Ma Kto CB-RADIO W 200sx????????

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

najpierw piszesz ze nie masz nic do posiadaczy anten,a teraz ze nie lubisz buractwa-to sie zdecyduj w koncu :wink:

czlowieku nikt tu sie z antena nie lansuje tylko sluzy mobilkom :wink: do czystego przejazdu trasy
ale widze ze ty wolisz isc w modny ostatnio lans(ja wole mody mechaniczne)
co ci sie takiego zajebiscie podoba oczywisci pytam o wizualnosc w samochodzie brt lub keepsake???bo oni maja (chyba ze cos na dniach zmienilo :wink: ) prawie ze seryjny wyglad s14a
caly czas mowimy o wygladzie (bo mechanika to inna bajka i raczej kazdy jest nimi zachwycony :wink: )
????

[ Dodano: Sro Kwi 11, 07 22:21 ]
Saint pisze: Dla ciebie wzorem moze jest Rysiu taksiarz z klanu z CB na dachu.....
jak ty ogladasz takie seriale i porownujesz do swojego ulubionego to raczej nie mamy o czym ze soba dyskutowac :wink:
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

Ciezko pojmujesz.....napisalem co mysle o posiadaczach nissanow z palakami na dachu a nie do pozostalych posiadaczy tego urzadzonka. Sam zalecalem kupno swoim pracownikom anten na busy.
Ale bus to nie nissan. Ja swoja opinie wydalem i nie zamierzam wiecej sie wypowiadac.
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

temat juz zszedl za mocno na OT, zaczela sie dywagacja na temat wyzszosci swiat swiat a nie o CB ... na temat CB wiadomo juz chyba wszystko .... zamykam
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Zablokowany

Wróć do „Car Audio”