Co lepsze JBL czy Lanzar?

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Witam , nedługo będę zmieniał głośniki w dzwiach, nic nie chcę przerabiać tylko wrzucić w miejsce oryginalnych nowe na zwrotnicy ofcoz. Wiem że to małe gó....o ale nie chcę bawić się w panele z mdf-u . Powstaje pytanie co wybrać ? Produkty Lanzara czy JBL. Proszę o radę.



ps. nie pamiętam oznaczen głosników.
wojtus

podaj linki do konkretnych glosnikow. bedzie latwiej! :)
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Jednemu napewno spodoba sie Lanzar , innemu JBL. Najlepiej pójsc do salonu i posłuchac jak wybrane przez Ciebie zestawy grają. Co Ci sie bardziej spodoba to kup :) Prosssste.

PS Ja bym wolał DLS , albo Helix. Te słyszłem i są najbardziej w moim guscie brzmieniowmym.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Nie mam jeszcze upatrzonych konkretnych modeli, ale sądząc po rozmiarze dużego wyboru mieć nie będę.Chodzi mi o to jak wychodzą te firmy w konfrontacji cena/jakość.
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

NIe da sie okreslic firm w stylu Cena/Jakosc... Lanzar jesli chodzi o Polski rynek to poraszka, z JBL jest podobnie. Mozna porowywac jedynie konkretne modele bo inaczej to nie ma sensu... innym slowy napisze ze obie firmy to dno... Choc mimo wszystko cenie JBL jednak z innej strony niz glosniki samochdowe - bo te co sa na Allegro itp. to jest dno i nie rozumiem firmy ze tak psuje sobie przez lata wyrobiona marke. Z drukiej strony napisze ze np. JBL i Dynacord (Cobra i System V) dalej sa na czele jesli chodzi o systemy estradowe...., jednak to jest inny temat i inna koncepcja naglosnienia. Co do auta w niskich cenach to proponuje PowerBass, u-Dimension, DEGO, Helix dalej moze DLS (wyzsze modele), Morel itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”