Jakie auto najlepsze na driftowóz...?

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
7mgte
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 78
Rejestracja: czw 03 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: wa-wa

omg omg,, o czym tu mowa, skoro s13 za droga , to z32 to jakas astronomiczna przepasc.... na z32 stac ulamek ludzi,,,a nie 20letniego chlopaka:P no chyba ze ktos tu wygral w totka:D
Awatar użytkownika
Stas1989
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: wt 27 sty, 2009 11:15
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

o czym tu mowa, skoro s13 za droga , to z32 to jakas astronomiczna przepasc.... na z32 stac ulamek ludzi,,,a nie 20letniego chlopaka:P
Ja nie powiedziałem ze s13 jest za drogi dla mnie tylko ze na razie nie będę z niego robił driftowozu.... A z32 to było takie moje pytanie (wykraczające po za temat) czy to jest fajny samochód na weekendowe wypady bo ja do pracy mam blisko i chodzę na piechotkę :D a auta używam w weekend.....? :)
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

czas zakonczyc
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

borimichal pisze:czas zakonczyc
.. i otworzyć nowy temat "szukamy auta dla Stas1989" i będzie gitara. Chłopak chce jakieś fajne nismo, nie wie jeszcz co jest do czego, co ile kosztuje więc nie dziwcie się że rezygnuje z driftu jak go od tego wszyscy odwodzą. A skoro ma nie driftiwać to czemu Z32 to chory pomysł? Na pewno taniej co weekend przetoczyć się seryjnym Z32 niż budować 200sx i latać bokami co tydzień po torze.
Topic troszkę wyszedł z początkowych założeń - z mienić temat i można dyskutować:)
Dziadek CA daje lekcje Ninjutsu.
Awatar użytkownika
Stas1989
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: wt 27 sty, 2009 11:15
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Kolega MKx ma racje i w pewnym sensie nadarza za tematem... :)
To prawda przerodził się on w trochę inny watek gdyż zmieniłem zdanie i postanowiłem zaczekać z driftingiem (tak jak mi radziliście) (ale z niego nie zrezygnuje :) ) i chce kupić auto na weekendowe wypady gdyż jak już pisałem do roboty mam blisko i chodzę piechota... wiec nie wiem czy mam zakładać nowy temat żeby mi ktoś poradził jakie auto polecacie...?(kwota do 30k)
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

wcześniej nie było 10k?
Awatar użytkownika
bedo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: śr 14 maja, 2008 11:44
Lokalizacja: Poznań - Jeżyce
Kontakt:

Było, ale może to ten, co wygrał 25 baniek? :)
NO BLOW OFF, NO BLOW JOB!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
Stas1989
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: wt 27 sty, 2009 11:15
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

wcześniej nie było 10k?
Było ale zawsze można dozbierać i pożyczyć trochę flo... :wink:
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

To moze zalozymy temat
"jaki bedzie najlepszy samochod dla teletubisiów?" ??!!

A i zrozumialem ze jednak chcesz kupic kilkunastoletniego z32 a w przyszlosci wrocic do driftu?
Nie majac wiekszego pojecia o tych samochodach z gory zakladam ze wiekszosc pieniedzy bedziesz pakowal w ten samochod(jesli kupisz tani egzemplarz-a na to wyglada) i nic nie zaoszczedzisz.
Pozniej jedynie mozemy sie spodziewac na forum wysypu nowych tematu typu:
"cos stuka w moim z32 " itp

Niechce byc zlosliwy ale to jest takie gadanie u dupie marynie.
Skonczy sie na tym ze kupisz jakiegos szmelcwagona w tdi`ku i bedziesz zaddowolony spalaniem 5litrow gnojowki.
Nie oszukujmy sie ale nissany to nie sa tanie rzeczy,wiec albo trzeba umiec kombinowac albo miec troche kasy.
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

borimichal pisze:To moze zalozymy temat
"jaki bedzie najlepszy samochod dla teletubisiów?" ??!!

