szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

wydaje mi się, że tak, bo po wyciąganiu kompa jeździłem normalnie kilka razy, ale jeszcze raz sprawdzę.
Ostatnio zmieniony ndz 08 lut, 2015 08:07 przez Crenshaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

odepnij czujnik temp do ecu i sprawdz czy jest roznica,no i sprawdz wszystkie wtyczki od cewek i dalej od PT

kiedys mialm problem z odpaleniem bo jedna swieca przestala dzialac po wymianie wszystko gralo, to bylo dziwnr bo zew nic nie bylo widac a jednak podmiana pomogła
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

ok, chociaż wczoraj przeglądałem wstępnie całą wiązkę w okolicach cewek i nic nie znalazłem, odpinałem też kostki od PT i podpinałem z powrotem, ale też nic nie dało, świec mam drugi komplet zapasowy i po wymianie wszystkich czterech nadal cisza :(
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

a jest sposób, żeby sprawdzić czy PT jest sprawny?
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Wywaliłem u siebie ABS z s13, cala wiazka zostala w samochodzie, teraz cały czas świeci mi się kontrolka anti-lock i od hamulca ręcznego. Wyciągnąłem bezpieczniki od sterownika abs i nadal to samo. Co trzeba zrobić aby wyżej wymienione kontrolki przestały się świecić bez wyciągania żarówek? Czy wycięcie sterownika abs rozwiąże mój problem?

Zamontowalem TT HKS i pozostał do podłączenia kabelek sygnalu z hamulca ręcznego. W zestawie nie miałem tej specjalnej spinki do łączenia kabli. Bez problemu mogę przylutowac kabelek na stałe?
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Ma ktos jakas sprawdzona pompe zewnetrzna lowpress? Srednio mi sie usmiecha wydawanie kolejnych 500 na walbro. Kombinowalem ze do napelnienia swirla moze wystarczy bylejaka zewnetrzna ale wole to potwierdzic. Glowna to ofc bosch 044
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

daj chińczyka
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

polonez truck kupisz za 70 -100 zl nowa. była montowana tez w alfach 33 , peugot i renault
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

koledzy u mnie postępy, znalazłem iskrę, cewki nie miały masy, ale najgorsze jest to, że auto dalej nie odpala i teraz już zaczynam się poważnie martwić. Tu moje pytanie, czy komp musi mieć masę? bo jest stalowy i przykręca się go do karoserii więc też stal, czy to ma na celu zmasowanie, czy tylko ma się trzymać?
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Też powinien być zmasowany, aczkolwiek z tego co pamiętam, odchodzi tam kabelek do masy również.

Może zalałeś świece i nadają się tylko do wymiany ?
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

kabelek do masy? jeśli poza kostką, to nie odnotowałem takiego, no chyba, że to któryś z kostki... a świece... możliwe, jutro zamówię nowe w takim razie, bo faktycznie dostały paliwem przez to ostatnie odpalanie.
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
monev
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 96
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 22:12
Lokalizacja: Lublin

Czy wstawianie szyby do klapy bagażnika jest bardzo problematyczne? Wiecie ile może takie coś kosztować?
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

mi się udało ogarnąć auto, poprawiłem kostkę od kompa, wymieniłem znowu świece i zagadał :)
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
krzych
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 89
Rejestracja: ndz 29 mar, 2009 21:31
Lokalizacja: Żyrardów

Mam pytanie , czy drążki kierownicze w 240sx s13 są takie same jak w 200sx s13 ?
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Pany, potrzebuje kupić nowy akumulator do s13. Jak narazie musi pozostać pod maską, w przyszłości powedruje do bagażnika. Ile Ah i A polecacie? Teraz mam jakiś mały który ledwo daje rade nawet jak jest naładowany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”