Wszystkie Nasze Turbokille...

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

kurka nie wiem czy wypada bo to nie sa TURBOKILLE no ale sprobuje :
malnestwo roveros 114 GTI dal rade :
- 740 w starszej budzie 1 osoba w roverze 2 karkow w bmw troszke chlopaki zrobili oczy.
- jagulec 3.2 na brytyjskich blachach on 2 osoby rover 2 osoby od 70km/h duzo z tylu.
- b16a2 w del solu ale to ciezkie autko :)
- Fabia RS ciut z przodu ( dla rovera ) z lzejszym odemnie kierownikiem :)
- d15z6 czyli kanapka cif. dol 1.5 gora 1.6 sohc v-tec auto zajelo w pruszczu 3 miejsce w
mini 15.4 na cwiare ... 2 osoby u mnie 2 u niego leb w leb z rolowanego ( u niego zwezka
od gazu ale na benzin jechal ) po 1 osobie w aucie daje rade ( bez zwezki pewnie ciut
dostane)
- jakies tam 2.5 dieselki skody i vw.

dostalem w dupe od:
- cif 5 gen d16z6 lekko dlubana pusta buda on sam ja w 2 osoby pol dlugosci auta dla niego
zrolowanego
- jakas sierka ale to odfrunelo i juz nie dogonilem :)

wiecej nie pamietam ale powoli auto zaczynam ogarnaic i pogoda niedlugo sie zrobi wiec bedzie tego wiecej :)

pozdrawiam

PS. oj meganka meganka takie francuskie swinstewko .... wstyd wstyd :)
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

A ja wczoraj zostałem objechany.
Siakiś seat leon na światłach stoi koło mnie, myśle sobie coś będzie. Zielone i ogień ja lekki pisk opon i gaz w podłoge, on troche spalił mocniej, na starcie ja prowadze o długość maski. Ale jak skończył palić laczka to na 1 biegu mi odszedł o długość auta a na dwójce nie ciągnełem do końca bo już był 2 długości dalej. :lol:
Mło0dy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: pt 03 lut, 2006 12:55
Lokalizacja: Tczew k.GDA
Kontakt:

HeHe.... kiedys moze zobacze was w TVN Turbo w programie Karambol...
nie Rydzykujcie tak :wink: ale...... przeciez Oto chodzi.... :D :D
Honda EG5 D16Z6 + EATON M62
bosniak

Staje w nocy na dwupasmówce koło 23.00, pażdziernik temp. bliska zero, obok golf IV R32 wyskakuje pasażer ustawia. Ruszamy 1, dwie długości za nim, dwójka półtora, trójka za zderzaczkiem jego(niestety), cztery ciut bliżej(dlaczego 400 m. to tak krótko :o ) gdybym miał tył a nie przód napęd :?
pawlicki
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: wt 18 paź, 2005 19:29
Lokalizacja: leszno WLKP

ja baty spuściłem mojemu szefowi laguna 3.0 V 6 ni dała rady :D
Ale jak kupił sobie audi TT qatro fabrycznie wzmocniony na 280KM to nie mam szans :x
Drugi szef ma audi A6 2,5tdi ma szanse tylko ze startu bo ja mam wtedy problemy z trakcją
Awatar użytkownika
kamil
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 15:53
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Czas i na mnie;

Wjazd z Wieliczki do Krakowa, skillowałem Megne 1.6 mojego brata, szły łeb w łeb :lol:

A na poważnie to BMW 740 model po 1996. Kolo z gumą ruszał ale jak Nismo dobry ciąg złapało to chyba tak koło 1zł 20 popuścił żeby się ludzie z niego nie śmiali 8)

[ Dodano: Pon Mar 06, 06 23:04 ]
A! Zapomniałem o Hondzie Prelude IV, 2.0 1992. Dostaje baty na życzenie, ale na serpentynach nie chciałbym się z taką prelą ścigać (jak się widzi ile to jest szersze to juz się ma dość :evil: )
200 SXy są zajefajne... nom czy ktoś śmie zaprzeczyć?? <killer>
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

mi udalo sie ostatnio skillowac cwaniaka z rej. wx lexus w terenowym lexusie,nie wiem jaki silnik bo nie mialem okazji widziec jego tylu :D :D :D za to on widzial moj im szybciej tym slabiej :lol:

