ZNALEZLI mojego nissana.......ALE PO CO???

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

cziko pisze:gad demyt ale rodeo!!<font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font> mi tak wz zaina na maxa jak by
  • atwili to bym mia
odsiadke za killa jak nic :? ciekawe czy to nie ci sami co scooteigo woz podprowadzili :roll:

Cziko, o 3:30 ciężko Cię zrozumieć. :partyman: ?

A Tobie współczuję, jeszcze takiego kurestwa nie widziałem...
GO FAST.... OR GO HOME.
Guta
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 85
Rejestracja: pt 01 sie, 2003 11:04
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

jedrzej pisze:noz to malo powiedziane; naprawde panowie nikomu z was ale to nikomu nie zyczycze zeby swoj ciezko zapracowany pojazd zobaczyl tak jak ja dzisiaj rano; a do tego ........ale to na pisze w nastepnym poscie.......bo ide po browara bo sie musze dzisiaj dobrze zrobic

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:48 ]
juz jestem, i dokanczajac powiem wam ze jakgdyby tego bylo malo to policjant ktory tam ze mna pojechal podsuwa mi papier abym podpisal zaswiadczenie o tym ze to moj pojazd ip itd a ja nie swiadom niczego podpisalem go; i tu zonk ; bo w tym momencie policja zrzuca z siebie obowiazek wyciagniecia go z tamtad i spada to na wlasciciela; pieknie qrwa; nie dosc ze ci ukradna to jeszcze ci dopierdolimy; a co ; zebys sie nie nudzil; przyjedzam z kolesiem ktory ma hds; krzyknal 700 zl ; cale szczecie ze tam nie dojedzie; 12 ton nacisku na przednia os ni dy rydy; lesny dukt wyjezdzony przez osobowki; jutro jade z sasiadem jego laweta; zaloze kolka zamieniki i jakos go wciagniemy; a renowacja panowie; samochod ma pognieciony dach; to chyba sami rozumiecie; druga rzecz to jeszcze nie widzialem go na tej stronie co stoi; tak czy siak zajebista strata dla mnie; wiem jedno moj kierunek jago wyciagne to bedzie zlom; no i nic nie poradze; jedyna nadzieja w namierzeniu rzeczy ktore poginely; i prosze was w tym miejscu; zebyscie zwracali uwage na te lampy ktore mialem; bo to prawdopodobnie jedyny model w polsce; ale jak sie upewnie to wam potwierdze

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:53 ]
a i jeszcze jedno samochodu nie znalazla defacto policja................mamy sezon na grzyby; a wiec wiadomo................policja to megaciecie; ci zlodzieje tez bo wiecie co ukradli zuzyte wycieraczki do szyb.......qrwa w jakim kraju mi przyszlo zyc; ja pier.....
Ech ta polcja,powinni jeszcze straż leśną powiadomić że olej się wylewa na ściółkę a właściciel stoi i patrzy.
Współczuję,straszny widok. Auto Casco pewnie nie miałeś :?:

Czyżby ktoś w okolicach Szczecina składał s13 :?:



Peace
Name?
-Abu Dalah Sarafi.
-Sex?
-Four times a week.
-No, no, no..... male or female?
-Male, female...... sometimes camel.......
Awatar użytkownika
.wildcat.
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 04:58
Lokalizacja: z miasta

Jak patrzę na te zdjęcia, to mnie szlag bierze. :-x Człowiek się namęczy, a przyjdzie paru ... i rozwali to wszystko dla kierownicy, radia... Szkoda taki ładny samochodzik był. :cry: Chyba zamontuję jeszcze jedno zabezpieczenie. Współczuję Ci jedrzej. :absolute:
|oo|__|oo|

Wildcat

O=O---O=O
jedrzej

Guta pisze:
jedrzej pisze:noz to malo powiedziane; naprawde panowie nikomu z was ale to nikomu nie zyczycze zeby swoj ciezko zapracowany pojazd zobaczyl tak jak ja dzisiaj rano; a do tego ........ale to na pisze w nastepnym poscie.......bo ide po browara bo sie musze dzisiaj dobrze zrobic

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:48 ]
juz jestem, i dokanczajac powiem wam ze jakgdyby tego bylo malo to policjant ktory tam ze mna pojechal podsuwa mi papier abym podpisal zaswiadczenie o tym ze to moj pojazd ip itd a ja nie swiadom niczego podpisalem go; i tu zonk ; bo w tym momencie policja zrzuca z siebie obowiazek wyciagniecia go z tamtad i spada to na wlasciciela; pieknie qrwa; nie dosc ze ci ukradna to jeszcze ci dopierdolimy; a co ; zebys sie nie nudzil; przyjedzam z kolesiem ktory ma hds; krzyknal 700 zl ; cale szczecie ze tam nie dojedzie; 12 ton nacisku na przednia os ni dy rydy; lesny dukt wyjezdzony przez osobowki; jutro jade z sasiadem jego laweta; zaloze kolka zamieniki i jakos go wciagniemy; a renowacja panowie; samochod ma pognieciony dach; to chyba sami rozumiecie; druga rzecz to jeszcze nie widzialem go na tej stronie co stoi; tak czy siak zajebista strata dla mnie; wiem jedno moj kierunek jago wyciagne to bedzie zlom; no i nic nie poradze; jedyna nadzieja w namierzeniu rzeczy ktore poginely; i prosze was w tym miejscu; zebyscie zwracali uwage na te lampy ktore mialem; bo to prawdopodobnie jedyny model w polsce; ale jak sie upewnie to wam potwierdze

