CB RADIO do 300zx

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Matej
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 17
Rejestracja: pt 27 kwie, 2007 12:03
Lokalizacja: TSK
Kontakt:

Witam serdecznie.

Wiem ze to dzial CA ale to w sumie pokrewne tematy,

czy moglby mi ktos polecic jakies fajne radyjko CB ktore by weszlo w miejsce pod radiem [1din] w 300zx i jakas antene? ale antena musi byc jakas nie duza bo do ZXa nawet bym nie zakladal jakiegos dlugiego bata bo to by brzydko wyladalo.

cena... niewiem, jakas rozsadna. jak sprzet bedzie warty itd to wiadomo ze sie skusze.

Dzieki :)
Awatar użytkownika
kosa771
Stały gość
Stały gość
Posty: 345
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Najlepsze anteny robi President. Tylko uważaj przy zakupie bo jest mnóstwo podróbek. I w sumie klasyka już to radio Harry III też od Presidenta. Ja mam taki zestaw w dwóch samochodach i jest na prawde nieźle. W Nysce antena 70cm i całkowicie wystarcza.
Matej
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 17
Rejestracja: pt 27 kwie, 2007 12:03
Lokalizacja: TSK
Kontakt:

Dzieki :) zaraz sobie poczytam o tym sprzecie albo przejde sie po sklepach i obejrze jezeli maja.

mam jeszcze taki pytanko, znajomy mi sie ostatnio chwalil antenka. Sirio Triflex, fajna mala i dyskretna antenka jednak moje pytanie to czy nadaje sie do czegos? tzn jak z zasiegiem moze ktos ma i moglby mi powiedziec :)
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

kup sobie nielegalnego unidena :D
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Polecam Ci taki sprzęt:
http://allegro.pl/cb-radio-cobra-76-xtr ... 07621.html

Nie masz pudła, cała elektronika jest w gruszce. Całość spisuje się super, mój ojciec używa tej Cobry od paru lat latając po całej Polsce i sobie chwali. Do sprzedania mam antenę, taką jak w aukcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”