Drift'o Okrkiestra Świątecznej Pomocy 10.01.2010 Poznań WLKP

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
matix0211
Stały gość
Stały gość
Posty: 205
Rejestracja: pn 26 paź, 2009 14:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Dnia 10.01.10r razem z chłopakami z DRIFTFORUM.PL robimy DRIFT WOŚP w Poznaniu.Akcja ta będzie jak zwykle polegać na zbieraniu pieniedzy,rozdawaniu serduszek i oczywiście DRIFT TAXI :twisted: :mrgreen: .W tej chwili próbujemy uzgodnić miejsce akcj.W tej chwili wszystko jest zaplanowane na terenie parkingu pod M1 ale niewiadomo czy się zgodzą.Próbujemy też załatwić na terenie Targów Poznańskich jeżeli pomysł z M1 niewypali.Kto jest chętny do wspólpracy w organizacji jak i samej jeździe niech pisze.Wszelka pomoc mile widziana :D.Wulkanizacja,barierki ochronne,tor będzie zrobiony z tego co znajdziemy,załatwimy.Fajnie by było wynająć pachołki bo aż tylu opon to chyba nikt niema :lol: .Trase zrobimy naprawde dużą a w tej chwili mam w planach trase z Wrocławia z PIT'em gdzie kierowcy mogą zjechć na przerwe,przesiadke pasażera,wymiane laczków(jeżeli ktoś by dał rade załątwić maszynerie do wymiany opon :wink: bo wątpie żeby tam 1 komplet wytrzymał :lol: ),chociaż niewiadomo jeszcze jak będzie wyglądać trasa.Chodzi tu też o promocje DRIFT'u przez duże D bo w tej chwili jakoś wszyscy patrzą z przymróżeniem oka na ten sport.Wszelka pomoc typu ochroniarska w celu uspokojenia szarej materii,Pilnowania trasy aby niebyło żadnych złych niespodzianek czy pilnowanie sprzętu jaki wziął ze sobą kierowca MILE WIDZIANA :) .Spróbujemy załatwić jakieś media typu RTK,TVP,Głos Wielkopolski żeby jak najbardziej rozreklamować naszą akcje.Przyjerzdżajcie bo będzie warto.
PS:Będziemy latać prawdopodobnie od około 9:00-15:00 ale jeszcze zobaczymy.Prosiłbym też o potwierdzenie 100% że będzie bo 2-3 samochody to troche za mało :( ale zawsze coś.
Jeżeli ktoś by niemógł wystartować bo motorownia nie jest na miejscu bądź ma inne problemy natury technicznej zapraszamy jako pomoc. JESZCZE RAZ PROSZE WAS O POMOC W ORGANIZACJI TEJ AKCJI BO WARTO SIĘ CZASAMI POŚWIĘCIĆ NO I MOŻNA POLATAĆ :alien: :alien: .Pozdrawiam Matix
PS:DRIFTFORUM.PL/Dział zawody/treningi tam jest temat i tej imprezie w Poznańiu i można się też tam dowiedzieć kilku informacji,informujcie inne TEAM'y o tej imprezie :)Pozdrawiam Matix :D
Aha i bym zapomniał.W akcji mogą brać udział TYLKO!!! samochody z tylnym napędem(RWD). THE END
Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ciekawa propozycja , może wpadnę jeżeli wyrobie się ze zrobieniem mojej nyski do tego czasu:)
Wole moją porobioną Nyse z nie seryjnymi postojówkami niż wasze gruzy.
Awatar użytkownika
matix0211
Stały gość
Stały gość
Posty: 205
Rejestracja: pn 26 paź, 2009 14:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Panowie dostałem wiadomość od kumpla.W drift pokazie i drift taxi mogą brać udział tylko samochody przygotowane do driftu czyli te lawetowe..Jeżeli ktoś lata po drodze i torze to niestety sorki chyba że dogadacie sie ale to za chwile.Ok już .Jaka godzina by wam pasiła na spotkanie sie na treningu ponieważ kolega niestety ma problem z autem i niebędzie go ale może wpaść na ustaloną godzine i wtedy obgadamy wszystko .Także czekam na propozycje godzin.Ja postaram się tam być już od 9:00 chociaż to chyba niebędzie możliwe i będe troche po.Ustalimy czy możecie wystartować furami na co dzień itd itp.Pozdro matix
Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Może najpierw podaj pełne informacje ziom a potem szukaj chętnych bo widzę że mocno nie pewna ta impreza :)
Wole moją porobioną Nyse z nie seryjnymi postojówkami niż wasze gruzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”