no i stanał :(

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

no i tak jak w opisie czeka mnie wywalenie silnika i robotka jeszce nie wiem co najmniej to uszczelka pod głowica a o niczym więcej to jush nie myslę wiem że parę szkalanek się napewno posypało zobacze jak rozbiorę a tk apropo to jak najszybciej sprawdzić czy szklanki padły?????????
sprzedam koguta tel 997
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Jarek gdzies pisal bo w jakims nissanie bylo podejrzenie ze stukaja poszykaj w technicznych... :wink: sunny coupe (chyba w tym) :wink:
Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

no to mnie podłamało obruciło panewkę na 3 korbie wał zrypany szukam teraz części ale zastanawiam się nad innym na białych blachach tak apropo to nissan ma tylko znaki z przodu na podszybiu :D czy jeszcze gdzieś
bo moze nawet nie będę sie bawił jak będzie lepszy ten sprowadzony :mrgreen: :P
sprzedam koguta tel 997
Anonymous

jasiu pisze:no to mnie podłamało obruciło panewkę na 3 korbie wał zrypany szukam teraz części ale zastanawiam się nad innym na białych blachach tak apropo to nissan ma tylko znaki z przodu na podszybiu :D czy jeszcze gdzieś
bo moze nawet nie będę sie bawił jak będzie lepszy ten sprowadzony :mrgreen: :P
tylko kup z dobrym silnikiem i tyrbem. ... i jak by co , to niech Ci to zrobi zaufany blacharz.. :wink:
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Chyba tylko tam. Słyszałem też, że mają w tym roku (1. maja ??) znieść u nas ewidencję numerów silnika :!: :!: :!:
Goranowa

jesli chodzi o numery silnika, to mam taki adres, ale nie wiem czy to dziala. :eek: http://auto.tetracom.net/out-query.php
To ma niby sprawdzac numery silnikow dla japonskich aut, ale ja nie mam dowodu takowego auta, pod reka.
Do pierwszej rubryki trzeba wprowadzic nr nadwozia/karoserii

II to numer.
A moze to caly numer nadwozia tam sie akurat miesci? :?
Anonymous

jasiu pisze:no i tak jak w opisie czeka mnie wywalenie silnika i robotka jeszce nie wiem co najmniej to uszczelka pod głowica a o niczym więcej to jush nie myslę wiem że parę szkalanek się napewno posypało zobacze jak rozbiorę a tk apropo to jak najszybciej sprawdzić czy szklanki padły?????????
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jasiu, temat jest co najmniej niepokojący - "no i stanął"
Przyznam Ci sie szczerze, ze ja osobiscie kazdego ranka i nie tylko ciesze sie i czerpie radośc z tego zjawiska.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wiec nie rozumiem kompletnie ....... Jasiu... :roll:
Goranowa

Wiesz, Malpa.... moze juz jestes w takim wieku, ze to jest powód do radosci :D :rofl: :yawinkle:
Awatar użytkownika
Melchior
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 22:09
Lokalizacja: Włocławek

Jak dobrze pamiętam, to Jasiu jeździł na gazie.
Nie chiałem uwierzyć że auto na gazie może jeździć :P

A tak poza żartem, to jeżeli wał nie jest mocno pogięty, to do szlifu, panewki pod wymiar i można jeszcze długo pojeździć. W moim jest 4 szlif i jeździ już półtora roku. :pepsi:
Anonymous

Goranowa pisze:Wiesz, Malpa.... moze juz jestes w takim wieku, ze to jest powód do radosci :D :rofl: :yawinkle:
jak Goran bedzie wmoim wieku zrozumiesz dlaczego to jest powód do TAKIEJ radosci :w00t:
Goranowa

wiem, wiem, tez mnie to przeraza... :sadangel: :frustrated: To juz za rok bedzie....
:dohtwo: (chyba sie wtedy z kims mlodszym umowie) :devil: 8) :wink:
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

A dzieci zdrowe, dziękuje. :D
Obrazek
Kruchy

Goranowa pisze:chyba sie wtedy z kims mlodszym umowie :devil: 8) :wink:
mmhh hm hm... 8)
no zySKAsz przynajmniej 5lat :wink:
Kruchy

malpa pisze: Przyznam Ci sie szczerze, ze ja osobiscie kazdego ranka i nie tylko ciesze sie i czerpie radośc z tego zjawiska.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak tak, czytalem, ze u "malp" to tak bywa :D :D :D
nawet fachowo to sie nazywa "chwala poranka" :P a to przez naciski pewnych zbednych rzeczy na kompletnie niezbedne :wink: radujemy sie z Toba :wink: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”