Spalony wzmacniacz?

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
michal01000
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 09:36
Lokalizacja: Zakopane

Witam :wink:
mam taki problem mianowicie pewnego ślicznego dnia jadę sobie s13 i słucham muzyki. Bass jako taki wydzielany z Subwoofera podpiętego do wzmacniacza był super. W połowie pewnej piosenki basik przestał nadawać a jak wiadomo z seryjnych głośników w s13 nie ma co oczekiwać jakiego kolwiek dzwięku nisko tonowego więc zaraz zauważyłem różnicę. co się okazało otwieram bagażnik gdzie mam tubę i wzmacniacz i... wzmacniacz cieplusienki a żadna z dwóch diod nie świeci się ( POWER i PROTECT) Sprawdzałem bezpiecznik- nie spalony, kable też w jak najlepszym porządku. Co się mogło z nim stać?

Z góry thx za odpowiedź.
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Może końcówka mocy poszła się !@#$% ;)
Awatar użytkownika
michal01000
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 09:36
Lokalizacja: Zakopane

Przy tym wzmacniaczu to możliwe bo to nie jest jakaś firmówka, ale trochę mi go żal :D po prostu jako wzmacniacz do tuby jest dobry bo do głośników będzie zupełnie inny jakiś z wyższej półki. a ile taka końcówka mocy może kosztować? :?:
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, w ogóle z elektroniki to jestem zielony. Popatrz na allegro albo idź gdzieś do jakiegoś serwisu RTV. Chyba, że masz jakiegoś znajomego elektronika to pół biedy. Jednak mnie kiedyś tez się upaliła końcówka w jakimś no nameowym wzmaku i znajomy powiedział, że to gra niee warta świeczki żeby to naprawiać.
Awatar użytkownika
michal01000
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 09:36
Lokalizacja: Zakopane

Ok to lepiej będzie jak wywale tego no name`a :D ale thx za porade 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”