03.05.2014 DRIFT PIKNIK WYRAZÓW

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

180SX pisze:ja odpadam, co chwile rozwala mi węże ze wspomagania i raczej szybko tego nie ogarnę bo nie mam skąd wziąć na szybko metalowych całych.
wczoraj na spocie u nas byla A3 z wezami od kibla takimi do zimnej i cieplej wody hah moze cos w tym drutstyle na szybko?
Awatar użytkownika
skwaromir
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: wt 20 paź, 2009 17:35
Lokalizacja: LLU

Albo zbrojone przewody ciśnieniowe z odpowiednio zakutą końcówką z metra.
Awatar użytkownika
streetfighter44
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 170
Rejestracja: pt 16 mar, 2012 22:24
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

to ilu w koncy jest pewnych ze przyjada posmigac
bokiem go bokiem
koko88
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 91
Rejestracja: czw 04 kwie, 2013 23:26
Lokalizacja: opole

Temat płynny, bo wychodzi na to ze w sobote może padać, a to lipa, zastanawiam sie czy nie lepiej nie pojeździć 1 go maja, ma byc sucho i wszyscy maja wolne, co wy na to?
koko88
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 91
Rejestracja: czw 04 kwie, 2013 23:26
Lokalizacja: opole

UWAGA z powodu złej prognozy pogody trening zostaje przesunięty z 3go maja na 1go maja teraz w czwartek ma byc sucho, wiec zapraszam, chętni na pw. Pozdro
juris
Stały gość
Stały gość
Posty: 396
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2010 07:45
Lokalizacja: Warszawa

180SX pisze:ja odpadam, co chwile rozwala mi węże ze wspomagania i raczej szybko tego nie ogarnę bo nie mam skąd wziąć na szybko metalowych całych.
Ja jak rozwaliłem te melatowe przy samym maglu to pojechałem do chłopów co gaz zakładają i dali mi kawałek miedzianego przewodu chyba 10mm coś takiego, później do pierwszego lepszego sklepu lub warsztatu i mi zakuli na stare "baryłki"... Koszt 4 zł za akucie....
UWAGA 6mm czy 8 mmm miedziany przewód od hamulców ma za małą średnicę i się słabo kiera kręci (cięzko).

Jeśli chodzi o przewody gumowe. To w weckend zmieniałem położenie zbiorniczka płynu od wspomy i używałem zwykłych węży do olejów i paliw który kosztuje może max 6zł za 1m. Dodam że jeździłem na tych wężach używajac ich do chłodnicy oleju, chłodnicy wspomagania i chłodzenia silnika i nic się nie stało przez cały zeszły sezon. Nawet jak ci zaczną parcieć za 2-3 lata to koszt jest tak tak smieszny w porównaniu do węży sylikonowych.
Ostatnio zmieniony pn 28 kwie, 2014 18:42 przez juris, łącznie zmieniany 1 raz.
koko88
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 91
Rejestracja: czw 04 kwie, 2013 23:26
Lokalizacja: opole

Dzieki wszystkim za dobre latanie, pogoda dopisała a ekipa s13 wyszła bez szwanku, niedługo bedzie jakieś filmidlo, pozdro
Awatar użytkownika
streetfighter44
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 170
Rejestracja: pt 16 mar, 2012 22:24
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

ekipa z Zabrza tez dziekuje za fajna impreze i dobra atmosfere
bokiem go bokiem
Awatar użytkownika
kacus13
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 539
Rejestracja: pn 07 sty, 2013 20:23
Lokalizacja: Opole

ja tez dziekuje za trening i przepraszam wszystkich za rozwalenie piachu na tor :(
i musze wkoncu wystroic gruza bo noga mnie boli od kopania w sprzeglo..
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

udany wypad, nic tylko czekać na flmidła i foty
Rice is nice
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”