Facebookowy Profil Turbokillers

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Hey,

Jeżeli macie swoje materiały (zdjęcia, filmiki, profile FB) wrzucajcie proszę poniżej.
Będę sukcesywnie uzupełniał wpisy na FB.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

nie mam facebace ale wiem od osób postonnych niezwiazanych z forum że tam syf jest.

pytanie czy chce Ci się to ogarnąć i zaprowadzić tam porządek
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Dzięki, jutro wleci
domino pisze:nie mam facebace ale wiem od osób postonnych niezwiazanych z forum że tam syf jest.

pytanie czy chce Ci się to ogarnąć i zaprowadzić tam porządek
Domino, jest syf na grupie FB Turbokillers, czy na stronie FB Turbokillers??
Grupa a strona to dwie różne rzeczy. Ja zajmuje się tylko stroną. Grupa nie jest w moim "posiadaniu"
Link do strony: https://www.facebook.com/turbokillers/?ref=bookmarks
Ostatnio zmieniony czw 13 paź, 2016 21:37 przez Dasiek, łącznie zmieniany 1 raz.
monev
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 96
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 22:12
Lokalizacja: Lublin

Jakoś nie zauważyłem żeby był syf na grupie. Wiadomo że jest bałagan i wszystkie tematy się mieszają ale niestety taka jest specyfika grup facebookowych że wszystko jest w jednym wątku.
Itallio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 17:42
Lokalizacja: Żory

do kogo można pisać o dodanie do grupy na FB?
Z20LET Bertone + S14a Racing
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Dasiek, nie wiem gdzie bo nie mam i powtarzam że słyszałem to od osób niezwiązanych z forum

monev, jakoś dziwnie się spiełeś... :lol: :lol:
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
arnie
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 136
Rejestracja: sob 08 gru, 2012 20:07
Lokalizacja: Toruń

Ogólnie była ostatnio taka sytuacja, że Binio miał do mnie jakieś 'ale' że z grupy robi się giełda. Po czym usunął mój post bez dogadania tematu jakbym był kimś 'obcym'. Tłumaczyłem, że od kiedy dołączyłem do tej grupy (nie mylić ze stroną!) giełda już z tego była a usuwanie mojego postu powinno skutkować usunięciem pozostałych...
Ogólnie dążę do tego, że nie ma jasno określonych zasad korzystania z tych grup. Jest jeszcze kolejna grupa 'Graciarnia 200sx/240sx' ale jest tam mniej ogłoszeń niż na grupie Turbokillers :P ale jednak wiadomo czego dotyczy. Też jestem za ogarnięciem porządku na tych grupach fb
krisc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 25 lut, 2014 23:48
Lokalizacja: Łódź

na grupie biorąc pod uwagę średnią facebookową to jest u nas miód i malina z porządkiem. Caly offtop nie związany z nissanami wywalamy, spam wywalamy, awaturników wywalamy. To że jest tam wszystko i nic to tylko pokazuje po co mamy działy na forum a nie jeden temat od wszystkiego :)
Ostatnio zmieniony wt 25 paź, 2016 19:04 przez krisc, łącznie zmieniany 2 razy.
maszko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: wt 06 mar, 2018 20:45
Lokalizacja: Białobrzegi

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Ten kto wyjeżdża, jest skazany na utratę wszystkiego, nawet przestrzeni, jaką zajmuje w pamięci przyjaciół
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”