[ Dodano: Pią Mar 17, 2006 6:21 pm ]
ostatnio jade sobie w miescie dwupasmowka tak okol 70 i nagle widze w stecznym lusterku swiatla ksenony i na grilu znaczek audi,no to w pierszej kolejnosci poszedl przycisk z LPG na PB,nastepnie dzida ,zjazd na prawy pas(bo wyprzedzalem tira) trzeci bieg pozniej czwarty tak gdzies do ok180 i hamownie na swiatlach. nie odszedlem gosciowi ani on mnie nie mgl dojsc,caly czas trzymalismy rowny dystans,na nastepnych swiatlch skrecalem w prawo on pojechal prosto mierzac mnie wzrokiem tak jak chcil by mnie zabic 8)
i okazalo sie co to byla za audica-nowa A8 4.2 :D :D , i zrozumialem goscia wzrok w samochodzie wartym ok 40 razy wiecej od s13
tylko nie rozumiem jednego tak audica powinn mnie lyknac bez problemu,a tu wyrownany wyscig co mnie bardzo cieszy :D :lol: :D
Awatar użytkownika
kamil
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 15:53
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Muszę przyznać że poprawiam sobie pozycję w tym temacie;

Dzisiaj miałem przyjemność objechać Prelude 2.2V-tec :) na trasie Brzesko Kraków :)

Zresztą mam pare fotek poglądowych bo był mini spot w Kraku :)
200 SXy są zajefajne... nom czy ktoś śmie zaprzeczyć?? <killer>
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Ja ostatnio na trasie zkilowałem szybkego kierownika w Jeppie Cherrokie 4.0 na czerwonych blachach jadącego na niezłym ruschu.. Może myślał że się scigamy , ale jak nadażyła się byle prosta to widział mój zderzak tylko przerz parę sekund ;)
zydo

Miałem z dwa lata temu taką śmieszna sytuacje...
Jechałem z mamą (ona prowadziła) jej audicą 80 na gnojówce...
Włączony kierunkowskaz w lewo, lewy pas i wogóle wiadomo...
Podbija jakiś typ polonezem (na LPG a jakże inaczej) i kręci "przecinaka" na wyższe obroty i sie gapi w nasza stronę...
Było słychać lekką zmiane pracy silnika zapewne na wache przerzucił jak killować to na maxa...
Tylko zielone ten odskoczył, trąbi jakby lokomotywą cisnął i jego zadowolony ryj widze przy skręcie....

Naprawdę niektórzy to przechodzą samych siebie...
Awatar użytkownika
fazolx1
Stały gość
Stały gość
Posty: 281
Rejestracja: śr 06 paź, 2004 00:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

2200km po remoncie auto , i te 2200 km jazdy ala żuk , po 1500 z małymi dociśnieciami max 5500-6000 do dzis kiedy to newy wzieły góre.

