elektroszpera

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Keepsake

Pajak2444 pisze:Keepsake mam nadzieje ze jestes swiadomy ze chodzi o GD= Galeria Dominikanska we Wrocławiu.
Oczywiście, przecież nie napisałem GM tylko GD. W GM nie ma okrągłych wjazdów na wyższe i niższe piętra. :)
Awatar użytkownika
dzabateam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: pt 11 sie, 2006 20:30
Kontakt:

każdego bawi co innego ... mnie bawi to i to robie..... i robił będę .... (nie obrazaj innych urzytkownikow - upomnienie) mod


ja zdania nie zmienie i galerii będę bokim latał bo lubie...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
i oczywiście każde rondo boczek musi być...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na torze tylko super profesjonaliści latają więc nie będę im przeszkadzał


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony czw 04 sty, 2007 12:54 przez dzabateam, łącznie zmieniany 2 razy.
mart
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 13 sie, 2006 08:24

nie wiem czy ten temat odswierzac ale on w koncu o szperze-elektro

zaspawalem swoja i pojezdzilem

ogolnie jezeli tylko na tor to moze byc

do jazdy po miescie -dla mnie dupa

do jazdy po mokrym-strach dodac gazu na3ce w miescie (2 razy nieoczekiwany obr.)

jadac z pasazerka zapytala co tak szarpie tym autem jak skrecasz moze kolo odpadlo :lol:

wiec w mojej opini-tor ok ale jazda na codzien troche mam stracha-moze kwestia treningu

ale wniosek taki nastepne co kupie do auta porzadna szpera

i tu pytanie do Keepsake-czy ten twoj nowy nabytek nadaje sie choc troche do jazdy po miescie.nie mysle tu o czums takim jak seria ale to szarpanie na skrzyzowaniach mnie to strasznie boli-caly czs czekam kiedy polos odejdzie poradz prosze
Keepsake

mart pisze:i tu pytanie do Keepsake-czy ten twoj nowy nabytek nadaje sie choc troche do jazdy po miescie.nie mysle tu o czums takim jak seria ale to szarpanie na skrzyzowaniach mnie to strasznie boli-caly czs czekam kiedy polos odejdzie poradz prosze
Nie mam nowych nabytkow, jezeli pytasz o szpere to mam pol roku. Nie przeszkadza mi wcale bo jak zaczyna przeskakiwać wciskam sprzęgło i się most rozpina i jest jak z fabryki.
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Czy aktualnie w Warszawie ktoś upala s13 z e-szperą?
Chciałbym sprawdzić organoleptycznie, jak to coś się sprawuje w praktyce.
Awatar użytkownika
gumis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 90
Rejestracja: wt 17 paź, 2006 18:19
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

ja :) tylko moja dostala strasznie w dupe bo jechalem 30km na 2 roznych kola i strasznie wyje ale jak chcesz sprawdzic dzialanie to mozemy sie jakos umowic...
Awatar użytkownika
eax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 57
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 00:25

Co z tymi filmikami z GD?? :D Na jesieni sie przeprowadzam do wrocka - to moze dostane jakis szybki kurs obslugi nyski?
cibor

gumis pisze:ja :) tylko moja dostala strasznie w dupe bo jechalem 30km na 2 roznych kola i strasznie wyje ale jak chcesz sprawdzic dzialanie to mozemy sie jakos umowic...
To może jakiś większy spot? bo też bym chciał wiedzieć jak jest z zaspawanym dyfrem.:)
Awatar użytkownika
mako
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 22:45
Lokalizacja: GLIWICE
Kontakt:

elektrodoszpera to najlepsza szpera xD spawajcie tak jak mart satelitki razem a potem do wszystkiego mi juz *hula* z 8 miechow a przejechalem z 10 tysiakow

<br><table ALIGN="CENTER" WIDTH="400" CELLPADDING="8" BORDER="1" BGCOLOR="#FFFF00"><tr><td ALIGN="CENTER"><b><a href="viewtopic.php?t=5389"><font class="black">Zasady Pisania Postów</font></a></b></td></tr></table><br>
Kolejne wstawienie wulgaryzmu / świadome czy nie / zaowocuje upomnieniem.

[ Dodano: Wto 20 Sty, 2009 16:21 ]
oj przepraszam bardzo to niechcacy sie napisalo
Ostatnio zmieniony wt 20 sty, 2009 08:50 przez mako, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”