Kosmiczne ceny OC - jest na to rada

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Kiedyś przerabialiśmy ten temat podpytując kolegów z klub tuning polska - jak to zrobić by było to jakoś bardziej oficjalnie i to jest w ch..j roboty, zbieranie zarządu, sraty pierdaty, papierologia, specjalne konto w banku dla związku (o ile dobrze pamiętam) itp. itd. Nawet jeśli mielibyśmy z tym walczyć to nie jest to do zrobienia tak hop-siup.

Po calej bieganinie po sądach itp. itd macie i tak napisane:

Po weryfikacji wymienionych dokumentów Zarząd Okręgowy PZM podejmie uchwałę o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku o przyjęcie w poczet członków PZM

chciałem zwrócić uwagę na słowa "lub odrzuceniu" ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Aras
Stały gość
Stały gość
Posty: 204
Rejestracja: pt 23 lis, 2012 07:48
Lokalizacja: Góra Św. Jana

Czyli ogólnie nie rentowne przedsięwzięcie :(
S13 CA18DET
Kuba.a
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: śr 12 lis, 2014 20:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Panowie, odkop. Jak myślicie, czy wykup pakietu Assistance Podstawowego Krajowego da nam odpowiedni argument do zniżki (jest napisane, że zawiera członkostwo)? Oczywiście bierzemy pod uwagę, że auto ma >=25 lat i idziemy do PZU.

link: Assistance!
domin
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 58
Rejestracja: śr 07 maja, 2014 18:06
Lokalizacja: Marki

Noedawno zakupilem wlasnie taki pakiet, w tym tygodniu zamierzam z karta przejsc sie do PZU, zobaczymy co wyjdzie. Rok temu w AXA placilem za nyse niecale 600zl, w tym wyliczyli mi ponad 1300...
Kuba.a
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: śr 12 lis, 2014 20:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

No to obowiązkowo podziel się tym, czego się dowiesz :) . Zastanawiam się, czy właśnie to kupić.
domin
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 58
Rejestracja: śr 07 maja, 2014 18:06
Lokalizacja: Marki

Mi sie niestety nie udalo. Pomimo, ze auto jest z 1990roku, dla nich wazna jest data pierwszej rejestracji, w moim przypadku 1994rok... Karta jest wazna, wiec mimo wszystko warto ja miec, chociaz dla assisance.
Awatar użytkownika
Aras
Stały gość
Stały gość
Posty: 204
Rejestracja: pt 23 lis, 2012 07:48
Lokalizacja: Góra Św. Jana

Mi się udało, zapisałem się do klubu należącego do PZM, składka wyniosła 60PLN, napisali mi oświadczenie że jestem członkiem, ponieważ legitymacja powinna przyjść dopiero po ok 2tyg. i z tym oświadczeniem dostałem w PZU 70% zniżki na auta zabytkowe, czyli wyszło 368 PLN

Czyli łącznie wyszło 428 PLN. Jedyne co mnie ciekawi to czy za rok będą sprawdzać czy dalej mam opłaconą składkę członkowską czy po prostu przedłużają ubezpieczenie z automatu na takich warunkach ja było.

domin, niestety tak jest. Też pytałem w PZU o auto kumpla, miał jeszcze stary dowód i pomimo tego że tam był w dowodzie rok produkcji 1991r to miał pierwszą rejestrację 1994r i niestety to go nie puszcza. Dla nich liczy się data pierwszej rejestracji w dowodzie.
S13 CA18DET
domin
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 58
Rejestracja: śr 07 maja, 2014 18:06
Lokalizacja: Marki

Trudno, za kilka mieseccy trzeba bedzie oplacic drugie auto, ktore tez na to sie nie lapie. Na szczescie zadzwonili z link4, na stronie wyliczyli mi 1750zl, a teraz podali mi 'korzystniejsza oferte' 1043zl. Wiec jesli sie nie lapiecie na oc z ta karta, to wyliczajcie na stronie, a po kilku dniach beda do Was dzwonic wlasnie z lepszymi ofertami.
Awatar użytkownika
george
Stały gość
Stały gość
Posty: 222
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 20:31
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ja właśnie załatwiałem OC i miałem do tej pory MTU - w 2015 płaciłem 800zł na rok w 2016 - 1200zł na rok w tym roku 1537zł mi przysłali więc przeginka.

Teraz wykupiłem w pzm pakiet assistance za 78zł dostałem kartę członkowską i z tą zniżką dodatkową w PZU 70% na rok 512zł za 2.4 (bo mam 240sx) więc polecam można sporo zaoszczędzić.
http://pmarcinkowski.pl - Zarabianie Online
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Aras pisze:Jedyne co mnie ciekawi to czy za rok będą sprawdzać czy dalej mam opłaconą składkę członkowską czy po prostu przedłużają ubezpieczenie z automatu na takich warunkach ja było.
Przypominamy, że polisy wznowione automatycznie nie zawierają zniżki „Pojazdy zabytkowe". Wynika to z faktu, że warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie aktualnej karty członkowskiej potwierdzającej przynależność do klubu. W związku z tym, po otrzymaniu oferty PZU dotyczącej kontynuacji ubezpieczenia, należy (przed datą początku ochrony ubezpieczeniowej) zgłosić się do sprzedawcy PZU z aktualną kartą członkowską w celu zastosowania zniżki.

Dodatkowo:
- Ze Zniżki może skorzystać wyłącznie posiadacz pojazdu będący osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej;
Komuś się udało to wykupić mając działalność gospodarczą?
Ostatnio zmieniony wt 30 maja, 2017 07:34 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Aras
Stały gość
Stały gość
Posty: 204
Rejestracja: pt 23 lis, 2012 07:48
Lokalizacja: Góra Św. Jana

W moim przypadku współwłaściciel ma działalność gospodarczą i nie zwracali na to uwagi ale na to że nie ma tam wszystkich zniżek to już tak i minimalnie mi podnieśli stawkę za jego nazwisko w dowodzie.
S13 CA18DET
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

mysza, ja mam i prowadzę działalność jeśli mówimy o tej karcie w PZM chcieli około 800 zł a zapłaciłem z tą kartą 254 zł
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

dobra, to czekam aż mi przyjdzie i ide z tym do PZU. Generalnie na infolinii powiedzieli, że jakakolwiek działalność mnie skreśla. Pytali Cię o to wogóle?
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Aras
Stały gość
Stały gość
Posty: 204
Rejestracja: pt 23 lis, 2012 07:48
Lokalizacja: Góra Św. Jana

Jak ja byłem to w ogóle o to nie pytali, a jak dzwoniłem na infolinie to byli słabo zorientowani, mówili tak że mamy coś takiego i szczegóły to trzeba w oddziale PZU, nawet nie byli w stanie jakiejś orientacyjnej stawki wyliczyć, wszystko w oddziale.
S13 CA18DET
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

mysza pisze:dobra, to czekam aż mi przyjdzie i ide z tym do PZU. Generalnie na infolinii powiedzieli, że jakakolwiek działalność mnie skreśla. Pytali Cię o to wogóle?

Kazała mi tak zrobić Pani która jest biura ubezpieczeniowego (mają oferty wszystkich firm) i Ona doskonale wie że mam działalność. Ubezpieczam u niej firmowe i prywatne auta.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”