Trasa Prudnik-Opole , po wyjechaniu z Prodnika na 100m przedemną czarne BMW 535i jakiś 94r - chyba 211KM , troche dres/wieś style tuning opakowania. - bmsru ruszało z bobocza prosto pod moje kołą , wiedz na drugi pas ale on ze startu pełna dzida , ja ze 70 km/h , wyprzedziłem zjechałem na swoj pas. A pan - łysy z panną notabene sie chyba albo wkur... albo chciał mi coś zrobić bo sie przyczepił do zderzaka tak że nie widziałem świateł jego w lusterku. Najpierw góre wzioł strach bo miał okazje wiele razy by mnie wyprzedzić a nie zrobił tego , potem ze strachu wpadłem na pomysł że pojade taki objazdem 5 km w króty nikt myslący by nie skrecił i wyjade na tą samą trase już bez tej Bmsru na zderzaku - niestety gość pojechał ZA MNĄ! , wiedz postanowiłem uciec , dałem lekko po garach (nie było gdzie jeszcze , mały drift na (piasku były jakies roboty) i auto znikneło , wrociłem na droge główną i po 2 minutach ta sama akcja , znowu siedzi , zwolniłem do 60 km/h , tak ze nas wyprzedził nawet maluch , gość zdecydował sie - wzioł mnie jak zobaczyłem jego krzywą gębe , gile z nosa , i ta panna z pod stodoły postanowiłem sie nie bać gnoma i teraz ja siedziałem mu na kuprze , wyprzedzał przed łukiem a za łukiem prosta , 120km/h wyprzedzam za nim , na łuku jade lekko wysunięty na prostej DZIDA (pierwsza taka dzida po remoncie) 4 sek mineły w czaie których Bmsru wyprzedziłem , z pod maski dochodził świst , a kregi słupa wcinały sie w moj fotel - na liczniku szybko zagościło prawie 200km/h
czekałem na ten orgazm :) poł roku remontu i docierki , i opłacała sie kazda złotówka, chdzby i dla wkur.. gemby tego Bmw kierownika która oczami mogła by zabic , chodz nie przyjzałem sie mu bo dość szybko zniknoł w lusterku i zawrócił , auto mam z modami wiadomo , ale po remoncie nie dotykłem jeszcze przełącznika psychopaty (czipa) ani nie wkrecałem doładowania , wiedz tak powinna latać seria ??? szok!!! .

Pozdro.
Wreszcie jeździ , i to jak ;)
upiorek

to może i ja się pochwalę swoimi turbokillami.

Na początek dodam że nie miałem wtedy SX'a ale o marce auta na końcu.

Otóż raz jechaliśmy sobie z kumplem, ja swoją bryczką z 2-ma osobami i mój kumpel Skodą Octavią tdi 110PS też z 2-ma osobami na pokładzie. Zrównaliśmy się tak przy przy około 80km/h i mówię do niego że na znak wciskamy do dechy. Chciałem zobaczyć jak chodzi moja padlinka. Kumpel mówi OK i na znak poszliśmy, tzn ja poszłem bo Octavia oddalała się w szybkim tempie i wąchała moje spaliny. Przy 200km/h już była bardzo daleko za mną.

I teraz drugi Kill.
Stoję sobie na światełkach i podjeżdza obok Chrysler Cirrus z ABS-em i blondyneczką.
Myślę sobie, powkurzam kolesia, przygazówka, kolo załapał i już widzę banana na jego facjacie. Zielone światło i pisk. Na jedynce został tylko delikatnie z tyłu bo ja ostro sie ślizgałem. Ale 2 i 3 to już był festiwal tylko jednego auta :) mojego :). Na następnych światłach kolo szybka w dół i zaczął sie dopytywać co za silniczek mam. A blondyneczka była bardzo niepocieszona że jej facet przegrał wyścig.

Fajnie to kiedyś kilowało się innych moim Fiacikiem Uno 1.4 T ( 118 PS, 900 kg).
A ile beemek, opelków GSI, calibr, golfów szię skilowało to nie jestem w stanie wyliczyć
MaLaRz151

2x forda escorda Rs2000
civica 1,5 cupe
opla vectre 2.5
najnowszą toyote celice :) 200 iles konni Kierowca Tak zwany bananowiec;p
240sx
Mic3K

3 dni temu nowe Mondeo, tyle, że w kombi. Typek sam się prosił :D
Awatar użytkownika
krisso
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 122
Rejestracja: pt 15 kwie, 2005 13:13
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Wiec od 0 do 200km/h udalo mi sie, nie wiem jak bo wydawalo mi sie to niemozliwe,skillowac Mustanga.Ale nie wiem co to ze silnik,dwie rury mial,jakies V bo slychac po dzwieku ale jaka pojemnosc nie wiem.na starcie byl szybszy (ale ja niepotrafie jeszcze startowac nysa wogole) na dwojce bylismy leb w leb moze ja kawalek z przodu no i potem juz polecialo,przy 200 byl jakies 3-4dlugosci za mna.Nie wiem czy jest sie czym chwalic ale jak juz mowilem wydawalo mi sie to raczej trudne do zrobienia (3cykle swietlne stawal obok i gazowal a ja delikatnie 60km/h az sie wkurwilem... :)
Joe Satriani-Strange Beautiful Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”