porównanie silników

Moderator: Moderator

Paweł B

Witam jestem na kupnie 200sx wszystko seria tylko podobno jakiś chip jest w nim no to coś koło 200 koni

znajomy zabardzo go nielubie bo kozak i cfaniak ma fiata coupe silnik turbo 220 ,200,190 niewiem ile dokładnie ma koni ale silnik setyjny bez przeróbek tylko teyle zę turbo i jak będe miał okazję się z nim pościgać na prostej to mam jakieś szanse gupio było by przegrać i to z FIATEM!!!!!! jakby nawet trzabyło to uprzedziłbym plany sfoje wrzucił wydecg 3"przelotowy z tumnikiem na końcu pompe paliwa 255l/H , blowa, ciśnienie podkręcone do 1,2 bara ,większy ic, MBC ,no i pare innych drobniejszych żeczy, ale tak orientacyjuie mam jakieś szanse jak jest wszystko seryjne 169 koni?? z chipem niepisze bo niewiem jaki to chip i ile daje s13 w tym miesiącu powinienem kupić

tak pytam orientacyjnie

a te auta co mają napęd na pszód to trzoszke będom miały na początku dopuki niezłapią przyczepności

chciałbym wiedzieć jak sprawa wygląda :D
przynajmniej jak wygram to sie kozaka zapytam czy sie nieboi że zaniedługo zaczną mu się progi sypać heee
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Jesli z FC chcesz sie scigac to bez fmica, wydechu itp niepróbuj.
Opony conajmniej 225 na tyl najlepiej je lekko rozgrzac.
silnik ciagnij do odcinki ( ja kiedys za szybko biegi zmienialem i to był wielki bład).
nieprzeceniaj tylnego napedu bo S13 bardzo łatwo traci przyczepnosc.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
StOrM
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:50
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Z fiatem coupe 20V turbo nie masz żadnych szans serią 8) z 16V turbo - zdrowa seria SX może powalczyć - bedzie w miarę równo (myslałem kiedys o zakupie 20V coupe - bo ładnie sie zbiera, ale ten wygląd jak koczkodan i kiepsko rozłożony środek ciężkości, sprawiły że odpuściłem). No a dłubnięty sx - to już inna bajka, można upolować grubego "zwierza" :twisted:
StOrM
Awatar użytkownika
edd
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: sob 09 wrz, 2006 22:02
Lokalizacja: olsztyn

z 20v możesz zapomnieć o jakichkolwiek szansach z serią, kiedyś byłem świadkiem jak seryjny 20vt odstawiał ponad 210 konną s13
Paweł B

A do s13 na tył 225 toi trzabyło by robić jakieś poszeżenia błotników lekkie? w s13 są 15 jakie największe można było by wrzucić 17??? 18??? na oponach niskoprofilowych i o jakim profilu?? co to fiata coupe no to tez myślałem że niemam szans z 20v turbo ale tak jak kolega powiedział lekko dłubnięty to nietylko coupe by oglądało mój tylni zdeżak
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

NIE ROBCIE Z FORUM DZIECINADY :evil:
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Prawidłowa odpowiedź na postawione pytanie : "Na konsoli wszystko jest możliwe..." 8)
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

roball pisze:Prawidłowa odpowiedź na postawione pytanie : "Na konsoli wszystko jest możliwe..." 8)
:lol: :lol: :lol: liczy sie szybki kciuk :wink:
Paweł B

fajnie było by gdyby ktoś z forum mógłby mi odpowiedzieć na na moje pytanie na temat ków co pytałem wyżej
ka profilu i wogule wielkościach się nieznam :cry:

pozdro
Turbokj

17 cali ci starczy tak jak koledzy pisali POZATYM SZUKAJ SZUKAJ I JESZCZE RAZ SZUKAJ
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Pod gumiaka 225 błotników nie trzeba poszerzać. Do s13 max wchodzi fela 19" z oponą której prawie nie widać, ale 17" jest zupełnie wystarczająca i auto na niej dobrze wygląda. Zalecany kapeć wtedy to 215/45 R17.
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

TURBO maniac pisze: Do s13 max wchodzi fela 19" z oponą której prawie nie widać,
a tam 19 s13 ma takie nadkola ze od ciagnika podpasuja kola.

a wracajac do tematu to ja swoja seria takiego FC robilem :D
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
driftking.pl
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: sob 17 mar, 2007 20:23
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

roball pisze:Prawidłowa odpowiedź na postawione pytanie : "Na konsoli wszystko jest możliwe..." 8)
nie badź aż tak surowy! kolega ma opis na gg "o 14 będe prubować ostatni raz 75 konną elke na gazie:(,FWD" więc niedługo dołączy do grona kierowców, a wtedy to już tylko 250km sx, to jedyne auto jakie dla niego bedzie odpowiednie !!

Sam jestem młody, ale to co Tokyo Drift robi z 16-17 latków to jest niedopomyślenia...
:: 4skills.pl :: Profesjonalne szkolenia ::
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

jak z dobrego serca się podpowie że warto kupić na początek malca to się obrażają...
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Krzysiu pisze:
TURBO maniac pisze: Do s13 max wchodzi fela 19" z oponą której prawie nie widać,
a tam 19 s13 ma takie nadkola ze od ciagnika podpasuja kola.
Taa, tylko że nie chodzi o nadkola a o MCpersona. Kielich, o który opiera się sprężyna jest b. blisko opony. Ja mam 215/40 ZR17 i ledwo tam palucha wpycham. W necie pisali że max 19" i widziałem jak takie koła siedzą w s13 :shock:
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim”