Minimalistyczny audio system

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Witam,

Po okresie fascynacji różnego roadzaju sprzetem audio doszedłem ostatnio do wniosku, że tak naprawdę uprościć wszsytko do zamontowanego na stałe wzmiacniacza i smartphona w podstawce, który będzie mi robił za wszystko: muzykę, radio, nawigację, internet. Są nawet takie z analogową (niestety) TV. Telefon i tak gdzieś muszę mieć na wierzchu więc za każdyhm razem trzeba go wkładać/wyjmować.

Jeśli by to było możliwe, to chciałbym zrobić miejsce na telefon w kieszeni na radio. 2DIN ma rozmiar 110 x 188,5 mm. Mój HTC to 60x120mm. Planuje zamocować go w poziomie (nawigacja), do połowy grubości w dziurę w zaleślepce. Do połowy, bo wtedy można jeszcze podnieść i przesunąć do góry wierzchnią część mojego HTC, a część dolna (siedząca dalej w zaślepce) ma normalną klawiaturkę.

Pozostaje jeszcze rozwiązanie podłączania się pod wtyk audio i USB (zasilanie) - dolnej części. W przyszłości, jeśli uporu straczy to można też podłaczyć się pod kamerkę i wykorzystać inną jako kamerę cofania, rejestracji jazdy, itp. Kamerka wbudowana to zwykłe USB (sprawdzone).

Czy ktoś może wie gdzie nabyć zaślepkę 2DIN? Najlepiej, żeby była gruba, żeby lepiej obejmowała telefon. Jeśli się nie znajdzie to czeka mnie wycinanie czegoś z plastiku lub twardej pianki.

Pozdrawiam,
Marcin


W zwiażku z tym pytanie - czy ktoś wie gdzie można nabyć zaślepkę na całą dziurę 2DIN?
240sx s13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”