Czy sa jakies gotowe zabudowy do s13

Porady i problemy związane z muzą

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

ja mam gotowa zabudowe do s13 z bagaznika 2x alpine glosniki sub i wzmacniacz wszystko poprzedni wlasciciel ladnie zabudowal a raczej firma ktorej to zlecil. wyjalem zeby na opony miec miejsca wiecej;]
F*** JDM be a ricer. :]
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

jak mozesz dawaj foty :D
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Maretzky pisze:
Zamiast wzmacniacza polecałm porządnie wytłumic drzwi dynamatem. Duzo lepszy efekt uzyskasz. Moze bedzie ciszej , ale czysciej , bo wzmacniacz bez wytłumienia drzwi bedzie grał całą tapicerką.
gdzie kupi taka "folie"?? to folia jest??
Ostatnio zmieniony pn 08 mar, 2010 22:30 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Szczurek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008 10:53
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

domino pisze:
Maretzky pisze:
Zamiast wzmacniacza polecałm porządnie wytłumic drzwi dynamatem. Duzo lepszy efekt uzyskasz. Moze bedzie ciszej , ale czysciej , bo wzmacniacz bez wytłumienia drzwi bedzie grał całą tapicerką.
gdzie kupi taka "folie"?? to folia jest??
Tu masz maty Dynamat ale można też taniej i równie dobrze np. STP Vibroplast albo GMS. Najtańsza opcja to taśma dekarska np. Soudal czy Tytan ale one już sporo więcej warzą.

A ja jeszcze mam pytanko do osób które zakładały jakieś lepsze głośniki na przód. Tak się zastanawiam jak się zabrać za przeciągniecie przewodów głośnikowych do drzwi :?: Trzeba deskę zdejmować, jak się zxa to zabrać żeby jak najprościej to ogarnąć? :)
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dla mnie car audio w takich wozach to tylko wydech, bov i wkręcające się turbo :wink: sorki panowie ale zdania nie zmienie :P
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Szczurek pisze: A ja jeszcze mam pytanko do osób które zakładały jakieś lepsze głośniki na przód. Tak się zastanawiam jak się zabrać za przeciągniecie przewodów głośnikowych do drzwi :?: Trzeba deskę zdejmować, jak się zxa to zabrać żeby jak najprościej to ogarnąć? :)
Nie trzeba deski zdejmować. Mnie się udało przeciągnąć kable do drzwi po demontażu schowka i osłony pod kierownicą.
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Neo2005 pisze:Dla mnie car audio w takich wozach to tylko wydech, bov i wkręcające się turbo :wink: sorki panowie ale zdania nie zmienie :P
Z całym szacunkiem Neo2005, Szanuje Twoją wypowiedź i z poszanowaniem Zgadzam sie bez dwóch zdań (jakies głośniczki mały wzmak)
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Szczurek pisze:
domino pisze:
Maretzky pisze:
Zamiast wzmacniacza polecałm porządnie wytłumic drzwi dynamatem. Duzo lepszy efekt uzyskasz. Moze bedzie ciszej , ale czysciej , bo wzmacniacz bez wytłumienia drzwi bedzie grał całą tapicerką.
gdzie kupi taka "folie"?? to folia jest??
Tu masz maty Dynamat ale można też taniej i równie dobrze np. STP Vibroplast albo GMS. Najtańsza opcja to taśma dekarska np. Soudal czy Tytan ale one już sporo więcej warzą.
a ile potzeba na drzwi sztuk??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”