ZNALEZLI mojego nissana.......ALE PO CO???

Moderator: Moderator

jedrzej

ale oczy wam wyjda jak zobaczycie fotki w jakim stanie; to sie nazywa prawo;
A JA TEMU MOWIE QRWA NIE
<font class="red">PIP</font> POLSKE
<font class="red">PIP</font> POLICJĘ POLSKA
<font class="red">PIP</font> RZĄD POLSKI
<font class="red">PIP</font> PREZYDENTA
<font class="red">PIP</font> ZLODZIEJI
WSZYSTKO TO SA QRWY Z KRAINY KWITNACEJ BULWY

PRZEPRASZAM ADMINI ZE tak drastycznie ale inaczej sie nie da:(((((((((((
Załączniki
DSCN1561(.jpg
DSCN1562(.jpg
DSCN1566(.jpg
DSCN1571(.jpg
DSCN1569(.jpg
DSCN1565(.jpg
DSCN1570(.jpg
Ostatnio zmieniony czw 21 wrz, 2006 00:04 przez jedrzej, łącznie zmieniany 3 razy.
Bakem0n0

ale sqrwysynstwo @____@

troche mnie straszysz bo ja tez ze szczecina i tez s13... =]]]]

wybebeszyli calkowicie i wyrzucili reszte ? jak z ubezpieczeniem ?

czas na jakies patenty z gps'em chyba... zeby znalezc samochod 10 min po kradziezy i polaskotac kolesi lomem... =]
Anton

Takich jeleni wybebeszyc i powiesic przy autostradzie z podpisem tak koncza zlodzieje samochodow mozeby inni nieukradli wiecej, :angered:
Awatar użytkownika
janeks13 200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 105
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 21:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

UPS :shock:ja bym nie chciał widzec swojego autka w takim stanie
skurwy.......
złodzieje............
<font class="red">PIP</font>.......

:angered:
jedrzej współczucia
Awatar użytkownika
ziperr
Stały gość
Stały gość
Posty: 242
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005 12:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

:cry: + :twisted: + przykro mi :roll:

mam nadzieje ze znajdziesz chec i fundusze, zeby go reanimowac :wink:
'Nigdy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej' ;]
Bakem0n0

juz raczej wybebeszyc to co sie jeszcze przyda i szukac nowej budy... bo jak ta sie poturlala po skarpie i wyladowala na drzewie (wyglada ze wybebeszyli i zepchneli z drogi) to nie wiem czy jest sens reanimacji... ?

nie mozna by niebieskich jakos zmusic zeby chociaz odciski paluchow pobrali... ?

gdzie dokladnie go znalezli ?
jedrzej

zadwon do mnie to ci wszystko opowiem, wiadomosc masz na privie
Ostatnio zmieniony pt 15 wrz, 2006 20:41 przez jedrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gelo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: ndz 18 gru, 2005 14:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

jacyś <font class="red">PIP</font> złodzieje z nich ze zostawili tyle wartosciowych rzeczy.. chociaz silnika pewnie nie wzieli bo po pierwsze za trudno wyciągnąc a po drugie numery , a rozebrać na częsci to już za trudno dla takich bezmózgowców. Nóż sie w kieszeni otwiera jak sie widzi takie cos ...
jedrzej

noz to malo powiedziane; naprawde panowie nikomu z was ale to nikomu nie zyczycze zeby swoj ciezko zapracowany pojazd zobaczyl tak jak ja dzisiaj rano; a do tego ........ale to na pisze w nastepnym poscie.......bo ide po browara bo sie musze dzisiaj dobrze zrobic

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:48 ]
juz jestem, i dokanczajac powiem wam ze jakgdyby tego bylo malo to policjant ktory tam ze mna pojechal podsuwa mi papier abym podpisal zaswiadczenie o tym ze to moj pojazd ip itd a ja nie swiadom niczego podpisalem go; i tu zonk ; bo w tym momencie policja zrzuca z siebie obowiazek wyciagniecia go z tamtad i spada to na wlasciciela; pieknie qrwa; nie dosc ze ci ukradna to jeszcze ci dopierdolimy; a co ; zebys sie nie nudzil; przyjedzam z kolesiem ktory ma hds; krzyknal 700 zl ; cale szczecie ze tam nie dojedzie; 12 ton nacisku na przednia os ni dy rydy; lesny dukt wyjezdzony przez osobowki; jutro jade z sasiadem jego laweta; zaloze kolka zamieniki i jakos go wciagniemy; a renowacja panowie; samochod ma pognieciony dach; to chyba sami rozumiecie; druga rzecz to jeszcze nie widzialem go na tej stronie co stoi; tak czy siak zajebista strata dla mnie; wiem jedno moj kierunek jago wyciagne to bedzie zlom; no i nic nie poradze; jedyna nadzieja w namierzeniu rzeczy ktore poginely; i prosze was w tym miejscu; zebyscie zwracali uwage na te lampy ktore mialem; bo to prawdopodobnie jedyny model w polsce; ale jak sie upewnie to wam potwierdze

