Car audio

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
.wildcat.
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 04:58
Lokalizacja: z miasta

Maretzky pisze:... Dynamat ma tą zalete ze w kazdej temperaturze zachowuje sie tak samo ( bo to aluminium ) , ...
... W jadącym aucie to i tak bez sensu bo halas zewnetrzny popsuje caly nasz wysilek i pochłoniętą kase. ...
Zachowuje się tak samo w każdej temperaturze bo jest na bazie gumy butylowej, a nie bitumu. Aluminium masz też w matach APP, to bitum twardnieje na mrozie.

Dołożenie dodatkowego wytłumienia, ma właśnie zmniejszyć przedostawanie hałasu zewnętrznego i tym samym zwiększyć dynamikę słuchanej muzyki.
|oo|__|oo|

Wildcat

O=O---O=O
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

witam za miesiąc powinienem skończyć moje drzwi rzuce fotki te zdjecia z samorobnym panelem na gwizdaka koło lusterka wyglada padzgawo ale efekt zajebisty mam nadzieje ze terz tak dam rade i moja rs13 bedzie w deche pozdro
Awatar użytkownika
Mr.Art
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 53
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 12:54
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Maretzky pisze:Do pani Goranowej:
Z panelem do Clariona jest mały problem. Po prostu nikt nie ma takiego.
Skoro mieszkasz w Wa-wie to poszukaj na Volumenie. Tam wszystko mają.
Do Cool'a:
Jak dla mnie to tylne głośniki nie mają znaczenia. Wole jak mam dzwięk z przodu. Ale są rózne gusta. A co do Infiniti to jest to b.dobra firma i jak na tył to całkowicie wystarczą. A co na przód? Napewno jakieś dwudrożne 16-tki (rozdzielne) z odpowiednim zapasem mocy, solidne i pewne mocowanie, przydałoby sie wytłumienie. A co do firmy to w każdym sklepie polecą Ci coś innego. Najlepiej samemu posłuchać i wybrać wg własnego uznania. Ja używam DLS'a i jestem zadowolony. Ale na dzwięk również wpływa wzmak i żeby ładnie (czysto) grało to nie moze to być jakieś badziewie. Czasami lepiej gra radio.
Jakbyś miał jakieś bardziej szczegółowe pyt. wal śmiało.
Ale sie rozgadałem :D Pozdrawiam.
Infinity jest bardzo dobrą marką, szczególnie zestawy dwu drożne (bas + tweeter osobno) są szczególnie polecane. Model zależy od zasobności kieszeni ;) To też prawda że czasem radia z wbudowanym wzmacniaczem grają lepiej tzn czyściej, ale przy głębokim i szybkim basie sie zatykają
Tu nie chodzi o możliwości techniczne, ale o ludzką mentalność?
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

wiem , że to bedzie off topic, ale chcialbym sie zapytac, czy ktos moze sie orientuje cos na temat głosnikow firmy ALPINE:

http://www.allegro.pl/item395790352_alp ... w24m_.html

dokładniej jak one graja , oraz czy pasuja do s13...

z góry dziekuje za odp i przepraszam za offa...
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

gorąco odradzam głośniki wspułosiowe pewnie chcesz je na przud zamontuj dystanse z mdf i zamontuj 16cm polecam ruznica ogromna bo gwizdka masz u gury a nie przy podłodze poza tym do środka lubią wpadać smieći tak z autopsji :]
pyza
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: śr 18 mar, 2009 10:05

Witam ,
Jestem taxówkarzem , więc sporo czasu spędzam w moim aucie .Chciałbym zapytać Was o sprzęt multimedialny do autka .Dokładniej poprosić o opinie na temat Radio samochodowe DVD Multimedia KVT-729DVD , warto to kupić ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”