Druga Driftingowa Impreza Charytatywna w Grzybowie 10-11.08

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kosa771
Stały gość
Stały gość
Posty: 345
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Jak w temacie. Za troszkę ponad tydzień druga edycja "charytatywnych drifterów" w Grzybowie. Pojawi się Bartosz Ostałowski, pojawi się ekipa Driftbloga, Drift Open. Poza tym mnóstwo BMW.. Wpisowe 0zł, dwa pełne dni jeżdżenia. W tym roku przyjmujemy mniej chętnych, przez co nie będzie takiego tłoku jak w roku poprzednim.

Zbieramy pieniążki dla 2-letniego Szymona, który ma guza na siatkówce prawego oka, potrzebuje zatem sporej ilości pieniędzy na leczenie. W poprzednim roku zebraliśmy prawie 25 000 zł, zbierzmy w tym roku więcej. Pomożecie?
Awatar użytkownika
gomez
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 112
Rejestracja: ndz 04 gru, 2011 20:59
Lokalizacja: ŁDZ

kosa771 pisze:Pomożecie?
Pomożemy :D
Kosa na ekipę z JBB możesz liczyć :D . Wstępnie moi bracia potwierdzili chęć uczestniczenia w imprezie. Będzie Pawelak Bandziorem i młodszy brat Maciek e30. Rozmawiam jeszcze z Muskiem czy nie będzie miał czasu żeby podjechać i trochę pojeździć, ale jeszcze się nie określił.
Ja osobiście niestety nie podjadę ponieważ mam weselicho kumpla, ale na pewno w sobotę reprezentacja JBB pojawi się na miejscu.
Ostatnio zmieniony czw 01 sie, 2013 17:07 przez gomez, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kosa771
Stały gość
Stały gość
Posty: 345
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

gomez pisze:
kosa771 pisze:Pomożecie?
Pomożemy :D
Kosa na ekipę z JBB możesz liczyć :D . Wstępnie moi bracia potwierdzili chęć uczestniczenia w imprezie. Będzie Pawelak Bandziorem i młodszy brat Maciek e30. Rozmawiam jeszcze z Muskiem czy nie będzie miał czasu żeby podjechać i trochę pojeździć, ale jeszcze się nie określił.
Ja osobiście niestety nie podjadę ponieważ mam weselicho kumpla, ale na pewno w sobotę reprezentacja JBB pojawi się na miejscu.
Namów Móżdżana i Kermita, niech wpadają, będzie grubo ;)
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Będziemy :)

- Sky R34 (Bartek)
- E36 Niko
- E36 Aga
- S13 Ja
Awatar użytkownika
gomez
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 112
Rejestracja: ndz 04 gru, 2011 20:59
Lokalizacja: ŁDZ

Widzę że doborowe towarzystwo drifterów będzie upalać w grzybowie :D aż żałuję że mam to weselicho :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”