Sprz?t audio w Z32

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
CiCHY!
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 21:27
Lokalizacja: Londyn / Skarżysko Kam.
Kontakt:

Witam
Mógłby mi ktoś doradzić jaki sprzęt mam kupić do Nissana 300ZX LWB
Interesuje mnie taka konfiguracja żeby jakość dźwięku była bardzo dobra. Nie chodzi mi tylko o duży bass :mrgreen:

A więc tak...

1. Radio
2. Głośniki
3. Wzmacniacz
4. Sub

Hmm... teraz cena... sam niewiem, powiedzmy że 1tyś na sub'a i wzmacniacz i ok 350zł na głośniki [przód] a radio... niewiem, powiedzmy do 600zł?
I może jakieś niedrogie głośniczki na tył, z racji tego że ja i tak z tyłu nie siedze to mogą być najtańsze jakieś :lol: byle by coś tam grało posażerom :mrgreen:, ceny takie orientacyjne, ale wiadomo... im taniej tym lepiej :altermind:


Co do radia to szedłbym w Kenwood'a lub Sony, ale rozważe tez inne propozycje :)


Dzięki :)
Czekam na jakieś propozycje :)
Ostatnio zmieniony śr 14 lip, 2010 23:02 przez CiCHY!, łącznie zmieniany 1 raz.
Fairlady Z32
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Mówisz, że zależy Ci na jakości dźwięku a nie na bassie, dlatego przede wszystkim radze skupić się na jakości przedniego systemu.
Co tam ostatnio ciekawego widziałem... np. Rainbow Sax 265.20, bardzo dobra jakość za w miare dobrą cene. Dobrym zestawikiem są też np. Audio System Radion 165, zacnie grają. Oczywiście najlepiej wpierw wygłuszyć czymś drzwi :)
Potem subik, może jakiś RE Audio SE albo Carpower Sonic... Do tego wzmak Carpowera najlepiej jakiś 4 kanałowy żeby w Trimode spiąć... np. z serii Power 4/400.
No i jeszcze radyjko... w tej chwili najlepszy dźwięk i jego ustawienia oferują chyba Alpinki... ale akurat na konkretnych modelach to się nie znam :)
To takie moje propozycje :wink:
BT2886190504

1.radio to tylko Alpina nawet najtansza bedze ci b.dobrze grala.
2.piec grounda-Ground Zero! gdyz maja taka moc jaka jest napisana!
2.glosniki jak ci sie uda to DLS R6A moze na necie wychaczys komplet do 600zl.
3.sub.Ground!!!!potrafi zagrac gleboko i plytko.JL Audio tez jest dobry ale nie potrafi zagrac nisko. ale kazdy lubi cos innego nie kupuj PEIYING - lepsze rzeczy ma biedronka.... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
CiCHY!
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 21:27
Lokalizacja: Londyn / Skarżysko Kam.
Kontakt:

Dzięki za odpowiedzi, obczaje sobie na ncie sprzęt który podaliście :)
Fairlady Z32
Awatar użytkownika
SZAFA
Stały gość
Stały gość
Posty: 381
Rejestracja: sob 31 lip, 2004 06:04
Lokalizacja: POLAND

Ja założyłem serie bose pod dobrym wzmakiem i gra to b. przyjemnie do puki samochód jest nie zapalony bo mam b.głośne wydechy :wink: Ogólnie w 300zx pole do popisu jest ogromne i skrzynia będzie fajnie grała bo nie ma zamkniętego bagażnika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”