Pytanie do Wrocławiaków

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

Witam,
od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem s13 i w związku z tym podpytuje kolegów z Wrocławia , gdzie można bezpiecznie potrenować i polatać troszkę boczkiem, rakietowa?
Z góry dzięki za podpowiedź :-)
Ostatnio zmieniony czw 16 mar, 2017 21:02 przez Bart 85, łącznie zmieniany 1 raz.
No risk, no fun!
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Bart 85 pisze:Witam,
od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem s13 i w związku z tym podpytuje kolegów z Wrocławia , gdzie można bezpiecznie potrenować i polatać troszkę boczkiem, rakietowa?
Z góry dzięki za podpowiedź :-)
Niestety rakietowa jest na tą chwilę zamknięta dla drifterów, Oleśnica podobnie. Pozostają jedynie niskie łąki. Lepiej chyba już wypuszczać się rzadziej, a dalej.
Ostatnio zmieniony czw 16 paź, 2014 11:12 przez st4t1c, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

Dzięki! :-)
No risk, no fun!
Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

st4t1c pisze:
Bart 85 pisze:Witam,
od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem s13 i w związku z tym podpytuje kolegów z Wrocławia , gdzie można bezpiecznie potrenować i polatać troszkę boczkiem, rakietowa?
Z góry dzięki za podpowiedź :-)
Niestety rakietowa jest na tą chwilę zamknięta dla drifterów, Oleśnica podobnie. Pozostają jedynie niskie łąki. Lepiej chyba już wypuszczać się rzadziej, a dalej.

a na Niskich Łakach trzeba się jakoś zapisywać? do kogoś zgłosić jak to wygląda , ktoś wie?
No risk, no fun!
Awatar użytkownika
Ciast3k
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 140
Rejestracja: wt 22 kwie, 2014 19:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

trzeba się zapisywać, ale teraz zmienił sie zarząd Niskich i bardzo spode łba łypią na Drift. Więc to miejsce jest raczej skreślone, chyba że zagada się do Katoda w sprawie treningu, on tam organizuje :)
350Z Clean Stock ;) <sold!>
200sx s13 Fat Kouki :P
200sx s14a Racing Ed.
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Ja bym nie przesadzał z tym, że jest to miejsce skreślone. Oczywiście jest to chyba ostatnie aktualnie miejsce gdzie można jeszcze się poślizgać.

Głównie z inicjatywy Katoda odbywają się tam treningi. Nie wiem na ile jego osoba ma tutaj wpływ ale co to ma za znaczenie jak można też wziąć udział i potrenować?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciast3k
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 140
Rejestracja: wt 22 kwie, 2014 19:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

no mówię właśnie że jak on organizuje to są drifty, ale jak dużo osób dzwoni i pyta o możliwość to odmawiają po usłyszeniu że drift, przecież nie gadam jakiś wymyślonych pierdół
350Z Clean Stock ;) <sold!>
200sx s13 Fat Kouki :P
200sx s14a Racing Ed.
Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

st4t1c pisze:Ja bym nie przesadzał z tym, że jest to miejsce skreślone. Oczywiście jest to chyba ostatnie aktualnie miejsce gdzie można jeszcze się poślizgać.

Głównie z inicjatywy Katoda odbywają się tam treningi. Nie wiem na ile jego osoba ma tutaj wpływ ale co to ma za znaczenie jak można też wziąć udział i potrenować?
.

dodzwonić sie tam na Niskie łaki to też nie lada wyczyn....
I nie wiem już sam, może kolega Katod odczyta ten post i się wypowie w temacie , to rozwieje nasze wątpliwości ;-) , tak czy siak dzięki za odzew.
No risk, no fun!
Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

a jakbyście mieli jakąś "dziką" miejscówkę do polatania , to dajcie jakiś namiar z góry dzięki.
Ja latam po rondach wzdłuż Auchan na Bielanach , przez te małe rondka.... niestety tylko późnymi wieczorami , bo w ciągu dnia za duży ruch. :(
No risk, no fun!
mack1
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 195
Rejestracja: ndz 06 lut, 2005 20:04
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Treningi rusza pewnie w okolicach kwietnia.
Awatar użytkownika
Ciast3k
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 140
Rejestracja: wt 22 kwie, 2014 19:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

No to właśnie napisałem wam jak to wygląda w temacie Katoda -.- Jesteśmy w stałym kontakcie i tak to właśnie wygląda.
Jak się pogoda wywiośni to wtedy on zacznie organizować ;)
350Z Clean Stock ;) <sold!>
200sx s13 Fat Kouki :P
200sx s14a Racing Ed.
Bart 85
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: ndz 05 paź, 2014 17:53
Lokalizacja: Wrocław

Ciast3k pisze:No to właśnie napisałem wam jak to wygląda w temacie Katoda -.- Jesteśmy w stałym kontakcie i tak to właśnie wygląda.
Jak się pogoda wywiośni to wtedy on zacznie organizować ;)

O to już jest jakaś wiadomość ;-)
To mam prośbę wrzućcie jak możecie na forum info jak zaczniecie ruszać z treningami to chętnie dołącze.
No risk, no fun!
Goraloo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 09:48
Lokalizacja: Wrocław

Trochę odgrzeję kotleta, bo post stary.
Ktoś coś może już wie? Zbliża się powoli kwiecień, a krążą słuchy, że Rakietowa już nie będzie działać bo powstaną tam jakieś magazyny? Ma ktoś jakieś pewne info odnośnie tego miejsca? Jakieś miejscówki/place/parkingi w pobliżu żeby poćwiczyć i wyczuć auto?
Karde
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 27
Rejestracja: czw 25 gru, 2014 23:16
Lokalizacja: Wrocław

Siema! Co do legalnych treningow to trzeba by porozmawiac z Drift Ekipa, z tego co wiem to organizuja cos w legnicy na lotnisku. Jak chcesz polatac w samym wroclawiu to niestety pozostaja odosobnione ronda i parkingi noca.
inguse
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: czw 25 maja, 2017 11:08
Lokalizacja: Tarnów

we wrocku jest strasznie słabo kiedyś to była rakietowa, dzisiaj nawet nie wiem czy tor jest czynny. Zostaje tylko szukanie czegoś na własną rękę lub wypad gdzies dalej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”