Kilka pytan

Moderator: Moderator

MaLaRz151

Czesc sluchajcie kupilem wczoraj nissana 200sx Stał on prawie rok w komisie ale po naladowaniu akumulatora odpalil za pierwszym razem bylo spoko przejechalem sie wszystko wydawalo sie okey dopuki nie wyjechalem z komisu zgasilem go (pokazala sie kontrolka rezerwy) no i odpalic nie moge teraz co jest zadne kontrolki sie nie swiecą pomyslalem ze paliwa nie ma kupilem 4 litry no i kreci kreci odpalic nie moze w koncu ktos wpadl na pych go wezmiemy ale niestety nic to nie dalo potem koles nas rozciagna i odpalil po czasie jezdzilem do dzis wieczur, dzis proboje go odpalic nie da rady ale wczesniej oczywiscie jak wrocilem do domu kontrolka rezerwy sie palila no wiec znowu kupilem 4 litry i na pych i nie odpala rozcioagalismy go chyba ze 20 min i dalej nic i jak stal wtedy tak i stoi., pozatym juz mi zdezak przedni pęk bo hak mam schowany z dolu i jakos tak wyszlo, spala mi naprawde duzo choc wcale nim nie gazuje spala ok 15 litrow na 100 km Jestem świeżakiem w tych sprawach wescie mi doradcie co zrobic jak naprawic co sprawdzic i przedewszystkim co z tym spalaniem Dzieki z góry samochud jest piekny ogulnie i ma coś w sobie mam nadzieje ze ktoś mi na te pytania odpowie Pozdrawiam jest to rocznik 89 i ma 85 tys przebiegu ale tak naprawde mysle ze ma 185 tys przebiegu
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Uderz do Czika. On handluje autkami, silniczki też robi więc zna się na rzeczy. Jest z Łap koło Białegostoku.
On Ci powinien pomóc. Telefon znajdziesz w giełdzie.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Adi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 36
Rejestracja: ndz 07 lis, 2004 15:40
Lokalizacja: Łapy/k. białegostoku
Kontakt:

he i jak sie nie mysle i dobrze mysle to jest pierwszy nissan czika :mrgreen: jak to ten co stał w białym w komisie
MaLaRz151

Tak to jego pierwszy nissan
s14

hehehe co to znaczy, ze rozciagaliscie auto ?? :lol: nie chcial odpalic wiec wzieliscie go na tortury... ?? hehe moze jak sie go porozciaga troche to sie "zlamiE" i juz nie bedzie sie burzyl przy odpalaniu ? ;)) sorry ale nie moglem sie powstrzymac :lol:
stary tankujesz po 4 litry beznyny, czy to aby na pewno auto dla Ciebie i Twojego portfela ?
Twoja pompa paliwowa juz Cie nie lubi :D poza tym ledwo wyjechales z komisu i juz wiesz ,ze pali 15/100.. cos tu sie kupy nie trzyma...
Ostatnio zmieniony ndz 12 cze, 2005 15:54 przez s14, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
idh
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: pt 21 maja, 2004 12:06
Lokalizacja: Mannheim

A probowales nalac 8 litrow? Moze cos pomoze.

;)

Pozdr
IDH
287 KM, 375 Nm przy 0.9 bara na seryjnej turbinie, 1/4 mili 14.17 (Hockenheim - Public race days 2007. Aktualna lista modow - tutaj. Bodykit BOMEX.
cziko

juz powiadomiłem chłopaka ze jest ukryte odciecie zapłonu i jezdzi juz sobie!!dowiedział sie o minusach wiec wie na czym stoii :wink:
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

buheheh dolewać po 4 litry
no no
po chusteczke kupować auto jak się nie ma na paliwo ? a co dopiero na naprawy ?
i ciekawe jak ustaliłeś to spalanie 15l/100 ? :)
nie to żebym się czepiał ;) ale zabawnie to wszystko zabrzmiało
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

może to jakiś przesąd :))
a globalnie po mieście 4 litry to najakieś 20 km starczą, czyli nie obróciłbym do roboty i z powrotem :))))

jak go na hol wzieli, zapalił i do tej pory chodzi to ja chylę czoła przed nissanowskimi paskami rozrządu...

tak na marginie - co ile się rozrząd wymienia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”