Wytłumienie / wyciszenie auta...

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

szukałem, ale takiego tematu nie ma żeby mógł każdy skorzystać :)

Niech ci co wiedza to napiszą czym najlepiej wyciszyć auto tak żeby i fortuny nie stracić :)

Ja będę wyciszać auto w domowym zaciszu...
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

W takim razie ja napisze o jednej z najlepszych alternatyw dla drogich mat bitumicznych. Jest to dekarska taśma SOUDABAND firmy Soudal. Można nią wygłuszyć naprawde solidnie drzwi bez straty jakości po latach. Cena jakieś 100 zł za 10 m długości i 30 cm szerokości.
Awatar użytkownika
kuba_ldz
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: pt 23 paź, 2009 07:54

Taśma dekarska faktycznie sprawdzi się najlepiej jeżeli chodzi o koszty polecam jeszcze dodatkowo dokupić pastę do uszczelniania złączy naprawdę wiele daje.
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

I oczywiście nie wolno zapominać podczas wygłuszania drzwi o otworach w drzwiach u dołu, które służą do odporowadzania wilgoci. Gdy je zakleimy woda nie bedzie miała gdzie uciec i może narobić niezłego bałaganu.
Awatar użytkownika
Szczurek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008 10:53
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

A pytanko takie ile mniej więcej zejdzie takiej taśmy, te 10x0,3m starczy na dwoje drzwi?
Sputnik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: pt 30 cze, 2006 18:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

A ja od siebie dodam ,że najpierw zajął bym sie tylnymi nadkolami
http://www.nissantech.pl/?showtopic=3378
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

a czym najpierw wymyc blache zeby maty sie trzymaly?
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

benzyną ekstrakcyjną albo czymś podobnym i odradzam ci maty z allegro za parę złotych bo ci się i tak odkleją najlepsze rozwiązanie tak jak napisał bloods to taśma dekarska jak przykleisz to ciężko oderwać a i dobrze wygłusza
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

tasma dekarska jest na dachy a nie do wyciszania... lepsze juz jest APP jak nie chcecie fortuny wydawac tylko ze trudno sie ja nakłada tzn ta czynnosc jest pracochłonna

ja np cenie swoj czas i jest mi on najbardziej drogi i zastosowałem maty DYNAMAT rewelacja w montażu powtarzam rewelacja odtłuszczamy i nakładamy bez grzania tylko wałek do tapet kupiłem za 5 zł
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Wiem, że dekarka jest tak naprawdę na dachy... jednak wiele osób siedzących w tym temacie powie Ci, że już lepsza ta taśma niż maty APP z alledrogo. Choćby na Strefa Car Audio można sobie o tym poczytać.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ja wiem ze jakies firmy tak wygłuszaja tylko ze kasuja jak za maty dynamat a wkładaja tasme na dachy

a jak to wazy?? nie jest cieższe niz APP
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Scratch
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: śr 21 paź, 2009 14:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

dekarska mało waży
zresztą takich mat nie stosuje się w celu wyciszenia
do wyciszenia stosuje się maty tłumiące
s13 SR20DET
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Jest lżejsza, rolka taśmy która wystarczy na oklejenie dokładne drzwi kierowcy i pasażera waży około 3 kg. Natomiast, żeby to zrobić matami musiałbyś ich użyć okolo 10-12 które łącznie mogą ważyć nawet 5-6 kg.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ale i tak nie mam przekonania do tej tasmy dekarskiej a tu macie zdjecie mojego wnetrza

Obrazek
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Scratch
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: śr 21 paź, 2009 14:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

domino, co chciałeś osiągnąć stosując Dynamat'a?
pytam bo często ludzie na pałę stosują dynamata tylko ze względu na to że napatrzyli się na zdjęcia znalezione w necie
Ostatnio zmieniony ndz 13 cze, 2010 21:42 przez Scratch, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”