 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

domino pisze:st4t1c, do BanOff-a napisz on sprzeda ci co potrzebujesz

ban0ff,u,934.htm
Dzięki:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

st4t1c pisze:Potrzebuję wymienić przewód olejowy turbo. "W rękach" mam teflon w oplocie ale do SRa (z jednej strony oczko, z drugiej strony końcówka. Pod maską mam CA + t28, i seryjny przewód (stalowy). Jakie redukcje/przejściówki potrzebuję nabyć aby podpasować? Tylko dokładne opisy fantów poproszę bo jestem w tym zielony ;) No chyba, że ktoś ma taki dedykowany pod CA to przygarnę :)
najlepiej wyciagaj turbo, bo raczej nie odkrecisz przewodu od turbiny. Mam przewody od Ban0ffa i moge polecic ;)
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Golec pisze:
st4t1c pisze:Potrzebuję wymienić przewód olejowy turbo. "W rękach" mam teflon w oplocie ale do SRa (z jednej strony oczko, z drugiej strony końcówka. Pod maską mam CA + t28, i seryjny przewód (stalowy). Jakie redukcje/przejściówki potrzebuję nabyć aby podpasować? Tylko dokładne opisy fantów poproszę bo jestem w tym zielony ;) No chyba, że ktoś ma taki dedykowany pod CA to przygarnę :)
najlepiej wyciagaj turbo, bo raczej nie odkrecisz przewodu od turbiny. Mam przewody od Ban0ffa i moge polecic ;)
I tak muszę zrzucić kolektor wydechowy bo jeździłem jakiś czas bez kilku śrub i wydmuchało. Dzięki:) Czekam na odp od Ban0ff-a :)
Obrazek
Kuriloo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: pn 25 sie, 2014 10:18
Lokalizacja: Poznań

Jaki olej napędowy Mi polecicie do mojej SX 240 ? Myślę nad olejami silnikowymi shell, elf, castrol ? Który z nich polecicie do smarowania mojego silnika ? :)
Awatar użytkownika
luk
Stały gość
Stały gość
Posty: 206
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 17:50
Lokalizacja: Węgierska Górka

Kuriloo pisze:Jaki olej napędowy Mi polecicie do mojej SX 240 ? Myślę nad olejami silnikowymi shell, elf, castrol ? Który z nich polecicie do smarowania mojego silnika ? :)
Użycie oleju napędowego do smarowania silnika to kiepski pomysł :)
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

valvo vr1 5w50/10w60
gulf 5w50/10w60
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Panowie kupilem klape do s13, jest niestety w innym kolorze. Mam zamiar ja pomalowac sprayem (lakierowalem podkladke-wyszlo b. ladnie, wiec chce sprobowac z klapa). I tak zaloze seryjny spoiler, wiec duza czesc klapy bedzie zakryta, wiec nie musi to wyjsc perfekt.
Jak to zrobic? Jakos trzeba matowac? Jesli tak to jaki papier do tego uzyc?
Ostatnio zmieniony pn 25 sie, 2014 19:43 przez EnDrIu, łącznie zmieniany 1 raz.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Daniel's
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: sob 29 cze, 2013 09:14
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

przeleć to arkuszem wodnym 800 a następnie 1500. odtłuść powierzchnie i masz element gotowy do malowania :D
M!R@S
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 31 gru, 2013 23:11
Lokalizacja: Polkowice

1500 ? A potem odpadnie wszystko...800 na mokro wystarczy i to max... Rys itd nie bedzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”