Drift trening sobota 06.06 + mini zawody 07.06

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Gelo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: ndz 18 gru, 2005 14:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Witam wszystkich,

Chciałbym zaprosić na trening organizowany na torze Lublin, który odbędzie sie 6 czerwca w godzinach 10.00 - 16.00. Tor Lublin, ul. Zemborzycka 85
http://www.zumi.pl/1513757,Tor_Kartingo ... firma.html

Wpisowe na trening 130 zł, ilość miejsc będzie limitowana więc proszę o informacje kto będzie sie wybierał. Na miejscu do dyspozycji 1,5km asfaltu oraz będzie prawdopodobnie jakiś grill z jedzeniem (zależnie od ilości uczestników).

W sprawie treningu proszę kontaktować sie ze mną, tel. 505-903-424

Natomiast następnego dnia, czyli w niedzielę odbędą sie mini zawody. Będzie to połączona impreza : freestyle motocyklowy,czasówki 4wd oraz drifting.
Impreza jest organizowana przez AK Chełmski.
Wklejone z ogłoszenia :
,,
Automobilklub Chełmski w niedzielę 7 czerwca br. zorganizuje bardzo atrakcyjną imprezę motoryzacyjną pod nazwą ?Extreme Lublin Moto Show?. Impreza rozpocznie się na Torze Lublin o godz. 10:00, a w jej programie odbędzie się rywalizacja w trzech najbardziej widowiskowych dyscyplinach sportu motorowego. W ramach tych arcyciekawych zawodów o Grand Prix Lubelszczyzny walczyć będą przedstawiciele driftingu (jazda kontrolowanymi poślizgami), motocyklowego free style?u oraz kierowcy dysponujący mocnymi samochodami z napędem na cztery koła. Impreza będzie miała zarówno charakter pokazowy, jak i konkursowy, gdyż dla trzech najlepszych w każdej kategorii czekają okazałe puchary. Z całą odpowiedzialnością można napisać, że takiej imprezy w naszym województwie jeszcze nie było.

W zawodach weźmie udział ograniczona liczba chętnych. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z organizatorami tej widowiskowej imprezy: Michałem Kawką (tel. 500 400 760 drifterzy i kierowcy 4X4) i Grzegorzem Gorczycą (tel. 502 342 117 motocykliści).

Wstęp płatny - 15zł od osoby ulgowe 10zł (uczniowie, studenci oraz członkowie AKCh z opłaconą składką)

Obrazek

"

Koszt uczestnictwa w imprezie to 50 zł. W pakiecie, czyli trening sobotni+niedzielna impreza - 170 zł
W cenie jest opłata startowa dla zawodnika + 2 wejściówki dla osób towarzyszących (np. mechaników)

Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać do mnie lub na numer podany w ogłoszeniu (Michał Kawka tel. 500 400 760)

Zapraszam !
wszystkie części s14/s14a/Skyline 505-903-424
Awatar użytkownika
ntr
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 89
Rejestracja: ndz 16 lip, 2006 12:54
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

A czy można wpaść w sobotę jako widz? Czy też impreza zamknięta tylko dla osób startujących?
Jest:
'87 Chevrolet El Camino
'95 BMW 328i

Były:
'90 S13, CA18DET + Walbro 255l/h (rozbity/sprzedany)
'99 S14A, SR20DET + PowerFC, Scorpion cat-back @1bar (sprzedany)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”