A i zrozumialem ze jednak chcesz kupic kilkunastoletniego z32 a w przyszlosci wrocic do driftu?
Nie majac wiekszego pojecia o tych samochodach z gory zakladam ze wiekszosc pieniedzy bedziesz pakowal w ten samochod(jesli kupisz tani egzemplarz-a na to wyglada) i nic nie zaoszczedzisz.
Pozniej jedynie mozemy sie spodziewac na forum wysypu nowych tematu typu:
"cos stuka w moim z32 " itp

Niechce byc zlosliwy ale to jest takie gadanie u dupie marynie.
Skonczy sie na tym ze kupisz jakiegos szmelcwagona w tdi`ku i bedziesz zaddowolony spalaniem 5litrow gnojowki.
Nie oszukujmy sie ale nissany to nie sa tanie rzeczy,wiec albo trzeba umiec kombinowac albo miec troche kasy.
wkurwiają mnie takie komenty. ty sam obszczymurku sam 2 lata temu byłeś w jego wieku a mnie się pytałeś gdzie gównianą uszczelkę kupić. jak to forum ma mieć ten poziom to ja z tąd spadam.
nie każdy się urodził z s13 w prawej ręce i z SR w lewej ręce i cały dzień nic tylko składa jedno z drugim.
jak jesteś taki mądralą to mądrz się sam
jak kolega który założył temat ma pytania M_K_X@wp.pl - chętnie odpowiem na wszystkie i wprowadzę w temat starych, poczciwych nissanów.
nie każdego stać. nie każdy wszystko wie. nie każdy wszystko wie.
nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi.


a mnie możecie banować. nikt mi tu łaski nie robi, zwłaszcza ty boricośtam, bo ja byłem na tym forum zanim ty wiedziałeś co to nissan

p.s. nie jest trudno się domyśleć, że jak ktoś ma 10K i myśli o drifcie to może mieć zapas (np. 10K +20?) i rezygnując może ma 30?
a może na początek chciał przeznaczyć 10, ale się zakochał i postanowił nie jechać na wakacje i wydać 30?
czy ja ci zaglądam do portfela?
nie
zajmij się byciem ważnym a nie zaglądaniem ludziom do portfela
Ostatnio zmieniony pn 03 maja, 2010 22:42 przez MKx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziadek CA daje lekcje Ninjutsu.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

No toście se pojechali, tylko ja się pytam po <font class="red">PIP</font>? :roll:
Obaj macie rację - jak ktoś pyta to po to żeby mu pomóc a stare sportowe auto to prawie zawsze kanał - większy lub mniejszy...

@Mkx - mam wrażenie że bori nie pisał do Ciebie (chyba że jest jakieś drugie dno o którym nie wiem...) :|

@Bori - masz wiedzę to się nią dziel lub nie, ale nie złośliw się na młodych (Stas1989) nawet jeśli masz tryb "jasnowidza" (inaczej zwany doświadczeniem) ;)

Banował ani warnował nikogo nie będę,
jak się któryś czuje urażony to sobie dajcie po gębie na PW ;)
Ostatnio zmieniony wt 04 maja, 2010 14:21 przez roball, łącznie zmieniany 2 razy.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Nie chce reklamować innych for, ale na driftforum.pl jest cały temat o tym jaki samochód kupić do nauki driftu, na pierwszy driftwóz, itp. Najlepiej niech Stas1989 tam zerknie.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
Stas1989
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: wt 27 sty, 2009 11:15
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Oki dzięki kamilp1908 zobaczę tę stronę...
I dzięki MKx za e mail (odezwę się penie w przyszłości :) ) i za zrozumienie :)
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

MKx pisze:
borimichal pisze:To moze zalozymy temat
"jaki bedzie najlepszy samochod dla teletubisiów?" ??!!

