300zx

Moderator: Moderator

kazio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: wt 15 paź, 2013 15:40
Lokalizacja: koscierzyna

, hej, pytanie dotyczace nissana 300zx czrny, wystawiony na olx za 12 tys, praktycznie chce zamienic na mojego lexusa sc 300 2jz ge z doplata wlasciciela nissana okolo 4tys, co z silnikami z tego modelu? wie ktos cos moze o tym aucie, ktos cos moze powiedziec na temat tych dokladnie modeli, co do mojego lexusa, jest bez zarzutu,
Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

Jesli chodzi o tego Nissana to ktos pisal na nissantechu bo byl go ogladac ze totalna katastrofa szpachla , rdza , silnik przebiera itd jak co moge podrzucic na pw link z NT , bo sie zainteresowalem tez tym autem i pamietam takie opinie niestety , zreszta sam wlasciciel na fb sie wypowiadal ze zbyt duzo pracy jest przy nim i idzie na sprzedaz tydzien po kupnie go od innej osoby no ale za ta cene Zetka to nie ma sie co cudow spodziewac.
kazio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: wt 15 paź, 2013 15:40
Lokalizacja: koscierzyna

podziekowania animal,
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

na doinwestowanego Zeda musisz przygotowac 30k min. albo brac umarlaka za 12k. i wsadzic fortune takie rewalia niestety wiem cos o tym :D
Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

BIG RADO osobiscie ogladal to auto a on zetek tyle w soim zyciu widzial , posiadal , uzytkowal ze ho ho wiec mozesz sie skontaktowac z nim w sprawie tego auta, ogolnie kolega Rado byl załamany po obejrzeniu go i stwierdzil ze niezbyt wart reanimacji..... A na zetkach zęby zjadł.
kazio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: wt 15 paź, 2013 15:40
Lokalizacja: koscierzyna

dzieki chlopy. pzd
Awatar użytkownika
SZAFA
Stały gość
Stały gość
Posty: 381
Rejestracja: sob 31 lip, 2004 06:04
Lokalizacja: POLAND

daj namiar z NT na tego nissana ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”