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:53 ]
a i jeszcze jedno samochodu nie znalazla defacto policja................mamy sezon na grzyby; a wiec wiadomo................policja to megaciecie; ci zlodzieje tez bo wiecie co ukradli zuzyte wycieraczki do szyb.......qrwa w jakim kraju mi przyszlo zyc; ja pier.....
Ech ta polcja,powinni jeszcze straż leśną powiadomić że olej się wylewa na ściółkę a właściciel stoi i patrzy.
Współczuję,straszny widok. Auto Casco pewnie nie miałeś :?:

Czyżby ktoś w okolicach Szczecina składał s13 :?:

no wlasnie jest juz pewna teoria na ten temat
nawet powiem wiecej
sam widzialem kawalek tej teorii
ale nie bede zapeszal
bo nie wiadomo kto to bedzie czytal
sorry chlopaki ale ja juz nie ufam nikomu ktokolwiek sie poczuje urazony



Peace
Guta
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 85
Rejestracja: pt 01 sie, 2003 11:04
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

jedrzej pisze:

no wlasnie jest juz pewna teoria na ten temat
nawet powiem wiecej
sam widzialem kawalek tej teorii
ale nie bede zapeszal
bo nie wiadomo kto to bedzie czytal
sorry chlopaki ale ja juz nie ufam nikomu ktokolwiek sie poczuje urazony


[/quote]

Zakopać do kolan,głową w dół,może też grzybiarze znajdą :evil:



Peace
Name?
-Abu Dalah Sarafi.
-Sex?
-Four times a week.
-No, no, no..... male or female?
-Male, female...... sometimes camel.......
Awatar użytkownika
Adams
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 161
Rejestracja: śr 21 gru, 2005 13:46
Lokalizacja: Warszawka [Włochy]
Kontakt:

ja pierdziele.... wyrazy wspolczucia jedrzej!!! bardzo chcialbym zeby ktos wpadl na jakies graty z Twojego auta i doszedl do tego kto je tak urzadzil - moznaby sqr******* z dupy jesien sredniowiecza zrobic :evil: :evil:
'99 S14a - maszyna do: jarania sprzęgła, plucia ogniem, palenia gumy... jeździć niby też się da :]
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

O żesz qrwa!!! Gdzie się takie perfidne kutafońce wylęgają tego nie moge zaczaić! Taki wpierdziel spuścić autu to mało kto potrafi :-x Niech ich ch.j...
Współczuje Jędrzej, widok masakra :|
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
jedrzej

Adams pisze:ja pierdziele.... wyrazy wspolczucia jedrzej!!! bardzo chcialbym zeby ktos wpadl na jakies graty z Twojego auta i doszedl do tego kto je tak urzadzil - moznaby sqr******* z dupy jesien sredniowiecza zrobic :evil: :evil:
tak wlasnie jak mowisz!!!!!!

wlasnie ta jesien i tego sredniowiecza


teraz jedno male pytanie:
powiedzcie mi ile toto co widzicie moze byc warte (realnie), bo mi wogole cokolwiek jest ciezko oszacowacc; bo generalnie nie ma srodka czyli tapicerki, zegarow, tylnego oparcia; i co mnie najbardziej rozbawilo; to lampka podsufitka bo swiecila na fioletowo (zarowka zalozmy ze kosztuje 2 zl...zenada); jedynie to co to fotele sie ostały;
wiadomo zginely lampy; tyl; wszystkie kierunki; buda jest pokiereszowana; ewentualnie mozna zrobic uzytek z przednich blotnikow; tylnej klapy; szyby (oprócz kierowcy) sa cale, no i maska do polakierowania;
z napedu: jest generalnie wysztko oprocz turbiny a co z tym idzie i wydechu (dlatego tak, jak juz pisalem, stoi ) oraz kilku plastikowych gadzetow typu filtr; gumowe weze; z elektryki jak mniemam poszedl komputer (ciezko tam sie dostac), cos grzebali przy bezpiecznikach;
cale podwozie czyli rama; wahacze (chociaz nie moge za nie reczyc bo nie wiem jak mocno jechali tym duktem lesnym), amory, hamulce- na moje oko to wszytko jest sprawne (skoro potrzebowali wydech); i caly uklad przelozenia napedu jest tez nienaruszony

[ Dodano: Sob Wrz 16, 06 12:17 ]
ToM pisze:O qrfa ale <font class="red">PIP</font> <font class="red">PIP</font>, jaja bym takim pourywal i przeciagnol za autem po betonie...
Takiego skurwysynstwa to jeszcze na oczy niewidzialem :shock:

Napisz dokladnie co ukradli bedzie trzeba rozgladac sie za czesciami. Tak samo mozna pojezdzic po okolicznych szrotach i ludziach ktorzy sprzedaja uzywane czesci niby czegos szukajac. Moze sie uda dorwac debilii...