A i zrozumialem ze jednak chcesz kupic kilkunastoletniego z32 a w przyszlosci wrocic do driftu?
Nie majac wiekszego pojecia o tych samochodach z gory zakladam ze wiekszosc pieniedzy bedziesz pakowal w ten samochod(jesli kupisz tani egzemplarz-a na to wyglada) i nic nie zaoszczedzisz.
Pozniej jedynie mozemy sie spodziewac na forum wysypu nowych tematu typu:
"cos stuka w moim z32 " itp

Niechce byc zlosliwy ale to jest takie gadanie u dupie marynie.
Skonczy sie na tym ze kupisz jakiegos szmelcwagona w tdi`ku i bedziesz zaddowolony spalaniem 5litrow gnojowki.
Nie oszukujmy sie ale nissany to nie sa tanie rzeczy,wiec albo trzeba umiec kombinowac albo miec troche kasy.
wkurwiają mnie takie komenty. ty sam obszczymurku sam 2 lata temu byłeś w jego wieku a mnie się pytałeś gdzie gównianą uszczelkę kupić. jak to forum ma mieć ten poziom to ja z tąd spadam.
nie każdy się urodził z s13 w prawej ręce i z SR w lewej ręce i cały dzień nic tylko składa jedno z drugim.
jak jesteś taki mądralą to mądrz się sam
jak kolega który założył temat ma pytania M_K_X@wp.pl - chętnie odpowiem na wszystkie i wprowadzę w temat starych, poczciwych nissanów.
nie każdego stać. nie każdy wszystko wie. nie każdy wszystko wie.
nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi.


a mnie możecie banować. nikt mi tu łaski nie robi, zwłaszcza ty boricośtam, bo ja byłem na tym forum zanim ty wiedziałeś co to nissan

p.s. nie jest trudno się domyśleć, że jak ktoś ma 10K i myśli o drifcie to może mieć zapas (np. 10K +20?) i rezygnując może ma 30?
a może na początek chciał przeznaczyć 10, ale się zakochał i postanowił nie jechać na wakacje i wydać 30?
czy ja ci zaglądam do portfela?
nie
zajmij się byciem ważnym a nie zaglądaniem ludziom do portfela
Pobawiłes w jasnowidza?(skad nagle wiesz ze ma do wydania 30k? )
Gdyby napisał ze ma 10k na nissana +20 na drifty na pierwszej stronie ktos polecił by mu zakup nissana i sprawa byłaby zalatwiona!!
Zreszta czy ktos inny sie tego domyslil??
Od poczatku byla mowa o 10tysiacach-wiec w tej kwesti Cie troche poniosło.
Ja komus zagldalaem do portfela??Po czym to wywynioskowałes?
Sam sie chwalił ile ma kasy na nissana!!Bardzo słaby argument z Twojej strony,zreszta tak jak i reszta.


Ten temat to 7 stron gdybaniai-juz dawno powinien byc zamkniety.
Takich tematow troche juz bylo.

Co do obrazy mojej osoby nie znize sie do Twojego poziomu-choc powinienem.
Masz racje ze na poczatku zadawałem glupie pytania itp (a te uszczelki raz mi juz wypomniales w watku o body ktorego sie nie dało spasowac,ale jednak masz go na aucie-CUD,takze drugi raz Ci dziekuje) i wlasnie dlatego iz to pamietam,staram sie pomagac innym jak moge-czasem trzeba mocnych słów.

A to ma jakies znaczenie kto był kiedy na forum?Swoja droga z tego co widze nawet nie oplaciles skladki forumowej,dlaczego?

Ciesze sie bardzo ze zadeklarowałeś chec pomocy wszystkim ktorzy sie do Ciebie zgłosza-postawa godna podziwu....
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Bori, z tym body to nie jest dobry przykład - widziałem je przyłożone na surowo, tragedia była... Na aucie siedzi tylko dzięki świetnemu lakiernikowi, jak się machę podniesie to widać ile roboty go to kosztowało ...
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”