panele MDF s13 przód

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

bez problemu boczki Ci pasuja do tej wersji mocowan??
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

przepson - u mnie delikatnie odstaje tapicerka na samym rogu ale trzyma się na zatrzaskach dlatego że jest maskownica aby membrana nie uderzała o tapicerkę panel trzyma się na 5 śrubkach jak chcesz możesz sobie zrobic z płyty 12 a nie 16 mm jak u mnie , ja wole 16mm bo 12 mogła by pęknąc ja mam u siebie prawie rok i jest gitara tapicerka na miejscu manel cały :D


do piątku będę miał 6sztuk ale po 30zł za 2 sztuki bo nie załatwiłem taniej płyty + przesyłka koło 12 zeta do tego 4 wkręty gąbkę między panel a blachę drzwi i śrubki z nakrętkami jak znajdę bo w pracy chwilowo nie mam :D paneli ze zabraknie bo mam całą płytę tylko lipa bo przy -10 cięcie wyżynarom to zdeka lipa ale powoli daję rade :D

dla chętnych dane do przelewu na pw
Ostatnio zmieniony pn 21 lut, 2011 21:13 przez BUGALUS, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

ja juz mam u siebie troche inaczej je rowiazalem sa foty w projekcie bo chcialem robic jak ty ale byl problem z boczkiem dlatego ja mam z 2 czesci jedna jest przykrecana od wewnetrznej strony a 2 polaczona z nia wystaje tak zeby mozna bylo przykrecic glosnik i niema problemu z boczkiem
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

przepson- masz podobny kształt do mojego panela jak dobrze widzę ten mniejszy u ciebie wchodzi do środka u mnie odstaje zdeka tapicera bo ja na głośniki założyłem maskownice co była do głośników dlatego tapicera zdeka odstaje na dole w rogu ale się trzyma na zatrzaskach
ja mam intertechniki i trochę im membrana pracuje :D
Ostatnio zmieniony wt 22 lut, 2011 18:42 przez BUGALUS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Materiał genialny - twardy :D
Wykonanie ekstra.
Pasowanie do drzwi - jak będzie cieplej ;)
Gdzie ty byłeś BUGALUS :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Seemann
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 12:45
Lokalizacja: Polkowice
Kontakt:

Jak ktoś ma projekt/rysunek to mogę wykonać panele na cnc, ewentualnie całe boczki według projektu 3D :)
badyllek1993
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 19:06
Lokalizacja: tomaszow

Ile chcesz za te panele?
http://www.PolskiMechanik.pl - Społecznościowy Portal Motoryzacyjny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”