Warszawa i okolice !

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dominikgrz widzisz żeby to był temat o warsztatach !?
Wole moją porobioną Nyse z nie seryjnymi postojówkami niż wasze gruzy.
Awatar użytkownika
karols
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 204
Rejestracja: pt 21 mar, 2014 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Biorę złotą łopatę w garść i odkopię temat :D Gdzie w Warszawie można aktualnie bezpiecznie potrenować nie irytując zbytnio ludzi? Kółka, ósemki, trochę szersze nawrotki, wolniejsze zakręty, jednym słowem wszystko co trzeba solidnie przerobić na samym początku. No i co z modlinem? Chodzą niepokojące plotki...
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Poczytaj na driftforum tam sa opisane ale szalu nie ma
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Jak w Warszawie to chyba tylko Modlin, albo zmieniać miejscówki co kilka minut :?
A co tam niepokojącego?
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

a to na modin mozna sobie wjechac tak poprostu? gdzie to, jak to?
Awatar użytkownika
karols
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 204
Rejestracja: pt 21 mar, 2014 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Pod wiaduktem, na siekierkach można poćwiczyć nawrotki, ale mało tam miejsca i stoją betonowe barierki, innych miejscówek nie znam. Podobno zamknęli modlin przez jakąś budowę :/
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

no niestety cargo zamknięte wiec tylko jazda do przodu albo wiadukt (to juz trochę skila trzeba mieć) z fabryki na ursusie wypędza ochrona i wzywa policje :/ parking na marywilskiej jest na zasadzie 15-20 min w nocy i pojawia się policja, po wiaduktami na siekierkach da rade ale tez po czasie pojawiają się niebiescy, jeżeli faktycznie zamknęli Modlin to juz totalna dupa, do ćwiczeń niestety tylko parkingi po 10-15min i zmiana miejsca. Co jakiś czas można się podczepić pod kjsy organizowane przez auto mobil klub królewski (często na torze FSO nie wiem w jaki stanie jest tam nawieszczenia ale na pewno nie jest równo) , albo koło młodych. Podobno (tylko tutaj są całkowicie sprzeczne wersje) można się podpiąć pod koło młodych i jest wjazd na Bemowo raz w tygodniu na 1-2h. I tutaj są sprzeczne wersje jedni mówią że można latać bokami i jest luz, a inni że latają tylko czasówki i jak ktoś zasówa stricte bokami to jest wywalany i ma jakiś czas zakaz wjazdu.

Ale elaborat wyszedł :/
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

łoooooooo zapomniałem o spalarni ale tam teraz trzeba co najmniej 3 auta z cb bo nie widać pomiędzy zakrętami czy cos się nie chowa za rogiem i oczywiście też tylko w nocy z możliwością szybkiej ewakuacji
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
karols
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 204
Rejestracja: pt 21 mar, 2014 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Co do koła młodych i bemowa rozmawialiśmy z Lawiną, który się tam udziela i mówił, że nie patrzą dobrze na upalanie. Rzucajmy lokalizacją miejscówek nawet na 15 min, lepsze to niż nic. Koło cmentarza północnego można polatać po parkingu, tak słyszałem, nie byłem osobiście, zniechęciły mnie krawężniki widziane ma google maps.
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

Koło cmentarza północnego można polatać po parkingu
też można kiedyś to były duże spotkania teraz pewnie z 20min i policja
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

karols pisze:Co do koła młodych i bemowa rozmawialiśmy z Lawiną, który się tam udziela i mówił, że nie patrzą dobrze na upalanie. Rzucajmy lokalizacją miejscówek nawet na 15 min, lepsze to niż nic. Koło cmentarza północnego można polatać po parkingu, tak słyszałem, nie byłem osobiście, zniechęciły mnie krawężniki widziane ma google maps.
Dokladnie, wstepujac do Kola podpisujesz regulamin, ze nie bedziesz latac bokami. Z reszta nie ma sie co dziwic, wiekszosc przyjezdza krecic czasy a jezdzenie za gosciem co driftuje wkurza wszystkich.

Moze jakby zebrac wieksza ekipe to daloby sie wynajac tor radom lub cos podobnego? Jak niebiescy przylapia to trzeba sie liczyc z mandatem a to pewnie bedzie podobny koszt jak wyjechanie raz na miesiac na tor.
Ostatnio zmieniony śr 22 paź, 2014 21:38 przez EnDrIu, łącznie zmieniany 2 razy.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1432
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Radom odpada, bo się trzęsą na słowo drift. Ogólnie mają też chore kary za wypadnięcie z toru i przeoranie trawnika (chyba 500 zł).
Tor jastrząb też odpada, bo:
1). cena to jakieś kilkanaście tyś
2). drift dla nich stał się beeeeee
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
karols
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 204
Rejestracja: pt 21 mar, 2014 10:13
Lokalizacja: Warszawa

EnDrIu pisze: Moze jakby zebrac wieksza ekipe to daloby sie wynajac tor radom lub cos podobnego? Jak niebiescy przylapia to trzeba sie liczyc z mandatem a to pewnie bedzie podobny koszt jak wyjechanie raz na miesiac na tor.
Ale to już grubsza wyprawa, na cały dzień/weekend, mi zależałoby na poćwiczeniu krócej ale za to regularnie, godzinka w nocy, powtórka pojutrze itd.
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Ciezko niestety o to.. Sam kiedys probowalem ogarnac jakis plac ale bez znajomosci to sie patrza jak na idiote i pukaja w czolo-.-na stw pare razy byl trening kameralny sle byly skargi przez osoby mieszkajace w okolicy na halas.. Jest jeszcze miejscowa przy polfie tarchomin ktora osobiscie znalazlem ale szalu nie ma no i krawezniki. Nigdy tam policji nie widzialem. Ronda pod arkadia tez jakies 15-20 minut i lipa..Zostaje ulica i wiadukty ale to troche skilla potrzeba :D
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
KatyK
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: ndz 06 maja, 2018 20:41
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Jakiś fajny plac polecacie? ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”