szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Czy dyfer z 240sx z KA i maualna skrzynia ma takie same przelozenia jak w 200sx z CA? Skrzynia chyba jest tak sama tylko dzwon trzeba przelozyc
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Awatar użytkownika
Tofik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 187
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 12:57
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

czy 9" szerokości felgi do s14 na przód to za dużo? Na tyle będzie 9" czy na przód dać węższe czy zostawić takie same?
Jakie optymalne ET dać na tył? 20,30,35? Osobiście się skłaniam na 20. Rozmiar felgi to 17"
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Tofik pisze:czy 9" szerokości felgi do s14 na przód to za dużo? Na tyle będzie 9" czy na przód dać węższe czy zostawić takie same?
Jakie optymalne ET dać na tył? 20,30,35? Osobiście się skłaniam na 20. Rozmiar felgi to 17"
sprawdz wymiary swoich obecnych felg, zmierz jaka odleglosc masz od krawedzi felgi do blotnika, pomysl jak blisko chcesz miec nowe kola do blotnika i wylicz jakie et i jak szerokosc powinienes miec w nowych felgach, ja osobiscie bym nie polegal na czyichs ipiniach w tej dziedzinie, kazdy ma inne widzimisie na ten temat, a druga sprawa to jest strona jakas gdzie sa foty aut z felgami o konkretnym wymiarze, Mysza to tu co jakis czas cytuje rimtack czy jakos tak ;)

raczej przy takim et nie bedzie problemu z amorami z przodu, ale warto o tym pamietac, ze czasem tam sie moze pojawic kolizja, a nie tylko z blotnikiem.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

Lolson, s13 z ca18 ma 3.916

ka powinien mieć 4.083

skrzynie można kopulować z dzwonami, ale KA24 ma dłuższy V-ty bieg niż ca18
Rice is nice
Obrazek
Shakur91
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 43
Rejestracja: pn 26 maja, 2014 07:56
Lokalizacja: CIN/CT

Koledzy, dwa szybkie pytanka:
1. Czy swapując sr20det do s13 muszę przekładać czujnik prędkości?
2. Nie podaje mi pompa paliwa, po przekręceniu kluczyka w ogóle jej nie słychać, (oczywiście Walbro), podpięta "na krótko" działa. Jaka może być przyczyna?
Awatar użytkownika
skwaromir
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: wt 20 paź, 2009 17:35
Lokalizacja: LLU

Czy bloki w wszystkich wzdłużnych sr20det są taki same czy też zamienne .
Oraz czy pompami oleju można przerzucać np na blok z s13 pompa z s15 ?
Awatar użytkownika
Tofik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 187
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 12:57
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

heja. Co sądzicie o Holsecie HX35W do SR? Robił ktoś coś takiego? jak to wstaje, przy ilu rpm pompuje bara itp itd.
Awatar użytkownika
luk
Stały gość
Stały gość
Posty: 206
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 17:50
Lokalizacja: Węgierska Górka

1. Czy swapując sr20det do s13 muszę przekładać czujnik prędkości?
Jeśli skrzynia z s14 to tak
Shakur91 pisze:2. Nie podaje mi pompa paliwa, po przekręceniu kluczyka w ogóle jej nie słychać, (oczywiście Walbro), podpięta "na krótko" działa. Jaka może być przyczyna?
A z tą pompą na krótko pali czy nie?
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

tofik,hx35 bedzie słabo wstawac w sr`e , w ile koni celujesz i ile masz hajsu na turbo
Shakur91
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 43
Rejestracja: pn 26 maja, 2014 07:56
Lokalizacja: CIN/CT

luk pisze:Jeśli skrzynia z s14 to tak
Ok, dzięki.
A z tą pompą na krótko pali czy nie?
Tak, kiedy podepnę na krótko to pali.
mucek6
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 86
Rejestracja: wt 04 cze, 2013 14:53
Lokalizacja: Grabowskie

Shakur91, możliwe że do pompy nie idzie sygnał z stacyjki, bezpiecznik może kabel po drodze gdzieś przecięty
Awatar użytkownika
Tofik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 187
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 12:57
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

borimichal pisze:tofik,hx35 bedzie słabo wstawac w sr`e , w ile koni celujesz i ile masz hajsu na turbo
No własnie się obawiam że późno będzie wstawać, czego chciałbym uniknąć. W zamyśle jest coś pokroju GT30 była by chyba w sam raz. Już prawie kupiłem Borga Warnera s200sx ale skojarzyłem że tam dupka jest dość taka i AR bodaj 82, wydaje mi się że nie za dobrze takie duże AR bo bedzie miała laga.
Celuje w moce miedzy 350 a 400HP. Turbo na t3/t4, zewnętrzny WG i montaż będzie Top Mout
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Jak wyjmuje się te kratki nawiewu spod szyby?
Z której strony to podważyć, żeby się nie połamało?

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
skwaromir
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: wt 20 paź, 2009 17:35
Lokalizacja: LLU

To akurat dobrze mi się wyjeło.
Zacząłem od prawej strony od dołu i podważyłem śrubokrętem.
Klik i wyskoczyło.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tofik pisze:
borimichal pisze:tofik,hx35 bedzie słabo wstawac w sr`e , w ile koni celujesz i ile masz hajsu na turbo
No własnie się obawiam że późno będzie wstawać, czego chciałbym uniknąć. W zamyśle jest coś pokroju GT30 była by chyba w sam raz. Już prawie kupiłem Borga Warnera s200sx ale skojarzyłem że tam dupka jest dość taka i AR bodaj 82, wydaje mi się że nie za dobrze takie duże AR bo bedzie miała laga.
Celuje w moce miedzy 350 a 400HP. Turbo na t3/t4, zewnętrzny WG i montaż będzie Top Mout
Mam turbo hybrydę gt30 zimny ar 0.70, strona gorąca mała ar 0.55, bardzo fajne turbo do sr na 400 z dobrym wstawaniem.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”