Antena do s13

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

ktoś złamał mi antenę i chce założyć jaką stała nie wysuwaną ale żeby nie psuła lini samochodu i niebyłą zbyt długa jaki model wybrać podajcie jakieś zdjęcia linki
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Ja mam Boscha , zamonotowaną na dachu w miejscu po sprzyskiwaczu tylnej szyby.
Ma z 60cm dwusystrmowa , tzn i do radia i do komórki jak ktos zestawu uzywa i wzmacniacz sygnalu wbudowany.

Wyglada mniej wiecej tak jak na foto , cena 140pln moge miec na dzis.
Załączniki
DSC00358.JPG
Obrazek
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

szukam czegoś w oryginalne miejsce musi być krótka
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

hmm temat prosty jedziesz do sklepu i ogladasz co maja :) Wybierasz ta ktora ci najbardziej odpowiada... Niestety dosc czesto jest tak ze co sklep to inny asortyment i trudno cos doradzic
aby bylo latwo dostepne dla wszystkich..
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
pascalek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 90
Rejestracja: sob 26 sie, 2006 01:43
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

A co myślicie o czymś takim:
Wiadomo ta seryjna antena nie należy do najpiękniejszych i noszę się z zamiarem zaspawania dziury po niej, z tymże chciałbym móc jednak czasem posłuchać radia. Wiem, że sx ma taki bajer że druty od ogrzewania tylniej szyby są również anteną. Czy te druty same w sobie wystarczą do dobrego odbioru radia ?
Jeśli nie to czy ktoś z was miał styczność z czymś takim jak antena wewnętrzna(blaszka przyklejana do przedniej szyby ? Na allegro widziałem, że można dostać już od ok.20 zł. No z tymże ciekawi mnie jakość odbioru przez ten wynalazek.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Ja kiedys mialem taką przyklejaną antene - porazka. Sam kabel lepiej sciągal fale :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Remus
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006 12:29
Lokalizacja: Lublin

Nie wiem jak jest u Was ale u mnie w S13 jest antena i wysuwana i ta w tylniej szybie. Nawet jak któregoś razu zepsuła mi się antenka wysuwana to nieźle sobie radziła ta z tylnej szyby. Ale jak narazie tak czy siak mam obie sprawne 8)
Człowiek rodzi się po to by umrzeć
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

Ja wyrzucilem antene, bo mi kolorystycznie do budy nie pasowala :roll: i zalozylem teleskopowke w czarym kolorze i z delikatnym zakoczeniem, koszt to jedye 25 pln a zmiana jest widoczna :twisted: , jak zrobie w wolnej chwili fotki to zapodam.....
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Ja chcę u siebie wywalić wszystko z klapy, antenę też. Na dach mi się nie podoba. Czy jest możliwość ukryć gdzieś antenę ale żeby spełniała swoją rolę? Mam namyśli ukrycie np. za tylnym zderzakiem lub w bagażniku. Czy to będzie działać?
Awatar użytkownika
Remus
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006 12:29
Lokalizacja: Lublin

W bagażniku raczej nie. a za zderzakiem...hymmm...lekka obora. Najlepiej wysuwaną sobie zapodaj na tylnim błotniku :D
Człowiek rodzi się po to by umrzeć
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Pisząc za tylnym zderzakiem, chodziło mi aby była w środku pomiędzy zderzakiem a budą, tak aby była niewidoczna
Awatar użytkownika
tomibi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: śr 06 gru, 2006 19:16
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Działać pewnie bedzie tylko jak :roll: wiadomo że im wyżej tym lepiej fale ściąga 8)
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Jak dobrze pamiętam to Cziko w S13 ma antene rozkładaną, tyle że jest ona ukryta w tylnym błotniku i niby działa.
A czy ktoś sprawdzał jak działa antenka na wzór tych z nowszych modeli BMW w kształcie płetwy rekina? Myślałem żeby zarzucić taką na dach w miejsce spryskiwacza tylnej szyby bo wycieraczka już dawno z klapy wywalona.
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
Remus
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006 12:29
Lokalizacja: Lublin

Nie wiem jak Wy macie w swoich S13 ja u siebie mam antene w tylniej szybie. Ostatnio nawet odnalazłem starą instalacje od tej anteny i podłączyłem ją. O moje zdziwko działa! :D :mrgreen:
Człowiek rodzi się po to by umrzeć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”