[ Dodano: Pią Wrz 15, 06 22:53 ]
a i jeszcze jedno samochodu nie znalazla defacto policja................mamy sezon na grzyby; a wiec wiadomo................policja to megaciecie; ci zlodzieje tez bo wiecie co ukradli zuzyte wycieraczki do szyb.......qrwa w jakim kraju mi przyszlo zyc; ja pier.....
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

zajebiscie przykra sprawa:(:(
współczuje, trzba obserwowac allegro i innr ebaye :(
a jak daj Bóg sie to znajdzie to urwac jajca :evil: :evil: :evil:
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

jedrzej, widze ze ci tez wzieli blachy ... zglosiles wszystko zaraz po kradziezy ? bo jeszcze ci potem przyjdzie ze zrobiles 10 wlaman, ukradles cysterne benzyny i inne takie .... przeciez w tym kraju prawo chroni takich sku^%$&^%##&^#$* :(
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
yabcok
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: czw 13 kwie, 2006 18:42
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Bo takich sqrw***w zabic to mało ! :angered:
jedrzej

blachy byc, tylko ja zapomniec z radiowozu wyjac;
ale za to na jak mine mnie wrzucila psiarnia to beda mi je wozic do usranej smierci:))))


AVE CESAR

aaaaa.....
jeszcze jednej waznej rzeczy nie powiedzialem
otoz dlaczego toto tak stoi????
ot ci zagadka.......
prowodyrem calego zdarzenia jest turbina z wydechem....odkrecili od gory....no ale nie mieli q.... kanalu; to qulneli toto ze skarpy i kanal powstal na drzewach; pomyslowe aczkolwiek abstrakcyjne (jak ktos wymienial przewody hamulcowe w maluchu to wie o czym mowie) qrwysyny lewa jego mac
jak ich dorwe to ich tak qulne....tylko drzew nie bedzie
cziko

gad demyt ale rodeo!!<font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font> by mi tak wóz załatwili to bym miał odsiadke za killa jak nic :? ciekawe czy to nie ci sami co scooteigo woz podprowadzili :roll:
Ostatnio zmieniony ndz 17 wrz, 2006 00:23 przez cziko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

O qrfa ale <font class="red">PIP</font> <font class="red">PIP</font>, jaja bym takim pourywal i przeciagnol za autem po betonie...
Takiego skurwysynstwa to jeszcze na oczy niewidzialem :shock:

Napisz dokladnie co ukradli bedzie trzeba rozgladac sie za czesciami. Tak samo mozna pojezdzic po okolicznych szrotach i ludziach ktorzy sprzedaja uzywane czesci niby czegos szukajac. Moze sie uda dorwac debilii...

A co do psow to swieta prawda, potrafia pedaly tylko stac z suszarkami i mandaty wlepiac. Jak cos sie stanie to nigdy nic nie moga zrobic - sam to przechodzilem pare razy... Jak mi pourywali lusterka to <font class="red">PIP</font> nawet zgloszenia nie chcieli przyjac do puki nie powiedzialem ile w nissanie kosztuje. Potem kazali przyniesc aby zrobic zdjecia... i co sie kurwa okazalo nie maja baterii do aparatu !!! Wkoncu dowiedzialem sie kto to zrobil (poszedlem z znajomymi - bo innym tez podemolowali auta) i gowno zrobili... Nawet ich niz zatrzymali tlumaczac sie ze nie moga ich znalezc, a klienci codziennie w parku winka ciagna...

Mozna isc i <font class="red">PIP</font> nogi polamac, ale kurfa wtedy policja szybko by mnie zwinela za pobicie -
meneli sie boja ruszyc, ale spokojnego czlowieka to zaraz spaluja...
Zablokowany

Wróć do „Wszystko o wszystkim”