A co do psow to swieta prawda, potrafia pedaly tylko stac z suszarkami i mandaty wlepiac. Jak cos sie stanie to nigdy nic nie moga zrobic - sam to przechodzilem pare razy... Jak mi pourywali lusterka to <font class="red">PIP</font> nawet zgloszenia nie chcieli przyjac do puki nie powiedzialem ile w nissanie kosztuje. Potem kazali przyniesc aby zrobic zdjecia... i co sie kurwa okazalo nie maja baterii do aparatu !!! Wkoncu dowiedzialem sie kto to zrobil (poszedlem z znajomymi - bo innym tez podemolowali auta) i gowno zrobili... Nawet ich niz zatrzymali tlumaczac sie ze nie moga ich znalezc, a klienci codziennie w parku winka ciagna...

Mozna isc i <font class="red">PIP</font> nogi polamac, ale kurfa wtedy policja szybko by mnie zwinela za pobicie -
meneli sie boja ruszyc, ale spokojnego czlowieka to zaraz spaluja...
swieta prawda chociaz sa wyjatki (ale naprawde rzadko)

a propos czesci zrobie pozadek w papiurach to wstawie ich nr seryjne na forum chociaz powiem wam ze nie mam do tego juz zdrowia
beznadziejnie oslabiaja takie sytuacje czlowieka jak widzi z jakim zanagazowaniem sluzby i ludzie odpowiedzialni za tego typu sprawy zabieraja sie (oczywiscie do momentu az ich samych to nie spotka)
qrwa za co ja place podatki, chyba za to zeby oni wogole przyszli na swiat.....................

wiecie co ziemniaki mi sie tracą w piwnicy
dobrze (i nie dobrze...oczywiscie dla mnie) ze sa przyzwoici ludzie ktorzy powiadomili nasza wiecznie zapracowa policje

ale jak qrwa ide w nocy i widze dwa patrole stajace na pogaduchach, jeden z nich naprawde wysoki ranga bo oczywiscie nie obeszlo bez mandatu dla mnie i tu paradoks....mandat za smiech na ulicy i tu kolejny paradoks nie moj smiech tylko mojej dziolchy(bylej);
to mi parami z piwnicy ziemniaki wychodza

TO JA SIE PYTAM OD CZEGO ONI SA?????
......NIE TO JA SIE PYTAM (cyt.'mis')
Ostatnio zmieniony czw 21 wrz, 2006 05:07 przez jedrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Oooo KU*** O_O ! Niewiem co powiedziec :? szczere wyrazy wspolczucia jedrzej :(

Niewiem co bym zrobil na Twoim miejscu jakbym sie dowiedzial kto to zrobil :x Chyba bym nromalnie w kryminale wyladowal po wizycie u tego *******
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Awatar użytkownika
Karlito
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 21 lut, 2006 21:08
Lokalizacja: Druga Irlandia

Wspolczuje i brak mi slow.
W sumie nie wiem czy gorsze jest po kradzezy nie odnalezc nigdy auta, czy odnalezc je w takim stanie:/
jedrzej

Karlito pisze:Wspolczuje i brak mi slow.
W sumie nie wiem czy gorsze jest po kradzezy nie odnalezc nigdy auta, czy odnalezc je w takim stanie:/

no wlasnie ja nie chcialem go juz znalezc....no ale coz

druga rzecz nie mam nr id od turbiny na rachunku; a wiec pozamiatane jezeli chodzi o te czesc
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Chyba też już bym wolał żeby się nie znalazło, bo jak to widzę to serce mi się kraja. Z drugiej strony to myslałem że tych aut się nie kradnie, bo jest i ch mało i są specyficzne, no ale się chyba myliłem.
cziko

aj tam lepiej odzyskac 2k pln niz nie odzyskac nic a ze widok przykry wiadoma sprawa :?

jedrzej najkorzysniejsze dla ciebie bedzie rozebranie go na czesci i sprzedaz bo za całosc to ci niewiele zaproponuja chociaz zawsze mozesz wystawic na allegro i zobaczyc jak bedzie wyglądała sprawa wystaw na aukcje i obserwuj
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja bym zostawil autko sobie na czesci, kupil jakiegos z dobra buda i zlozyl sobie autko na nowo...
cziko

ToM pisze:Ja bym zostawil autko sobie na czesci, kupil jakiegos z dobra buda i zlozyl sobie autko na nowo...
jezeli ma miec znowu 200sxa to dokładnie tak powinien zrobic
Zablokowany

Wróć do „Wszystko o wszystkim”