Słabe napięcie?

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Wiscoo

Witam,

Pytanie jest takie - dlaczego przy pracy mechanizmu wysuwania anteny, spryskiwaczy itp itd radio szumi?

Kwestia akumulatora, radia, czy czegoś jeszcze?
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

tobie działa to wszystko ?? :shock: :lol:
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

ciesz sie, ze w ogole dziala, niech sobie szumi :P Lepiej nie dotykaj bo jeszcze zepsujesz :P
ja nawet nie mam radia :D
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez ten cały czas się nasłuchałeś i naczytałeś tyle na temat nissan-a wiec teraz możesz poczuć o co naprawdę chodziło :lol:
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

a prace silnika tez slyszysz w radiu ??
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Wiscoo

A jak to sprawdzić? Jak leci sobie radio i jest jakaś chwila przerwy w audycji, to słychać takie "trzaski", ale nie wiem, czy to to. Sprawdzić przy przyspieszaniu, czy jest jakaś reakcja ze strony radia? Radio bardzo chu... chude, jeśli chodzi o markę, clatronic, czy inny syf za 50PLN.
Pawel_92
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 100
Rejestracja: śr 05 paź, 2011 09:14
Lokalizacja: Wrooclyn

Wiscoo pisze:A jak to sprawdzić? Jak leci sobie radio i jest jakaś chwila przerwy w audycji, to słychać takie "trzaski", ale nie wiem, czy to to. Sprawdzić przy przyspieszaniu, czy jest jakaś reakcja ze strony radia? Radio bardzo chu... chude, jeśli chodzi o markę, clatronic, czy inny syf za 50PLN.
myślę, że sam sobie odpowiedziałeś
Ewentualnie szukaj po kablu radio antena+ jakies wtyczki czy wszystko dobrze powtykane i zaekranowane, ale na 99% samo radio ma własne zniekształcenia

PS: na kupnie tego mint auta zaoszczędziłeś jakieś 7tysięcy więc radio mozesz kupić :)
Wiscoo

Wszystko po kolei - pieniądze (niestety) z nieba mi nie spadają, będę powoli budował. Posprawdzam te kable i szykuję się na wymianę...;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”